Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
tajgeroo

Jak zapomnie─ç...­čśö

Polecane posty

Bzdura z tym wygl─ůdem. Nawet nie wiesz w jakich brzydalach si─Ö zakochiwa┼éam ­čÖé┬áFacet mo┼╝e wygl─ůda─ç jak model i kompletnie nie dzia┼éa─ç na dan─ů kobiet─Ö. Musi by─ç chemia┬ámi─Ödzy lud┼║mi i wygl─ůd nie ma tu nic do rzeczy ­čśë┬á

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
2 minuty temu, Ava napisał:

Bzdura z tym wygl─ůdem. Nawet nie wiesz w jakich brzydalach si─Ö zakochiwa┼éam ­čÖé┬áFacet mo┼╝e wygl─ůda─ç jak model i kompletnie nie dzia┼éa─ç na dan─ů kobiet─Ö. Musi by─ç chemia┬ámi─Ödzy lud┼║mi i wygl─ůd nie ma tu nic do rzeczy ­čśë┬á

Pani, a jako┼Ť dzia┼éo na Pani─ů Cezary Pazura. Czysta biologia┬á­čśĆ

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

Dnia 19.08.2021 o 23:22, tajgeroo napisał:

Pojawiaj─ůce si─Ö zakola np. Mo┼╝e chocia┼╝ w przysz┼éym roku nadrobi─Ö to sylwetk─ů no ale p├│ki co jestem po prostu przeci─Ötny.

Ech ty sie zakolami sie przejmujesz... wierz mi, ┼╝e ludzie maj─ů wi─Öksze ""makamenty" a nawet┬á i powa┼╝ne uszczerbki na zdrowiu....┬áA id─ůc twoim tokiem rozumowania to czy tacy ludzie nie maj─ů ju┼╝ wog├│le┬ámie─ç prawa do tego aby kocha─ç i by─ç kochanym?

Edytowano przez wera_nikka

Udost─Öpnij ten post

Dnia 20.08.2021 o 23:32, wera_nikka napisał:

Ech ty sie zakolami sie przejmujesz... wierz mi, ┼╝e ludzie maj─ů wi─Öksze ""makamenty" a nawet┬á i powa┼╝ne uszczerbki na zdrowiu....┬áA id─ůc twoim tokiem rozumowania to czy tacy ludzie nie maj─ů ju┼╝ wog├│le┬ámie─ç prawa do tego aby kocha─ç i by─ç kochanym?

Wiem, ┼╝e maj─ů. Wiem r├│wnie┼╝, ┼╝e takim osobom jeszcze ci─Ö┼╝ej kogo┼Ť znale┼║─ç.┬á

Udost─Öpnij ten post

Dnia 18.08.2021 o 19:16, tajgeroo napisał:

Starszy i to ponad 5 lat, wiem, że 5 u niej to totalny maks, a najlepiej to 3. Nie próbowałem bo wiem jakie ma gusta. Po co robić z siebie błazna.

Należy Ci się kop w dupę! Potrzeba odwagi, żeby podejsc do dziewczyny i w niebanalny sposób powiedzieć jej, że się Ci podoba. Nie masz się przy niej rozkleić tylko jak prawdziwy facet jej to oznajmić. Cokolwiek zrobi, doceni odwagę. Nigdy się tego nie bój.

Jak masz zamiar ucieka─ç, to jeste┼Ť... no dobra, bez obra┼╝ania.┬á

Je┼Ťli jest co┼Ť warta, nawet nie b─Ödziesz musia┼é jej po tym unika─ç. Doro┼Ťli ludzie potrafi─ů zachowa─ç dystans i szanowa─ç uczucia drugiej osoby.

Edytowano przez Wilk_i_Zaj─ůc
Liter├│wka

Udost─Öpnij ten post

Dnia 18.08.2021 o 18:24, Dumbass napisał:

Takie zauroczenia kojarz─ů mi si─Ö z czasami gimnazjalnymi. Nie wiem ile masz lat ale stawiam, ┼╝e wi─Öcej ni┼╝ 13. Ten wiek zobowi─ůzuje do podej┼Ťcia nieco bardziej logicznego wzgl─Ödem doboru partnerki/a. Musisz sobie w g┼éowie pouk┼éada─ç i zmieni─ç target na realny. Czas i Twoje osobiste przemy┼Ťlenia b─Öd─ů lekiem.

A dlaczego nie mo┼╝na wzdycha─ç do "wybranki"? maj─ůc np 3o na karku? Kto powiedzia┼é, ┼╝e nastoletnie zauroczenia maj─ů odpu┼Ťci─ç sobie ludzie dojrzali? Gdzie jest napisane, ┼╝e nie wolno? I ┼╝e trzeba by─ç nudnym, stetryczalym facetem i ┼╝eby przypadkiem taki wybi┼é sobie z g┼éowy amory i wzdychanie, bo zachowuje si─Ö Twoim zdaniem nieodpowiednio?! Ot├│┼╝, je┼Ťli ona mu si─Ö podoba, to niech sobie wzdycha ile chce. I dlaczego on ma zmieni─ç target na realny? Pouczasz go jak jaki┼Ť mentor. Uczucia chadzaj─ů swoimi ┼Ťcie┼╝kami i ka┼╝dy ma prawo si─Ö zauroczy─ç, a nawet zakocha─ç. I gdyby wszystko co robimy by┼éo oparte o logik─Ö i ch┼éodna kalkulacj─Ö, to ten ┼Ťwiat by┼éby zimnym i nieprzyjemnym miejscem do ┼╝ycia,┬á a dzi─Öki naszym uczuciom, wzdychaniu i potajemnym przygl─ůdaniu si─Ö obiektowi westchnie┼ä, niekt├│rym, kt├│rym przyznajemy┬á si─Ö do powy┼╝szego faktu, robi si─Ö ciep┼éej na sercu, ┼╝e ludzie to nie roboty. Odbierasz nadziej─Ö i podcinasz skrzyd┼éa.┬á

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

4 godziny temu, Dumbass napisał:

Ma prawo, to jest m├│j punkt widzenia, kt├│ry nie komplikuje ┼╝ycia bardziej ni┼╝ jest ono skomplikowane. Nie wierz─Ö w cuda, bo ich zwyczajnie nie ma. Jak dla mnie kole┼Ť jest infantylny. W dodatku zakochanie przychodzi z czasem, a zauroczenia bez pokrycia nie s─ů niczym przyjemnym. Gdyby chcia┼é, to ju┼╝ dawno by si─Ö za te babke z┼éapa┼é, niech bierze za siebie odpowiedzialnosc.┬á

Nie. Niekoniecznie wzdychanie musi się zmienić w działanie. 

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Dumbass napisał:

Po co zatem wzdychać? Żeby się męczyć? Nakręcać niepotrzebnie? 

Tego czy niepotrzebnie, nie wiemy. Nie wiemy komu i co jest potrzebne. Ale literatura romantyczna wskazuje na to, ┼╝e wszelkie niespe┼énione i nieszcz─Ö┼Ťliwe mi┼éo┼Ťci by┼éy po co┼Ť. Jednak.┬á

Udost─Öpnij ten post

11 minut temu, Dumbass napisał:

Po gr├│b, a dok┼éadniej sam''ob'├│jstwo. Mi┼éo┼Ť─ç to nie zauroczenie pragn─Ö przypomnie─ç, ona przychodzi w czasie mi─Ödzy obojgiem ludzi. On jej nie kocha, marzy sobie i nic z tym nie zrobi pragn─Ö przypomnie─ç. ┼╗ycie to nie powie┼Ť─ç romantyczna.

Mo┼╝e dla Ciebie nie, ale nie wszyscy my┼Ťl─ů tak jak Ty. Daj innym czu─ç co im si─Ö tam marzy, bo czemu nie?┬á

Udost─Öpnij ten post

13 minut temu, Dumbass napisał:

Po gr├│b, a dok┼éadniej sam''ob'├│jstwo. Mi┼éo┼Ť─ç to nie zauroczenie pragn─Ö przypomnie─ç, ona przychodzi w czasie mi─Ödzy obojgiem ludzi. On jej nie kocha, marzy sobie i nic z tym nie zrobi pragn─Ö przypomnie─ç. ┼╗ycie to nie powie┼Ť─ç romantyczna.

A co je┼Ťli on tylko romantycznie wzdycha i z oddali podziwia, a w sercu mi┼éuje? Tak te┼╝ mo┼╝na.┬á

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, Dumbass napisał:

Widz─Ö, ┼╝e nadal nie rozumiesz o czym pisz─Ö. Ja mu niczego nie zabraniam, chce si─Ö m─Öczy─ç, niech si─Ö m─Öczy.

Ty go przestrajasz, nakładasz na odpowiednie Twoim zdaniem "tory". 

Edytowano przez Zpaznokcilakier

Udost─Öpnij ten post

6 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Ty go przestrajasz, nakładasz na odpowiednie Twoim zdaniem "tory". 

Przeceniasz jego wpływ na innych. 
Nawiasem m├│wi─ůc, w┼éa┼Ťnie sama robisz dok┼éadnie to samo - tylko z Benniem.

Edytowano przez agent of Asgard

Udost─Öpnij ten post

9 godzin temu, agent of Asgard napisał:

Kto to  jest Benni? 

Udost─Öpnij ten post

9 godzin temu, agent of Asgard napisał:

A i niczego nie przeceniam. Takich ludzi, kt├│rzy chcieliby mi─Öc bezwzgl─Ödny wp┼éyw na innych jest bardzo du┼╝o. Siedzieliby w g┼éowach innych i sterowali nimi po swojemu, jak im si─Ö podoba. Nie daj─ů ┼╝adnych margines├│w wolno┼Ťci i mo┼╝liwo┼Ťci samostanowienia. Musi by─ç tak jak oni chc─ů. Kto┼Ť pisze, ┼╝e kocha po cichutku i wzdycha do swojego obiektu, wi─Öc tacy zaraz robi─ů mu musztr─Ö i daj─ů 1oo1 "dobrych rad", ┼╝e nie ma interakcji, wi─Öc nie kocha, ┼╝e se wymy┼Ťli┼é, ┼╝e takie tam achy i ochy w skryto┼Ťci nie istniej─ů. Ot├│┼╝ kto da┼é im prawo do tego, ┼╝eby si─Ö szarog─Ösi─ç? ┼╗eby wymawia─ç innym ich prawo do kochania, czy te┼╝ zauroczenia si─Ö w "obiekcie" swoich niespe┼énionych nadziei i uczu─ç. Czasem lepiej powzdychac i powyobra┼╝a─ç sobie sw├│j wymarzony zwi─ůzek z idealna osoba, ni┼╝ pcha─ç si─Ö z ni─ů w interakcje i bole┼Ťnie przekona─ç si─Ö, ┼╝e jest taka jak wszyscy, ┼╝e miewa zle dni i fochy, ┼╝e ma swoje wymagania i jest np uparta/uparty jak osi/ol. Czasem lepiej tego wszystkiego nie wiedzie─ç. Buja─ç w ob┼éokach swoich wyobra┼╝e┼ä i wzdycha─ç. Bo mo┼╝na.┬á

Udost─Öpnij ten post

11 godzin temu, BabciaFifonża napisał:

Daj mu spokój. Ma prawo do własnego zdania tak, jak i ty. 

A Ty po co si─Ö w to mieszasz? Wydaje mi si─Ö, ┼╝e kiedy┼Ť co┼Ť Ci na temat Twoich komentarzy pisa┼éam. Ale jak wida─ç, nie dotar┼éo. Wieczne mieszando w nie swoje tematy i posty.┬á

Udost─Öpnij ten post

29 minut temu, BabciaFifonża napisał:

Wyluzuj, sztywniaro. Forum nie jest twoje i polega na tym, ┼╝e si─Ö ka┼╝dy miesza w co akurat chce, wi─Öc nie sap i wyjmij wid┼éy z ty┼éka. Do ciebie wypowiedzi mojego wnuka nie by┼éy skierowane, a si─Ö wmiesza┼éa┼Ť so┼é? Nara.

Mo┼╝e by─ç, ┼╝e ka┼╝dy si─Ö miesza, ale Ty si─Ö nie mieszaj.┬á My┼Ťla┼éam, ┼╝e ostatnio wyrazi┼éam si─Ö jasno. Jak wida─ç nie dotar┼éo. Daruj sobie swoje ckliwe texty i pr├│by bycia "forumowa papuga", bo Ci to nie wychodzi. I tak jak napisa┼éam, nie mieszaj si─Ö.┬á

Udost─Öpnij ten post

A kim ty jeste┼Ť ┼╝eby innym zezwala─ç, a mnie zakazywa─ç. Zejd┼║ na ziemi─Ö i sko┼äcz mnie straszy─ç swym be┼ékotem.

Nie ┼╝ycz─Ö sobie Twojego niem─ůdrego klekotu. Nic nie wnosisz. Siejesz zam─Öt i wprowadzasz zamieszanie. Takim ludziom jak Ty, kt├│rzy maj─ů┬á sami ze sob─ů problemy, m├│wi─Ö stanowcze <nie> Nie komentuj i nie pisz nic pod moimi postami. Bo jeste┼Ť z┼éym, perfidnym babskiem. Ale to ju┼╝ wiesz. Nie raz i nie dziesi─Ö─ç dosta┼éa┼Ť info od userow, ┼╝e sobie nie ┼╝ycz─ů Twoich odpowiedzi, a Ty jak natr─Ötna mucha, przysiadasz i "robisz swoje". Opami─Ötaj si─Ö. Je┼Ťli kto┼Ť pisze, ┼╝e sobie nie ┼╝yczy, to znaczy, ┼╝e sobie nie ┼╝yczy. Czego nie rozumiesz? Nale┼╝a┼éoby taka pro┼Ťb─Ö uszanowa─ç. Arogancki babolu.┬á

Udost─Öpnij ten post

Te┼╝ sobie nie ┼╝ycz─Ö, wi─Öc jeste┼Ť aroganckim babolem w tym momencie. Nie masz wi─Ökszych praw, babolu.

Ale to nie ja przy┼éaze do Ciebie i to nie ja komentuje Twoje chore posty. Jakim trzeba by─ç ma┼éo spostrzegawczym. Ty se mo┼╝esz ┼╝yczy─ç i nie ┼╝yczy─ç, ja tego co piszesz w innych tematach nawet nie czytam. Bo wiem, ┼╝e to b─Öd─ů bzdury do kwadratu. Daruj se ju┼╝ odpisaywanie. Sp┼éy┼ä, zwyczajnie.┬á

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö