Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Donero

co zrobić żeby przeszło uczucie

Polecane posty

czy odciąć się od miejsca które przywołuje wspomnienia może pomóc? 

Pogadaj z komirnaty. On cierpi na to samo co ty, tlyko ty chociaz widziales ta laskę na żywo, aon sie w jpg "kocha" 🤣

Napisano (edytowany)

Tak, to najlepsze wyjście, chociaż nawet i zdjęcia miejsc gdzie ona zawsze przebywa, imię czy widok jej samochodu lub podobnego do niego może przypominać. Ale na pewno całkowity brak kontaktu to podstawa. Miałem tak, że przechodziłem widząc jej auto pomyślałem o niej lub okolice miejsca gdzie pracuje. Choć prawie  3 lata nie ma kontaktu nadal imię powoduje że pomyślę, ale już przeszła mi chęć zabrania się do napisania, mimo, że głupi rozum podpowie:  ale przecież to nic takiego napisać do dawnej znajomej. To nic, wpaść do sklepu i powiedzieć cześć, udając, żę się czegoś stamtąd chce. itp itd, udało mi sie nie wejść tam już bardzo długo.

Edytowano przez Mariusz4

6 minut temu, Donero napisał:

Co zrobić żeby uczucie minęło?

Zamieszkaj z nią 🙃

• Haha 1

1 minutę temu, E.... napisał:

Kij ma dwa końce

O tym właśnie piszę. On pozna ją. Ona jego. 

14 minut temu, Donero napisał:

W pewnym stopniu na pewno ale to zależy jak silne to uczucie. Na pewno czas jest lekarstwem kiedyś zapomnisz albo będziesz mniej myślał 

2 minuty temu, E.... napisał:

Dozgonny twierdzi, że prawdziwa miłość trwa całe życie.

Bo to prawda. Jak się kogoś naprawdę kocha to darzy się go uczuciem do końca życia. Może już nie aż tak mocnym jak na początku ale nie ma tak że ten ktoś nagle po jakimś czasie staje się obojętnym. Niektórzy mylą miłość z zauroczeniem.

• Like 1

Zapomnieć, to i tak nie zapomniałem np od 2008 tylko o tym rzadko myślę. Niestety mózg jak dysk  1-razowego zapisu. Ale pamiętam też koleżanki z dzieciństwa, ale to nie były uczucia. Tylko od tego roku który podałem zauważyłem, że umiem się zakochać i co to takiego. Nic wesołego, przynajmniej tak się nie kończy.

7 minut temu, E.... napisał:

Każda sytuacja ma swoją dobrą i złą stronę. On może się nią zniechęcić i uczucie mu przejdzie, jak i również on może ją jeszcze bardziej pokochać. O tu chodzi o to, żeby przeszło. 

Po 3 latach wszystko mija 😂 

28 minut temu, Donero napisał:

Napewno pozwoli mniej myśleć ale nie zawsze da się zapomniec

• Like 1

sądziłem, że mi przeszło ale niestety nie. Już się nie będziemy widywać i to mnie strasznie boli ta myśl. 

3 minuty temu, boczeq napisał:

ujrzyj (chociaz oczyma wyobrazni) swojego crusha jak s r a moze... zaczaić się i złapać za gucz... 

To by mi nie pomogło, ale jak tak pomyślę o obrzydliwych scenach z innym takiej jej to odrobinę obrzydza.

Przed chwilą, Donero napisał:

sądziłem, że mi przeszło ale niestety nie. Już się nie będziemy widywać i to mnie strasznie boli ta myśl. 

Z czasem będzie bolało mniej

30 minut temu, Donero napisał:

Dlaczego chcesz się odciąć? Nie chcesz spróbować? Nie rezygnuj z miłości nigdy,choćby wszystkie znaki na ziemi mówiły, że to nie może się udać. Nawet wtedy gdy ona jest zajęta, nawet jak ma dzieci. Nie ma żadnej ale to żadnej przeszkody aby z niej rezygnować. Jesli ona czuje to samo to tym bardziej nie rezygnuj. Z czasem wszystko się wyklaruje a ona potrzebuje pewnie czasu na decyzję, w jakimkolwiek jest położeniu. Daj czas. Nie rezygnuj. Czytałam Twoje posty od początku. Wiem, że ją kochasz bardzo. Skąd wiesz, że ona nie? Ja bym nie rezygnowała, będziesz żałował. Może to Twoja połówka ❣️

4 minuty temu, Donero napisał:

Czemu nie będziecie się widywać? Wyprowadzasz się? 

to już postanowione, nie będzie kontaktu i czuję się z tym gorzej niż myślałem 

20 minut temu, Binka napisał:

Dlaczego chcesz się odciąć? Nie chcesz spróbować? Nie rezygnuj z miłości nigdy,choćby wszystkie znaki na ziemi mówiły, że to nie może się udać. Nawet wtedy gdy ona jest zajęta, nawet jak ma dzieci. Nie ma żadnej ale to żadnej przeszkody aby z niej rezygnować. Jesli ona czuje to samo to tym bardziej nie rezygnuj. Z czasem wszystko się wyklaruje a ona potrzebuje pewnie czasu na decyzję, w jakimkolwiek jest położeniu. Daj czas. Nie rezygnuj. Czytałam Twoje posty od początku. Wiem, że ją kochasz bardzo. Skąd wiesz, że ona nie? Ja bym nie rezygnowała, będziesz żałował. Może to Twoja połówka ❣️

Czasem próba zapomnienia jest lepszym rozwiązaniem. Bo walka o kogoś kogo się nigdy nie będzie miało dużo bardziej boli

8 minut temu, Donero napisał:

Ale dlaczego chcesz zrezygnować, co stoi na przeszkodzie? Coś nie do przeskoczenia? 

Czasem wydaje się nam, że sytuacja jest beznadziejna ale jak to mówią prawdziwa miłość przetrwa wszystko 😉

Gość Corall
16 minut temu, Donero napisał:

Hejka! Piszesz o tej, która patrzyła na Ciebie w pracy? To ta sama, o której pisałeś, że niby zainteresowana, ale stosuje jakieś gierki?? 🤔

42 minuty temu, Corall napisał:

Hejka! Piszesz o tej, która patrzyła na Ciebie w pracy? To ta sama, o której pisałeś, że niby zainteresowana, ale stosuje jakieś gierki?? 🤔

inna

Żeby przestać kogoś kochać ten ktoś musiałby być totalnym doopkiem- zamieść w tym wszystko co łamie uczucie;)

Dnia 16.08.2021 o 21:17, Donero napisał:

Jak można odciąć się od własnego łóżka we własnej sypialni??😜

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się