Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sandranana

Proszę o pomoc zostałam przyłapana na seksie przez córkę

Polecane posty

8 godzin temu, błękitnaa napisał:

No i tyle powinno jej wystarczyć na tę chwilę. 

To może tak, ale jak powiedziałam że z tym panem ćwiczyliśmy to chyba w to tak bardzo nie wierzy, widzę że utkwiło to jej w psychice. Z zewnątrz to wyglądało naprawdę brutalnie. Nie wiem co mam jeszcze zrobić. Boje się mówić o penisach itp. I mam jeszcze kolejny problem ze starszą córką, bo młoda chyba jej coś powiedziała, tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, qq qq napisał:

Może by się odwzajemniła szczerością 😛

... no, chyba, że zna jego żonę : D to wtedy po co gadać... 😉

Jak szczerością? Wkurzyła by się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Czereśnia napisał:

Nie bardzo rozumiem na co mogła by się wkurzyć. 17 lat to już prawie dorosła kobieta. Rozumiem że jesteś wolna? 

Tak można powiedzieć że jestem wolna, ale ona nie lubi innych facetów jakby się dowiedziała że robię takie rzeczy to by było źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2021 o 18:28, Sandranana napisał:

żeby nie miała trałmy

 co zrobiłybyścię 

Ja mam "TRAŁMY" i oczy mi wypadają gdy czytam takie coś. 

Edytowano przez gotb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2021 o 00:10, Sandranana napisał:

Tak można powiedzieć że jestem wolna, ale ona nie lubi innych facetów jakby się dowiedziała że robię takie rzeczy to by było źle.

Zrób sobie chwilę przerwy od spotkań w domu z tym facetem, żeby mała ochłonęła. Przy takiej pozycji to ciężko będzie małej uwierzyć w ćwiczenia, ja bym na twoim miejscu ją trochę popytał czy bała się ze pan ci robi krzywdę, bo z pewnością to ja przestraszyło a nie penis między pośladkami. Wyjaśnij jej, że jak ludzie dorośli są ze sobą blisko to spędzają też czas nago bo tak im przyjemnie, a to co pan robił to tylko takie pieszczoty i zabawa, która sprawia wam przyjemność. Jeśli będzie dopytywać to powiedz wszystko co trzeba bo kręcenie się z tematem żeby nic nie powiedzieć zrobi więcej złego bo ona wyczuje że ją okłamujesz i tylko się w sobie zamknie.

Starsza jak wie to doskonale wie co zaszło i powinnaś z nią jak z dorosłą osobą na ten temat pomówić jeśli już coś wie. Jak starsza będzie przeciwna czy zazdrosna, to wyjaśnij jej swoją sytuację, potrzeby itd, może to krępujące ale przynajmniej ona poczuje że masz do niej zaufanie i że ten facet nie zamierza ciebie jej zabrać. Jeśli nie wie, lub nie porusza tematu to nic nie mów, chyba że zobaczysz że ją to gnębi to delikatnie zapytaj czy mała jej coś mówiła i powiedz to co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2021 o 09:03, ddt60 napisał:

myślę, że dzieciom w okolicy 5-7 roku życia trzeba mówić raczej nie o przyjemności ale o tym w jaki sposób przyszły na świat 

Jasne. I mała będzie miała traumę, że mama chce jej dorobić braciszka, bo jak inaczej miałaby sobie tę czynność wytłumaczyć? Dzieci nie są głupie i nie można ich tak traktować.

Edytowano przez przegość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też byłam w takiej sytuacji autorko...następnego dnia i miesiąc później córka mi wygadywała że nie mam już uprawiać seksu kiedy dzieci są w domu......było mi wstyd ale tego nie zmienisz...możesz tylko bardziej uważać lub uprawiać go gdzieś indziej ...będzie miała to długo w pamięci...aż będzie pełnoletnia i sama zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×