Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Weraa

Redutramine

Polecane posty

Witam, czy ktoś zażywa i jakie efekty? Odczucia negatywne? Spadek wagi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2021 o 16:41, Weraa napisał:

Witam, czy ktoś zażywa i jakie efekty? Odczucia negatywne? Spadek wagi? 

Hej używałam od początku kwietnia do początku lipca . Schudłam bardzo szybko 15 kg . Skutki uboczne przez 2/3 tyg , byłam bez sił, bezsenność , bol głowy , splątanie , opóźnione reakcje . Po tych 3 tyg organizm przyzwyczaił się na tyle ze skutki uboczne minęły .  Suchość w ustach cały czas , nie miałam apetytu , wcale . Dosłownie wszystko w buzi rosło , nie mogłam nic przełknąć .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Kamila1986 napisał:

Hej używałam od początku kwietnia do początku lipca . Schudłam bardzo szybko 15 kg . Skutki uboczne przez 2/3 tyg , byłam bez sił, bezsenność , bol głowy , splątanie , opóźnione reakcje . Po tych 3 tyg organizm przyzwyczaił się na tyle ze skutki uboczne minęły .  Suchość w ustach cały czas , nie miałam apetytu , wcale . Dosłownie wszystko w buzi rosło , nie mogłam nic przełknąć .  

No super, może tego forum nie usuną 👌, pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2021 o 11:57, Weraa napisał:

No super, może tego forum nie usuną 👌, pozdrawiam. 

Szczerze wątpię. Usunęli totalnie bez żadnego powodu temat, gdzie było kilkadziesiąt stron, zero treści niezgodnych z regulaminem itd. Wszystkie moje posty przepadły, gdzie praktycznie dzień po dniu dzieliłam się swoją przemianą o ponad 25 kg... Szkoda, bo myślę, że fajna to była motywacja dla innych babek żeby wziąć się za siebie, że jednak się da.

Niestety nie jestem w stanie tego odtworzyć, także bezpowrotnie przepadło.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, edytamajacka napisał:

Szczerze wątpię. Usunęli totalnie bez żadnego powodu temat, gdzie było kilkadziesiąt stron, zero treści niezgodnych z regulaminem itd. Wszystkie moje posty przepadły, gdzie praktycznie dzień po dniu dzieliłam się swoją przemianą o ponad 25 kg... Szkoda, bo myślę, że fajna to była motywacja dla innych babek żeby wziąć się za siebie, że jednak się da.

Niestety nie jestem w stanie tego odtworzyć, także bezpowrotnie przepadło.

Wiem, byłam, czytałam. Szczyt głupoty. Czyli zakazane jak meridia co została dawno wycofana i krążą podróbki, i inne świństwa zostały, ciekawe dlaczego? Śmiech na sali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Weraa napisał:

Wiem, byłam, czytałam. Szczyt głupoty. Czyli zakazane jak meridia co została dawno wycofana i krążą podróbki, i inne świństwa zostały, ciekawe dlaczego? Śmiech na sali. 

kiedyś napisałem w temacie, który już usunęli, że to co robi tutaj administracja kafeterii to jest nieporozumienie; gdy wiele razy zgłaszaliśmy posty oszustów to nic sobie z tego nie robili, a temat użyteczny skasowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, wiktorp napisał:

kiedyś napisałem w temacie, który już usunęli, że to co robi tutaj administracja kafeterii to jest nieporozumienie; gdy wiele razy zgłaszaliśmy posty oszustów to nic sobie z tego nie robili, a temat użyteczny skasowali

Cześć, też to zauważyłam, kuźwa kobiety dzielą się jak uzyskać tabletki poronne, nawet podawana jest nazwa jest tematem na kafeteri od lat, administracja to chyba jakieś niedorozwoje. Pozdrawiam gorąco. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, wiktorp napisał:

nawet szkoda komentować

No i teraz zaczną się oszustwa z pomarańczowymi kapsułkami, przy otwarciu opakowania straszny smród, nie wiem do czego porównać, mam je długo w szafie i nadal zapach pp otwarciu taki sam, opakowanie trochę większe od oryginału, z ciekawości wysypałam na stół zawartość z kapsułki, biały proszek bez zapachu i smaku, wzięłam na palec do spróbowania i w monencie zetknięcia z ślina robi się żółty, cholera wie co to jest? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy temat, więc przy okazji potwierdzam skuteczność Redutramine. Ja na nim schudłam, schudło też wiele moich znajomych. Redutramine to te zielone kapsy i jeśli takie masz to nie ma bata by nie działały :) Buziaki :*

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, tezsieodchudzam napisał:

Nowy temat, więc przy okazji potwierdzam skuteczność Redutramine. Ja na nim schudłam, schudło też wiele moich znajomych. Redutramine to te zielone kapsy i jeśli takie masz to nie ma bata by nie działały 🙂 Buziaki 😘

No te zostawiłam na pamiątkę 😜mam zielone, ale oszuści już więcej ludzi nabrało na te pomarańczowe.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, tezsieodchudzam napisał:

heh widocznie mają jakiś interes w tym by oszustwa na meridiach adipexach itp. tolerować, nic się nie dzieje w życiu bez przyczyny

 No znajoma nie słuchała się mnie ze ma kupić to co my bierzemy, wzięła z ogloszenia meridex 20 i po miesiącu waży 5kg więcej, poczytała jak ludzie się chwała ze w miesiąc tu minus 10,20, no i ma plus 5 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałam na allegro jest Redutramine. Kupował ktoś? Niby na zdjęciu zielone kapsułki ,ale czarne opakowanie. A wcześniej pamiętam było białe i z kobietą na nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Annnita napisał:

Widziałam na allegro jest Redutramine. Kupował ktoś? Niby na zdjęciu zielone kapsułki ,ale czarne opakowanie. A wcześniej pamiętam było białe i z kobietą na nim:)

Czarne opakowanie. Taniej na priv podam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Annnita napisał:

Widziałam na allegro jest Redutramine. Kupował ktoś? Niby na zdjęciu zielone kapsułki ,ale czarne opakowanie. A wcześniej pamiętam było białe i z kobietą na nim:)

Kupuję Redutramine od samego początku i nigdy nie było żadnego opakowania z kobietą. Nie wiem skąd to wzięłaś, ale zapewne mylisz po prostu środki. Opakowanie jest i było cały czas takie same.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochani zgrzeszyłam po miesiącu wstąpił we mnie wilczy apetyt i wyrzuty sumienia straszne 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Weraa napisał:

Kochani zgrzeszyłam po miesiącu wstąpił we mnie wilczy apetyt i wyrzuty sumienia straszne 😭

Spokojnie. Jednorazowy taki wyłom nic nie zmieni jeśli dalej będziesz się trzymać wyznaczonego planu. Nie myśl o tym, bo tego nie cofniesz. Natomiast zastanów się co doprowadziło do sytuacji w której końcowo doszło do obżarstwa i po prostu unikaj tego typu historii w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, edytamajacka napisał:

Spokojnie. Jednorazowy taki wyłom nic nie zmieni jeśli dalej będziesz się trzymać wyznaczonego planu. Nie myśl o tym, bo tego nie cofniesz. Natomiast zastanów się co doprowadziło do sytuacji w której końcowo doszło do obżarstwa i po prostu unikaj tego typu historii w przyszłości.

Stres kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edytko szkoda że tamte forum zniknęło, bo proceder rośnie z pomarańczowymi kapsułkami, ludzie kupują, a jak odbije się na ich zdrowiu nie wiadomo. Cholera oszuści zarabiają na ludziach co wciskają świństwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam nie kupujcie podróbek w pomarańczowych kapsułkach, poczytałam dziś, okropny zapach, po otwarciu kapsułki biały proszek po zetknięciu z ślina, wodą, robi się żółty, wszystko wskazuje że oszuści sprzedają DNP. Niestety śmiertelność jest bardzo duża. Powtarzam oryginalne są zielone, nie ma innej wersji Redutramine. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.09.2021 o 16:25, Weraa napisał:

Edytko szkoda że tamte forum zniknęło, bo proceder rośnie z pomarańczowymi kapsułkami, ludzie kupują, a jak odbije się na ich zdrowiu nie wiadomo. Cholera oszuści zarabiają na ludziach co wciskają świństwo. 

Kto te fejki wciska? Gdzie oni to sprzedają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, edytamajacka napisał:

Kto te fejki wciska? Gdzie oni to sprzedają?

Na portalach o tabletkach, na fb nawet laska jedna, to na bank DNp, sama na początku fejk kiedyś kupiłam, pomarańczowe kapsułki, biały proszek w środku, z ciekawości wzięłan na palec i do buzi,niby smaku nie ma, ale żółty kolor po zetknięciu z ślina i ten posmak czułam w buzi dobre 5 godzin, okropny. Smród po otwarciu stęchlizny. Fakt chudniesz ale pocisz się masakrycznie, a w środku się gotujesz. Ludzie kupują ale to śmierć na własne życzenie. 💋💋💋❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć kobietki! A ja mam takie pytanie.  Jak przyjmujecie ten preparat? Rozumiem, że jesteście na diecie i ćwiczycie? Mało informacji o tym preparacie w internecie, składu też podanego nie ma. Szukam czegoś nowego co by pomogło mi w mojej walce ze zbędnymi kg. Niestety ostatnio stosowałem Mysimbe krocie na nią wydałem i przy niskokalorycznej diecie raptem 2 kg mniej przez 2 miesiące. Do tego okropny metaliczny posmak w ustach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, mteome napisał:

Cześć kobietki! A ja mam takie pytanie.  Jak przyjmujecie ten preparat? Rozumiem, że jesteście na diecie i ćwiczycie? Mało informacji o tym preparacie w internecie, składu też podanego nie ma. Szukam czegoś nowego co by pomogło mi w mojej walce ze zbędnymi kg. Niestety ostatnio stosowałem Mysimbe krocie na nią wydałem i przy niskokalorycznej diecie raptem 2 kg mniej przez 2 miesiące. Do tego okropny metaliczny posmak w ustach. 

Witaj ja biorę przy lekkim śniadaniu. 1 tabletka z rana. Trzeba jeść ale nie w nadmiarze, ruch na świeżym powietrzu, piję dużo wody niegazowanej, ale u mnie to normalne, zawsze piłam. Lepszego preparatu nie miałam. Niestety Mysibe, meridia i inne cuda co zostały dawno wycofane to teraz podróbki i dlatego pewnie dieta sprawiła że jesteś 2 kg lżejsza, a nie placebo. Musisz także uważać bo na Retrudamine też już pojawili się oszuści, Jeżeli chcesz kupić oryginał, są to zielone kapsułki, nie ma innych śmiało pisz do mnie lub do Edytki, albo kogoś z tego forum. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2021 o 10:17, Weraa napisał:

Czarne opakowanie. Taniej na priv podam. 

 

Dnia 30.08.2021 o 16:34, edytamajacka napisał:

Kupuję Redutramine od samego początku i nigdy nie było żadnego opakowania z kobietą. Nie wiem skąd to wzięłaś, ale zapewne mylisz po prostu środki. Opakowanie jest i było cały czas takie same.

 

Dnia 8.09.2021 o 07:32, Weraa napisał:

Witaj ja biorę przy lekkim śniadaniu. 1 tabletka z rana. Trzeba jeść ale nie w nadmiarze, ruch na świeżym powietrzu, piję dużo wody niegazowanej, ale u mnie to normalne, zawsze piłam. Lepszego preparatu nie miałam. Niestety Mysibe, meridia i inne cuda co zostały dawno wycofane to teraz podróbki i dlatego pewnie dieta sprawiła że jesteś 2 kg lżejsza, a nie placebo. Musisz także uważać bo na Retrudamine też już pojawili się oszuści, Jeżeli chcesz kupić oryginał, są to zielone kapsułki, nie ma innych śmiało pisz do mnie lub do Edytki, albo kogoś z tego forum. Pozdrawiam. 

Weraa, mogę prosić na priv?Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka kochani 💋pytanko, nie z mojej strony, ale dziewczyna napisała na priv, mianowicie czy zawsze po zamówieniu kolejnego opakowania zauważyliście działanie no słabsze lub mocniejsze od poprzedniego? Ja osobiście nie odczuwam żadnej różnicy. Pozdrawiam 💋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Weraa napisał:

Hejka kochani 💋pytanko, nie z mojej strony, ale dziewczyna napisała na priv, mianowicie czy zawsze po zamówieniu kolejnego opakowania zauważyliście działanie no słabsze lub mocniejsze od poprzedniego? Ja osobiście nie odczuwam żadnej różnicy. Pozdrawiam 💋

Cały czas to ten sam środek, ale jak bierzesz długo możesz się przyzwyczajać i odczuwać działanie jako słabsze. Kwestia mocno indywidualna, zależna od konkretnego organizmu ;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×