Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Mam pytanie jak często myjecie i czyścicie przyłącze do wc czyli tę rurę ktora odchodzi od wc do kanalizacji i jak często trzeba wymieniać takie przyłącze? Ja jestem ciekawa jak to wyglada u innych bo ja jestem pedantką i chcialam sobie porównać czy ja przypadkiem nie przesadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymienia się jak się rozleciałoby a taka rura może być przez 100 lat i nic się nie dzieje.

Myję jak jest brudna, wrzucam trochę granulek typu kret do czyszczenia rur. Raz na tydzień czy trzy, to zależy. U mnie przy dwóch osobach a jak rodzina duża i dużo korzystają z łazienki i WC to i wiadomo że częściej się brudzi i trza sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki osad? Jak kamien to najlepiej wymoczyc w occie spirytusowym. A tak profilaktycznie to dobrze domestosem zalac co pare dni i zostawic, np. na noc albo na pare godzin. Wtedy nic sie nie osadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pam _
Dnia 22.11.2021 o 08:23, pamparampam90 napisał:

No wlasnie masakra z tym osadem... obrzydliwie to wygląda, ja szoruje co kilka dni a i tak dziadostwo nie chce zejsc, a czego uzywacie?

 też tabletki stosuję.Nic nie trzeba szorować.Osad się sam rozpuszcza. 

 

9 godzin temu, Kulfon napisał:

Jaki osad? Jak kamien to najlepiej wymoczyc w occie spirytusowym. A tak profilaktycznie to dobrze domestosem zalac co pare dni i zostawic, np. na noc albo na pare godzin. Wtedy nic sie nie osadza.

W czajniku jak najbardziej. Nie chemicznymi tabletkami.

Jeszcze napisz jaki to domestos.Na kamień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Pam _ napisał:

 też tabletki stosuję.Nic nie trzeba szorować.Osad się sam rozpuszcza. 

 

W czajniku jak najbardziej. Nie chemicznymi tabletkami.

Jeszcze napisz jaki to domestos.Na kamień?

Normalny, do ubikacji, ale prewencyjnie zeby osad sie nie robil. Jak juz jest kamien to raczej nie pusci od domestosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pam _
11 minut temu, Kulfon napisał:

Normalny, do ubikacji, ale prewencyjnie zeby osad sie nie robil. Jak juz jest kamien to raczej nie pusci od domestosa.

Jest do dezynfekcji vc i na kamień. Zero kamienia czy coś takiego. Ja się już w tym pogubiłam co oni produkują. Trzymam się tabletek. Póki takie są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy w roku najwyżej 😄 przy świątecznych porządkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

staram się utrzymywać łazienkę w porządku na bieżąco dobrze sprawdza się tutaj myjka parowa z Bass Polska bardzo ułatwia mi to zadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×