Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Makowiec

Czy każdy boi się jak poradzi sobie w nowej pracy?

Polecane posty

Nie mam na myśli obaw o to czy uda się znaleźć nową pracę.

Mam na myśli czy każdy odczuwa strach przed tym jak poradzi sobie w nowej pracy?

Edytowano przez Makowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tak. Wszędzie trzeba się oswoić z niej otoczeniem, ludźmi nauczyć się pracy na nowym stanowisku. Kwestia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, mysle, ze to naturalne obawy dopoki nie przyjmuja romizarow jakies fobii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nie każdy boi się jak poradzi sobie w pracy a tego czy z tej pracy go nie zwolnią. Ludzie chodzą do pracy jakby to praca wybierała ludzi. A przecież to ludzie wybierają pracę i gdy oni wybiorą, czują się w niej świetnie i pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Stała napisał:

Nie. Nie każdy boi się jak poradzi sobie w pracy a tego czy z tej pracy go nie zwolnią. Ludzie chodzą do pracy jakby to praca wybierała ludzi. A przecież to ludzie wybierają pracę i gdy oni wybiorą, czują się w niej świetnie i pewnie.

Przeciez nikt nie wie czy sie bedzie czul swietnie w nowej pracy. Tego sie nie da przewidziec na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kulfon napisał:

Przeciez nikt nie wie czy sie bedzie czul swietnie w nowej pracy. Tego sie nie da przewidziec na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej.

Zależy jak silną osobowością jesteś i tak dalej. Przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Stała napisał:

Nie. Nie każdy boi się jak poradzi sobie w pracy a tego czy z tej pracy go nie zwolnią. Ludzie chodzą do pracy jakby to praca wybierała ludzi. A przecież to ludzie wybierają pracę i gdy oni wybiorą, czują się w niej świetnie i pewnie.

A czym różni się strach przed tym jak sobie poradzimy w nowej pracy od strachu czy nas z tej pracy nie zwolnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Makowiec napisał:

A czym różni się strach przed tym jak sobie poradzimy w nowej pracy od strachu czy nas z tej pracy nie zwolnią?

To zależy od kilku czynników. Generalnie strach jest wielowarstwowy i ma setki wcieleń. Wszystko zależy od tego kim jesteś i czego chcesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Stała napisał:

Zależy jak silną osobowością jesteś i tak dalej. Przecież.

Czy czlowiek z silna osobowoscia musi pracowac w kiepskiej atmosferze lub wykonywac zadania, ktore go nudza? A tych rzeczy nie da sie przewidziec niezaleznie od osobowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kulfon napisał:

Czy czlowiek z silna osobowoscia musi pracowac w kiepskiej atmosferze lub wykonywac zadania, ktore go nudza? A tych rzeczy nie da sie przewidziec niezaleznie od osobowosci.

Nie musi. Nie tędy droga. Czytaj ze zrozumieniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Makowiec napisał:

Nie mam na myśli obaw o to czy uda się znaleźć nową pracę.

Mam na myśli czy każdy odczuwa strach przed tym jak poradzi sobie w nowej pracy?

Nie nigdy nie miałam z tym problemu zawsze się trafia na ludzi których nie zawsze lubimy ale ja mam to gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, LenaN napisał:

Nie nigdy nie miałam z tym problemu zawsze się trafia na ludzi których nie zawsze lubimy ale ja mam to gdzieś

Czyli po prostu nie masz żadnych wątpliwości co do swoich umiejętności, można powiedzieć, że masz pewność siebie i poczucie wysokiej własnej wartości, przynajmniej w kwestiach zawodowych, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze zmiana pracy stresowała  zmiana  otoczenia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Makowiec napisał:

Czyli po prostu nie masz żadnych wątpliwości co do swoich umiejętności, można powiedzieć, że masz pewność siebie i poczucie wysokiej własnej wartości, przynajmniej w kwestiach zawodowych, tak?

W kwestii zawodowej raczej tak czasem mam problem z zazdrosnymi osobami ale już przywykłam do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, LenaN napisał:

W kwestii zawodowej raczej tak czasem mam problem z zazdrosnymi osobami ale już przywykłam do tego

Zazdroszczę

A czemu to zawdzięczasz? Długiej i ciężkiej pracy, zarówno na studiach, jak i na stażach, praktykach a potem w kolejnych pracach? Osiągniętym na tych wielu etapach wielu sukcesom?

Edytowano przez Makowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Makowiec napisał:

Zazdroszczę

A czemu to zawdzięczasz? Długiej i ciężkiej pracy, zarówno na studiach, jak i na stażach, praktykach a potem w kolejnych pracach? Osiągniętym na tych wielu etapach wielu sukcesom?

Doświadczenia zmusiły mnie do pewnych decyzji których bym może nie podjęła ale zawsze jestem uparta teraz też zapisałam się na drugi kierunek sama nie wiem po co to wszystko może chcę sobie udowodnić że potrafię sobie poradzić i robić to co wcześniej chciałam a nie mogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, LenaN napisał:

Doświadczenia zmusiły mnie do pewnych decyzji których bym może nie podjęła ale zawsze jestem uparta teraz też zapisałam się na drugi kierunek sama nie wiem po co to wszystko może chcę sobie udowodnić że potrafię sobie poradzić i robić to co wcześniej chciałam a nie mogłam

A dlaczego wcześniej nie mogłaś robić tego co chciałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Makowiec napisał:

A dlaczego wcześniej nie mogłaś robić tego co chciałaś?

Były ważniejsze sprawy musiałam zrezygnować nie wszyscy mogą robić co chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

W zasadzie to czy sobie poradzisz w nowej pracy czy nie to nie jest twoje zmartwienie , tylko pracodawcy 😄

Pracodawca może go zwolnić jak sobie nie poradzi nikt nie będzie trzymał kogoś kto się nie wykaże zawsze zostawiają lepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

To jest właśnie myślenie pułapka 

Jak go zwolni to nie będzie mieć żadnego a jeśli pracodawca ma naprawdę wysokie wymagania a nie idzie za nią super "motywacja" to nawet lepiej żeby tego pracownika nie miał ...

Mylisz się na jego miejsce znajdzie innego a co mu z takiego co sobie nie radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, LenaN napisał:

Mylisz się na jego miejsce znajdzie innego a co mu z takiego co sobie nie radzi

Widzę tu obiecującą wymianę poglądów pomiędzy wami i jestem ciekaw czy dojdziecie do jakiegoś konsensusu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Makowiec napisał:

Widzę tu obiecującą wymianę poglądów pomiędzy wami i jestem ciekaw czy dojdziecie do jakiegoś konsensusu 🙂

Raczej nie zawsze mam własny raczej rzadko przyznaję rację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Szukanie trwa, wdrożenie trwa, a robota nie poczeka 

Inny może okazać się przecieź jeszcze gorszy 

A to już nie te czasy że ludzie się do byle pracy w kolejce ustawiają ...

 

Gorszy albo lepszy tak już bywa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Fan Tygrysî napisał:

Milioner za rok w samym depo. 34. Idę się zdrzemne. 

Jest globalna zapaść na wszystkich rynkach bo wojna ale na pewno jako jedyny nic nie stracisz tylko zyskasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, The Siur Doktor napisał:

No właśnie - 36 letni chłop. W tym wieku zero jakichkolwiek umiejętności, niezdolność do samodzielnego życia, egzystujący w świecie własnych urojeń. Bez szans na jakakolwiek odmianę losu. Tak jak Sernik. Tak jak Przemek.

Ja też się dziwię że ktoś się łapie na jego bajki o trendach. Toć Uszaty gada mniej autystyczne ...

Widzisz pewne podobieństwa między tymi trzema ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Fan Tygrysî napisał:

Paradoks systemu żeby nie pracować musisz mieć pieniędzy więcej niż pracujacy ludzie stąd tak ciężko się wyrwac z matrixa 

A czemu az tak nie chcesz pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Funny Games napisał:

Na pewno na wojnie można się dorobić.

Jasne że można . Tam gdzie jeden traci inny zyskuje. Ale wojny mają to do siebie że następuje na nich zapaść co widać po upadku słabszych banków, a potem następuje głód...

Wbrew powszechnym opiniom ruski skarbiec nadal jest pełen złota , tylko ciężko jest z niego karabin zrobić 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Fan Tygrysî napisał:

Bo jestem wolnym człowiekiem 

Ale co to za wolnosc bez pieniedzy? Mieszkasz z mama, siedzisz na kafeterii, nie masz znajomych, dziewczyny, jesz najtansze jedzenie. To juz bym z nudow poszla do pracy, przeciez to wegetacja a nie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Fan Tygrysî napisał:

Te wahania nawet lepsze od hossy lepiej da zarobic 

To że nie stracisz wcale nie znaczy że zarobisz , taki paradoks inflacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Fan Tygrysî napisał:

Wreszcie znalazłam złotego grala którego szukałem całe życie 

Znalazłeś swoją brakującą klepkę ?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×