Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MlodyBardzoNapalony

moja fantazja gejowska (+18)

Polecane posty

lubie o tym pisac i myslec, dlatego opisze wam jak wyglada u mnie fantazja, czego bym bardzo chcial..

 

A wiec tak, najpierw chcialbym przebrac sie w damskie ciuszki, bielizne, peruke - po to aby jak najmocniej czuc ze jestem ulegly i mozna mnie wykorzystac jedynie po to zeby sie spuscic, jestem potrzebny tylko do spelnienia partnera/ów

 

jako ze jestem niewielkich rozmiarow bo mam 165cm wzrostu i waze 60kg to pewnie bylbym idealny do zrobienia ze mnie ...

chcialbym spotkac sie z kilkoma Panami po 40+, z brzuszkami, owlosionymi, niech bedzie ich dajmy na to dwóch(chociaz moze byc i 10)
Chcialbym zeby mnie obejrzeli na samym poczatku, spojrzeli jak na przedmiot, zaczal bym masowac ich krocza az do momentu kiedy ich penisy byly by poltwarde, nastepnie bede je obciagal, cale, ostro, perwersyjnie i napalenie jak na suke przystalo ale bede mial wzrok niewinnej podnieconej szmaty. Wylize jajka, popieszcze i oblize sie ze smakiem. Pora na kolejny etap czyli jeden siedzi na skraju lozka a drugi we mnie wchodzi od tylu, ja pochylony robie laske jednemu a drugi mnie rznie, piescil bym tez miejsce prostaty robiac laske jednemu z ów Panów, po jakims czasie zmiana i ja wsiadam tylem na tego ktoremu robilem laske, nabijam sie na jego sztywnego ...a do samego konca a Panu ktory przed chwila mnie rznal robie laske, kiedy bedziemy chcieli wszyscy skonczyc to chce lezec na lozku, jeden niech mnie rznie podczas tego gdy bede sobie walic konia a drugiemu robie szybkiego i efektywnego loda, najpierw dochodzi ten ktoremu robie buzia, wytrysk jest obfity ale wszystko starannie zlizuje robiac dalej mu loda, podczas tej czynnosci na pewno bym doszedl bo strasznie mnie podnieca mysl ze taki starszy Pan by mi sie spuscil w buzie. Pan nr 2 niech konczy albo na mnie albo we mnie a najlepiej tez na mojej twarzy, chce lezec wyczerpany i caly w spermie ale wkoncu spelniony ze dostalem to co chcialem i moglem dac rozkosz dwom facetom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostre fantazje. Ja mam fantazje z trans, takimi prawdziwymi shemale - figura, cycuszki, buzia, depilowane... Szukam na rozmowy, wymianę i live takich osób, chwilowo tylko snap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corall

Ha ha ha 🥰🤭😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×