Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jakiś kiep

Problemy z "dziewczyną"

Polecane posty

Cześć, mam do was pytanie. Czy związek z dziewczyną która piszę że mnie kocha ale  kilka godzin później piszę do moich kolegów że też coś do nich czuje. Bardzo ją kocham i zawszę jej wybaczam, tylko że taka sytuacja występuje cały czas. Po Co powinienem zrobić? 

• Confused 1

To zależy czy faktycznie jesteście w związku.  Jeśli tak - to w życiu Warszawy nie powinno mieć miejsca takie zachowanie.  

Jeśli Ona nie wie że Ją kochasz to miłość okazuje wszystkim.  

A jeśli wie że Ją kochasz to widocznie nie czuje tego w 💯 procentach do Ciebie.  

22 minuty temu, Egzorcysta za niecałe 300 napisał:

W czym nie powinno mieć miejsca? 

W związku.  🙂 ( O ile w nim rzeczywiście są ) 

23 godziny temu, Jakiś kiep napisał:

Cześć, mam do was pytanie. Czy związek z dziewczyną która piszę że mnie kocha ale  kilka godzin później piszę do moich kolegów że też coś do nich czuje. Bardzo ją kocham i zawszę jej wybaczam, tylko że taka sytuacja występuje cały czas. Po Co powinienem zrobić? 

Desperatka. Możesz co najwyżej kupić prezerwatywy i podzielić się z kumplami. Albo mieć swoje standardy i szukać lepszej. Trudno nie będzie. 

Dnia 17.08.2021 o 00:02, Jakiś kiep napisał:

musisz jej to wybaczyc znowu  bo sie juz przyzwyczaila do tego

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się