Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Banana

Czy współczujecie mi tego co przeżyłam?

Polecane posty

W swoim życiu miałam już bulimie, anoreksje, depresje oraz fobie społeczną. Mam za sobą próbę samobójczą. Oczywiście teraz jest wszystko w porządku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W swoim życiu przeżyłam smierć brata, mamy i straciłam dwie ciąże... teraz jest ok... ogarnij swoje myślenie. W życiu może cię spotkać milion gorszych rzeczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lolka1975 napisał:

Zapomnialas dodac, ze jestes uposledzona umyslowo...

Sama jesteś upośledzona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Banana napisał:

Sama jesteś upośledzona 

To nie ja mam iq ponizej normy, i to nie ja zakladam wkolko nowe nicki podajac sie raz za dorisla osibe, a raz za nastolatke..  nie kazdy musi byc madry.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lolka1975 napisał:

To nie ja mam iq ponizej normy, i to nie ja zakladam wkolko nowe nicki podajac sie raz za dorisla osibe, a raz za nastolatke..  nie kazdy musi byc madry.  

A ty jesteś głupia. Ja mam IQ 200 i mi zazdrościsz. Skąd wiesz jakie masz IQ? Badałaś sobie kiedyś? Bo ja tak i wyszło 200. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Moni.B88 napisał:

W swoim życiu przeżyłam smierć brata, mamy i straciłam dwie ciąże... teraz jest ok... ogarnij swoje myślenie. W życiu może cię spotkać milion gorszych rzeczy 

Jeszcze nikomu depresja nie minęła od rady "ogarnij myslenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Banana napisał:

A ty jesteś głupia. Ja mam IQ 200 i mi zazdrościsz. Skąd wiesz jakie masz IQ? Badałaś sobie kiedyś? Bo ja tak i wyszło 200. 

Dobrze wiesz jaka jest prawda. Wiem, ze osoba z twoum stopniem upisledzenia mysli, ze jak zmieni nick to nikt jej nie rozpozna, no ale wbij sobie do tego malego mozdzku, ze tak nie jest. Zaraz szkoka sie zacznie, to biedna vedziesz wypusywac, jak to rodzice ci sie kaza uczyc.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lolka1975 napisał:

Dobrze wiesz jaka jest prawda. Wiem, ze osoba z twoum stopniem upisledzenia mysli, ze jak zmieni nick to nikt jej nie rozpozna, no ale wbij sobie do tego malego mozdzku, ze tak nie jest. Zaraz szkoka sie zacznie, to biedna vedziesz wypusywac, jak to rodzice ci sie kaza uczyc.  

Widzę że osoba z twoim poziomem upośledzenia nie jest w stanie zrozumieć pytania i na nie odpowiedzieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Banana napisał:

Widzę że osoba z twoim poziomem upośledzenia nie jest w stanie zrozumieć pytania i na nie odpowiedzieć 

Bo nie widze sensu odpowiadac na wyimagowane pytanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lolka1975 napisał:

Bo nie widze sensu odpowiadac na wyimagowane pytanie. 

A ile masz lat? 12? 14? 11? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, KateZRzeszowa napisał:

Jeszcze nikomu depresja nie minęła od rady "ogarnij myslenie"

I nie minie od poszukiwania na takim forum „poklasku” i użalania się nad swoim losem... ale to pewnie wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie współczuję. Są ludzie którzy całe życie borykają się z fobią społeczną i wizyty u psychologów nic nie dają. Co do bulimii czy anoreksji to zauważyłam, że te "choroby" to domena bogatych domów gdzie rodzice są snobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×