Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
maczi

czy to działa??? odchudzanie a zielona kawa mielona

Polecane posty

hey, czy z Waszego doswiadczenia zielona kawa faktycznie działa na odchudzenie? można natknąć się na takie informacje w sieci - chodzi o szybsze spalanie tłuszczu czy bardziej poprawę trawienia? 

Korci mnie, żeby spróbować, ale nie chcę sparzyć się zaraz po pierwszych zakupach. Co lepiej wybrać? całe ziarna czy może na początek lepsza zielona kawa mielona? w sprzedaży dostępne są też kawy aromatyzowane - ale nie jestem pewny czy chcę w to iść na sam początek. z góry dzięki za pomoc! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było zrobionych tylko kilka badań na ludziach, jednak każde było krótkie i kiepsko zaprojektowane. 
Zielona kawa może mieć wpływ na zrzucenie wagi, ale nie dużo większy niż zwykła kawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostre przyprawy przyspieszają metabolizm, ale chyba nie każdy może... co do zielonej kawy to nie wiem może też ma podobne działanie (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jeśli ma wpływ to marginalny, tak że nie wato się męczyć. Sama kiedyś piłam różne herbatki na schudnięcie i nic.

Zielona kawa jest okropna- kupiłam ją 1 raz, do dziś pamiętam to okropieństwo.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mnie nie działała. Za to dobre efekty daje herbata czerwona, ponieważ spowodowała spadek apetytu, ale nie można mieć przeciwwskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz szybko schudnąć to polecam te tabletki:  dietalux.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×