Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
rogacz_Michał

Ankieta dla partnerki o jej preferencjach seksualnych

Polecane posty

44 minuty temu, sinmara napisał:

Sądząc po ilości podobnych tematów jest to bardzo popularna fantazja. Jeżeli oboje chcą, są świadomi, jakie może mieć to konsekwencje, to ok, nie moja sprawa. Każdy ma inną definicję miłości i udanego związku.

no tak ... to fantazja i zabawa nie dla mnie - ale może masz rację. Tylko oczywiście musi tak być, ze kobiecie to odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że chcę się dowiedzieć, czy ona lubi pocałunek w kark. Bo wiem, że to kocha. Chciałem po prostu przygotować kompletną, solidną ankietę. Jestem z nią trochę lat i zdecydowanie jestem ukierunkowany na to, co sprawia jej przyjemność - pisałem, że to mój fetysz. Także to nie jest tak, że jestem zapatrzony w swoje potrzeby 🙂 Dalej mam wrażenie, że przez moje wypowiedzi nie do końca widać moją osobę. Ankietą chciałem po pierwsze skłonić ją, żeby się zastanowiła i uświadomiła sobie, co lubi, po drugie, żeby sobie uświadomiła, że może to dostać i w końcu po trzecie, mimo uważnego obserwowania nie jestem w stanie dostrzec wszystkiego. A chciałbym dać jej wszystko 🙂 Ale trochę macie rację - taka ankieta jest zbyt logiczna, wyprana z emocji. To rozwiązanie raczej dla faceta. Instrukcja obsługi i bach, jest pięknie. Już odpuściłem sobie ten pomysł. I bardzo się cieszę, że stworzyłem ten wątek. Trochę się tu nauczyłem, uświadomiłem pewne kwestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, rogacz_Michał napisał:

To nie jest tak, że chcę się dowiedzieć, czy ona lubi pocałunek w kark. Bo wiem, że to kocha. Chciałem po prostu przygotować kompletną, solidną ankietę. Jestem z nią trochę lat i zdecydowanie jestem ukierunkowany na to, co sprawia jej przyjemność - pisałem, że to mój fetysz. Także to nie jest tak, że jestem zapatrzony w swoje potrzeby 🙂 Dalej mam wrażenie, że przez moje wypowiedzi nie do końca widać moją osobę. Ankietą chciałem po pierwsze skłonić ją, żeby się zastanowiła i uświadomiła sobie, co lubi, po drugie, żeby sobie uświadomiła, że może to dostać i w końcu po trzecie, mimo uważnego obserwowania nie jestem w stanie dostrzec wszystkiego. A chciałbym dać jej wszystko 🙂 Ale trochę macie rację - taka ankieta jest zbyt logiczna, wyprana z emocji. To rozwiązanie raczej dla faceta. Instrukcja obsługi i bach, jest pięknie. Już odpuściłem sobie ten pomysł. I bardzo się cieszę, że stworzyłem ten wątek. Trochę się tu nauczyłem, uświadomiłem pewne kwestie.

Ok, ale nie sprawisz komuś przyjemności na siłę, raczej zniechęcisz. Nie znamy Cię, widzimy Cię w tym co i jak piszesz. A to są tylko Twoje odczucia, nie wiemy, co czuje partnerka. Dla niej może być fajnie tak jak jest. Oczywiście zawsze warto pogadać, zobaczyć czy chciałaby czegoś więcej, innaczej. Co do wielokątów mam podobne zdanie do Ddt, ale jeżeli obojgu partnerów to odpowiada, nie moja sprawa. Chociaż wydaje mi się, że jednak jest niewiele osób, które kręci to na tyle, by spróbować.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×