Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Monka 92

Zdawanie prawka na niewaznym dowodzie( kradzionym, uniewaznionym a potem znalezionym)?

Polecane posty

Kilka dni temu skradziono mi plecak, w ktorym mialam portfel wraz z dokumentami. Uniewaznilam dowod osobisty I zablokowalam go w banku. Za niecale 2 tygodnie mam egzamin na prawo jazdy I tam dowod jest wymagany, a na nowy bede czekac okolo miesiaca. No I dzisiaj dwie dziewczynki znalazly za opuszczonymi budynkami ten nieszczesny dowod rzucony w krzaki, zeby go tylko nie znalezc. I nie wiem czy na ten egzamin  isc z tym niewaznym dowodem. Co sadzicie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj się z instytucją do której sprawę zaginięcia zgłosiłaś i przedstaw sytuację. Poinformują cię o wszystkim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stała właśnie obawialam sie, ze dowod moze zostac uzyty na jakis kredyt czy cos w tym stylu przez co bym miala nieprzyjemnosci I wolalam tego uniknac, wiec najpierw zastrzeglam w urzedzie miejskim, gdzie zlozylam wnioske o dowod. Tam mnie poinformowano, ze w sytuacji gdzie nawet ten dowod sie znajdzie to I tak jest juz niewazny I nie moge sie nim poslugiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A. No to czekaj na nowy dokument a do szkoły jazdy weź paszport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oni na egzaminie sprawdzaja waznosc dokumentu? Zdawalam 2 lata temu orawko, ale mi sie nie udalo I nie pamietam ja to bylo ze sprawdzaniem dowodu, czy tylko do wgladu, czy bardziej szczegolowo to sprawdzaja... Gdzies znalazlam informacje, ze ogolnie to musza sprawdzic szczegolowo, ale niektorzy tak robia, a niektorzy nie... no ale jak trafie na kogos kto sie przyczepi to mi pieniedzy nie zwroca 😞 No I mam metlik w glowie... Mam jeszcze w piatek jazde doszkalajaca I osoba, z ktora bede ja miec ma papiery na egzaminatora I jeszcze jej dopytam. Pewnie mi podpowie, czy z tym niewaznym dowodem isc, czy sobie jednak darowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×