Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ufo

Uwielbiam żony stopki

Polecane posty

Hej.  Pytanie do kobiet. Czy  lubicie gdy facet zaczyna piescic wasze stopki?  Mam taki fetysz  ze gdy choćby dotykam żony nogi i widzę jej stopki to od razu mam ochotę.  Bardzo często kończy się to samym zwaleniem bo żone akurat to nie kręci.  Pozwala mi się wymacac i spuscic na nozki.  Ogólnie trochę mi z tym glupio ze ja to lubię a ona nie.  Powiedzcie czy to coś bardzo dziwnego czy normalne?

19 minut temu, Ufo napisał:

Powiedzcie czy to coś bardzo dziwnego czy normalne?

Może woli byś się zajął jej tzipkom?

• Haha 2

Dla mnie jak najbardziej normalne ja z chłopakiem nie raz używamy moich stópek do różnych zabaw

11 godzin temu, Daruniaaaaaa napisał:

Dla mnie jak najbardziej normalne ja z chłopakiem nie raz używamy moich stópek do różnych zabaw

A jakie masz stopki jaki rozmiar ?:)

Dnia 26.08.2021 o 12:15, Ufo napisał:

Hej.  Pytanie do kobiet. Czy  lubicie gdy facet zaczyna piescic wasze stopki?  Mam taki fetysz  ze gdy choćby dotykam żony nogi i widzę jej stopki to od razu mam ochotę.  Bardzo często kończy się to samym zwaleniem bo żone akurat to nie kręci.  Pozwala mi się wymacac i spuscic na nozki.  Ogólnie trochę mi z tym glupio ze ja to lubię a ona nie.  Powiedzcie czy to coś bardzo dziwnego czy normalne?

Dziwne jest ze ja to nie kreci.Widac ma jakies blokady psychiczne.:) Kobiece stopy sa bardzo wrazliwe i znam panie ktore szczytowaly gdy czuly wilgotny jezyk na swoich stopach:) Tak ze nie miej zadnych skrupulow ! Staraj sie raczej zone przygotowac wczesniej na tego typu eksperymenty  aby sie rozluznila  psychicznie na maksa ,Jakis masaz calego ciala, lampka wina , dzien bez sprzeczki 🙂 pare milych slow, komplementy ze ladnie wyglada, pachnie  itp.

moja obecna kobieta odlatuje od pieszczot stópek językiem. 

Mi np bardzo podobają się stopki mojej kobiety, ogólnie lubię patrzeć na stopy, ale muszą mieć to coś, ciężko mi powiedzieć co, bo nie wszystkie mi się podobają. Lubię patrzeć, podziwiać ale już dotykać czy całować jakoś mniej i nie wiem czym to jest spowodowane. W sumie nigdy tego nie robiłem, może się wstydzę, nie wiem. 

9 minut temu, Gentleman_88 napisał:

Mi np bardzo podobają się stopki mojej kobiety, ogólnie lubię patrzeć na stopy, ale muszą mieć to coś, ciężko mi powiedzieć co, bo nie wszystkie mi się podobają. Lubię patrzeć, podziwiać ale już dotykać czy całować jakoś mniej i nie wiem czym to jest spowodowane. W sumie nigdy tego nie robiłem, może się wstydzę, nie wiem. 

A jakie twoja żona ma.stopki ?:)

1 minutę temu, Pjoter napisał:

A jakie twoja żona ma.stopki ?:)

Małe, zgrabne, zadbane 🙂 dodam że jest ode mnie starsza o 13 lat, ma 45 wiosennej i jak na swój wiek, ma naprawdę śliczne stopki. Lubię popatrzeć, jak ma zrobione pazurki i np założy kapcie, wtedy paluszki wystają, no piękne. 

Przed chwilą, Gentleman_88 napisał:

Małe, zgrabne, zadbane 🙂 dodam że jest ode mnie starsza o 13 lat, ma 45 wiosennej i jak na swój wiek, ma naprawdę śliczne stopki. Lubię popatrzeć, jak ma zrobione pazurki i np założy kapcie, wtedy paluszki wystają, no piękne. 

Mmmmmm z chęcią sam bym podziwiał tak piękne stopki mmmmm uwielbiam małe stopki 😁

2 minuty temu, Pjoter napisał:

Mmmmmm z chęcią sam bym podziwiał tak piękne stopki mmmmm uwielbiam małe stopki 😁

Lubisz tylko podziwiać czy też lubisz je dotykać, całować, pieścić ?

Lubisz tylko podziwiać czy też lubisz je dotykać, całować, pieścić ?

Oczywiście że całować piescic to mój fetysz mógłbym to robić godzinami 🙂

Przed chwilą, Pjoter napisał:

Oczywiście że całować piescic to mój fetysz mógłbym to robić godzinami 🙂

Masz kobietę ? Pieścsz stopy swojej kobiety ?

Masz kobietę ? Pieścsz stopy swojej kobiety ?

Tak mam kobietę oczywiscie ze jej pieszczę ona ma duże stopki bo 42 rozmiar ale tak są piękne jest co przy nich robić:)

Przed chwilą, Pjoter napisał:

Tak mam kobietę oczywiscie ze jej pieszczę ona ma duże stopki bo 42 rozmiar ale tak są piękne jest co przy nich robić:)

I jak zergowala na Twój fetysz ? Powiedziałeś jej o tym, czy po prostu zaczełeś pieścić ? 

4 minuty temu, Gentleman_88 napisał:

I jak zergowala na Twój fetysz ? Powiedziałeś jej o tym, czy po prostu zaczełeś pieścić ? 

Zaczelm piescic i bardzo jej się spodobało a masz snapa może?:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się