Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
suzy1876

Żona wyjechała - pomocy

Polecane posty

Zona wyjechała na tydzień a ja bardzo spragniony.... moze jakas Pani popisze ostro.... proszę Panie pomożcie..... suzy1986@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Suzy" to dość nietypowe imię męskie 😄 

No chyba że to skrót, od np. SUmienny ZYgmunt, czy Samotny Ulryk Z Ystad 😄 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2021 o 11:53, suzy1876 napisał:

Zona wyjechała na tydzień a ja bardzo spragniony.... moze jakas Pani popisze ostro.... proszę Panie pomożcie..... suzy1986@interia.pl

i co, nie ma ci kto galotów wyprać ? 🙂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na oko nie widać różnicy, ale ... Ja nie zamierzam się tłumaczyć z tego co wyprawiał ten podszyw. Nie wykluczam też tego że był lepszy od oryginału, bo takie przypadki też się zdarzały, ale to wszystko idzie na moje konto, bo byłem pierwszy. Dziwi mnie fakt że będąc osobą tak kreatywną, nie robisz nic w kierunku by wypromować siebie a bawisz się w takie ... jak podszyw. 

Dość niepokojąca sytuacja bo nie wiem czy ta osoba nie przegląda mojej skrzynki pocztowej na O2. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem dlaczego wybrał taką a nie inną ...enkę ? Kobiety zrozumieją. Występuje w moim przebraniu, co mu to da? Co taka osoba sobie wyobraża, co ma na myśli, jaki ma cel?

Może odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem, to nie jest Piotrek z miasta Łodzi dla, którego klubem Łodzi jest ŁKS. To tyle w w formie wytłumaczenia i tak uwierzycie po swojemu a teraz obgadajmy inne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Nowy w mieście napisał:

Jednym słowem, to nie jest Piotrek z miasta Łodzi dla, którego klubem Łodzi jest ŁKS. To tyle w w formie wytłumaczenia i tak uwierzycie po swojemu a teraz obgadajmy inne tematy.

Nie wpadłeś z wizytą, nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2021 o 23:13, Wirtualność_nierealność napisał:

Mnóstwo pytań, żadnych odpowiedzi.

Tam takie pisanie. Zaraz muszą być pytania i odpowiedzi. Coś ci pasuje to tu jesteś i tyle. Nie pasuje zmieniasz kanał. Naprawdę nie ma potrzeby by mi już kiedykolwiek odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2021 o 17:24, Pieprz w doopie napisał:

Nie wpadłeś z wizytą, nieładnie.

To nieładnie. Fakt. Na swoją obronę mam tylko fakt, że zardzewiałem. Dla swojego dobra musiałem odzwyczaić się od tych forumowych klimatów, które i tak są dla mnie niezrozumiałe. Cóż za bardzo nasiąknąłem, czymś czego już nie ma. A może jest a ja tego nie rozumiem. Na się nie będę się przystosowywał. 

Tu akurat podbijam temat Pieprz w doopie,. ( Nawet nie wiem czy to Jej) , Bardziej chodziło mi o to, że pamiętam o Was, jak Wy o mnie. I tak wypadało by się pokłócić z takim a innemu słodko przy pierdzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Nowy w mieście napisał:

To nieładnie. Fakt. Na swoją obronę mam tylko fakt, że zardzewiałem. Dla swojego dobra musiałem odzwyczaić się od tych forumowych klimatów, które i tak są dla mnie niezrozumiałe. Cóż za bardzo nasiąknąłem, czymś czego już nie ma. A może jest a ja tego nie rozumiem. Na się nie będę się przystosowywał. 

Tu akurat podbijam temat Pieprz w doopie,. ( Nawet nie wiem czy to Jej) , Bardziej chodziło mi o to, że pamiętam o Was, jak Wy o mnie. I tak wypadało by się pokłócić z takim a innemu słodko przy pierdzieć.

Przeczytałam, ale nie mam weny żeby coś sensownego napisać. Mówisz, że pamiętasz... no to ku pamięci wierszyk.

Ku pamięci, mięci kupa

Wpisała się pieprzowa doopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Pieprz w doopie napisał:

Przeczytałam, ale nie mam weny żeby coś sensownego napisać. Mówisz, że pamiętasz... no to ku pamięci wierszyk.

Ku pamięci, mięci kupa

Wpisała się pieprzowa doopa

W Twoim Przypadku Pieprz, nie ma to znaczenia. Ważne że jesteś i,odbierasz. Sygnał odebrany i wszystkim zaraz rozpowiem, Ona żyje. 

Teraz wiersze pisze. A ja myślałem że to nowa Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Nowy w mieście napisał:

Sygnał odebrany i wszystkim zaraz rozpowiem, Ona żyje. 

A ja rozpowiem swoim, że żyje Nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pieprz w doopie napisał:

A ja rozpowiem swoim, że żyje Nowy.

Swoim ? A co to za szumowiny. Niepotrzebnie ich podpalasz, zaraz przyjdą i będziesz patrzeć na uboczu jak się z nimi przewalam. Natychmiast zawróć swoich smarków, bo nie mam zamiaru się z nimi przewalać a jedyne co, to chcę zapytać co u Ciebie. Już wiem że nie masz 'weny" , ale to przecież nie problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nowy w mieście napisał:

Swoim ? A co to za szumowiny. Niepotrzebnie ich podpalasz, zaraz przyjdą i będziesz patrzeć na uboczu jak się z nimi przewalam. Natychmiast zawróć swoich smarków, bo nie mam zamiaru się z nimi przewalać a jedyne co, to chcę zapytać co u Ciebie. Już wiem że nie masz 'weny" , ale to przecież nie problem. 

Nie przyjdą, bo wypadłeś z ligi zakapiorów. Powiedzmy, że jeszcze walczysz w okręgówce. U mnie to co zawsze. Mąż ten sam, liczba dzieci stała, nie zbiedniałam, nie wzbogaciłam się, choroby łapię te same co zawsze. Teraz grzecznościowo wypada zapytać: co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że ugotować sobie nie potrafisz i potrzebujesz pomocy. Pójdziesz do piekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Pieprz w doopie napisał:

Nie przyjdą, bo wypadłeś z ligi zakapiorów. Powiedzmy, że jeszcze walczysz w okręgówce. U mnie to co zawsze. Mąż ten sam, liczba dzieci stała, nie zbiedniałam, nie wzbogaciłam się, choroby łapię te same co zawsze. Teraz grzecznościowo wypada zapytać: co u Ciebie?

To ja wpadnę do nich. Daruj sobie o ligach.Tak, jest mi przykro, bo mój ŁKS przegrał. Na marginesie ligi. Nigdy nie byłem zakapiorem, co najwyżej Awanturnikiem. 

A tak na serio, żony brak, dzieci brak, inflacja zeżre wszystkie moje oszczędności a i mam drzewo. Serio. Posadziłem własne drzewo. Tak się kończy jak zaczyna się od tyłu.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nowy w mieście napisał:

To ja wpadnę do nich.

Ucieszą się.

2 minuty temu, Nowy w mieście napisał:

Daruj sobie o ligach

Wypadłam z lig po spustoszeniu jakie uczyniła w moim mózgu pierwsza ciąża.

3 minuty temu, Nowy w mieście napisał:

Nigdy nie byłem zakapiorem, co najwyżej Awanturnikiem. 

Nie dane mi było tego doświadczyć, ale legendy jeszcze krążą wśród starszyzny.

4 minuty temu, Nowy w mieście napisał:

A tak na serio, żony brak, dzieci brak, inflacja zeżre wszystkie moje oszczędności a i mam drzewo. Serio. Posadziłem własne drzewo. Tak się kończy jak zaczyna się od tyłu.

Inwestuj w złoto. Najlepiej w pierścionki w różnych rozmiarach. To tak na wszelki wypadek gdyby jednak pojawiła się towarzyszka do siedzenia pod konarem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Zepsuty napisał:

Myślałem że ugotować sobie nie potrafisz i potrzebujesz pomocy. Pójdziesz do piekła.

Nikt nie pójdzie do piekła, bo nie potrafi gotować. Co Cię zepsuło Zepsuty? Chyba nie kluski na parze. Im bardziej się odkleisz tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Pieprz w doopie napisał:

Ucieszą się.

Wypadłam z lig po spustoszeniu jakie uczyniła w moim mózgu pierwsza ciąża.

Nie dane mi było tego doświadczyć, ale legendy jeszcze krążą wśród starszyzny.

Inwestuj w złoto. Najlepiej w pierścionki w różnych rozmiarach. To tak na wszelki wypadek gdyby jednak pojawiła się towarzyszka do siedzenia pod konarem 😉

Przyznaj się, napłynęłaś z Efa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nowy w mieście napisał:

Przyznaj się, napłynęłaś z Efa ?

Nie, to jest moje pierwsze forum, na którym coś napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Pieprz w doopie napisał:

Nie, to jest moje pierwsze forum, na którym coś napisałam.

Za to ja czuję się jakbym był tu pierwszy raz. Zaczynam myśleć. Co napisać i trwa to wieki a nie powinno tak być.  Innymi słowy chcę w Twoich oczach wypaść jak najlepiej a i tak wyjdzie że jestem tylko, albo aż z Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nowy w mieście napisał:

Nikt nie pójdzie do piekła, bo nie potrafi gotować. Co Cię zepsuło Zepsuty? Chyba nie kluski na parze. Im bardziej się odkleisz tym lepiej.

Do tego piekła przecież nie za gotowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Nowy w mieście napisał:

Za to ja czuję się jakbym był tu pierwszy raz. Zaczynam myśleć. Co napisać i trwa to wieki a nie powinno tak być.  Innymi słowy chcę w Twoich oczach wypaść jak najlepiej a i tak wyjdzie że jestem tylko, albo aż z Łodzi.

Możemy zwalić winę na mnie. Z kimś interesującym gadka gładko płynie. A tak trafiła Ci się rozmowa z randomowym dyżurnym 😉 Co do miast - nie mam uprzedzeń. A do Łodzi powinnam się w końcu wybrać na wycieczkę, bo cieszy mnie widok starej czerwonej cegły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zepsuty napisał:

Do tego piekła przecież nie za gotowanie.

To nie jest żadne piekło, tylko... jest tu dużo kobiet, to prawie raj. Ale jak Jesteś "zepsuty", to działasz. Takie głupie pytanie. Co działa chociaż jest popsute?

Infantylne, ale ktoś musi robić za scenografię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pieprz w doopie napisał:

Możemy zwalić winę na mnie. Z kimś interesującym gadka gładko płynie. A tak trafiła Ci się rozmowa z randomowym dyżurnym 😉 Co do miast - nie mam uprzedzeń. A do Łodzi powinnam się w końcu wybrać na wycieczkę, bo cieszy mnie widok starej czerwonej cegły.

Jaką winę? To ja podbiłem ten nikomu nieznaczący temat. Twoje towarzystwo, bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×