Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marysia95

Nawrót moczenia nocnego z młodości i

Polecane posty

Witam serdecznie mam 26 lat jestem dziewczyną nigdzie nie mogę znaleźć pomocy. Może tutaj ktoś pomoże a to pytanie jest brardzieje do niani albo osób które opiekują się dziecimi. I mam taki problem że mam taką chorobę jak nawrót moczenia nocnego z dzieciństwa . I moje pytanie jest takie czy są jakieś metody lub jakieś zabezpieczania żeby nie budzić się w mokrym łóżku prawie codziennie liczę na jakąś pomoc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochana Marysiu, jest na to sposob.To terapia U psychologa. Wiem, powiedz, ze to nie to....Malo kto z nas nie zostal w dziecinstwie nie okaleczony przez Rodzicow, czy bliskich: Jak Ty wygladasz! Dzieci i ryby...glosu nie Maja, Klaps nie tragedia, To jest posprzatanie?a Ania od cioci Hani Ma swiadectwo z paskiem...jak Ty krzywo chodzisz! Tylko trojka?co Ty wogole mowisz? Lub karanie milczeniem, lub szarpanie, albo nie daj Boze bicie...Terror nakazow czy zakazow i dziwnych regol. Kto mial szczescie miec Rodzicow, ktorzy nas pytali czy wolimy to, czy tamto ubrac, zjesc, isc do cioci x czy wujka y? Moja wlasna matka byla oburzona, gdy poprosilam, aby moja babcia nie calowala mojej corki w usta, bo uwazam to za przekroczenie jej intymnej sfery. Jest stwierdzone, ze moczenie sie to jest znak Naszej  placzacej duszy.Jest COS, bylo COS w Twoimi dziecinstwie, czego nie pamietasz. To musials Marysiu zapomniec, aby "przezyc". Czas najwyzszy, aby ta mala dziewczynke w Tobie:utulic, ukochac, pocieszyc. Bedzie dobrze.Zacznij od rozpieszczania siebie. Nos Ma co dzien "dobre"ubrania, gotuj, co lubisz.Spotykaj sie z ludzmi nietoksycznymi, wyznacz granice Twoimi bliskim."Mamo,  ja nie przyjade na obiad w niedziele, Bo chce sobie poczytac, nie moge Wam pomoc, Bo jestem juz umowiona.Nie podoba sie Tobie moja Nowa fryzura? A to szkoda, Bo ja siebie w niej bardzo lubie,...itd. Usciski Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×