Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam,
Mam 21 lat, pierwszą miesiączkę dostałam w wieku 16 lat - kolejna nie pojawiła się. W roku 2018 stosowałam luteinę przepisaną przez panią ginekolog – nie zadziałała. W 2019 przez pół roku zażywałam Femoston (podczas brania tabletek okres występował, lecz po odstawieniu nie pojawił się.) A w ostatnim czasie: 10 sierpnia 2021 r niespodziewanie dostałam krwawienia. Moje obecne wyniki (wykonane w 2 dniu krwawienia): lh 0,42 ; estradiol 25 ; fsh 1,34 ; tsh 1,980 ; ft4 12,35 . Z badań kości wychodzi mi osteopenia. Dodam, że od 12 roku życia zmagałam się z zaburzeniami odżywiania, w ostatnim roku udało mi się wyjść z anoreksji.

W ciągu ostatniego tygodnia byłam u dwóch lekarzy. Problem polega na tym, iż przedstawili mi oni zupełnie inne drogi leczenia. Pierwszy lekarz powiedział, iż muszę brać przez 8 miesięcy Femoston, ponieważ wyniki są bardzo słabe i nie ma innej opcji. Drugi lekarz stwierdził, iż nie mam menopauzy w związku z czym Femoston nie jest mi do niczego potrzebny- kazał zażywać tabletki sylvie przez 3 miesiące. Pytanie: co robić? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciężko tu coś radzić, dwie inne koncepcje. Ja sprawdzam sobie cykle na testerze afrodyta do wyznaczania dni płodnych, mam bardzo nieregularne cykle, dlatego mega mi to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idź do trzeciego może... właśnie to tak jest, jak człowiek pomocy potrzebuje, mam nadzieję, że wszystko się uda, póki nie zdecydujesz się na którąś z kuracji, to termometr MySense kup może, to będziesz miała wiedzę czy owulacja występuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny dziękuje za odzew 🙂 byłam u kolejnego lekarza i zaproponował mi on wersję trzecią . Od 1 do 15 dnia cyklu mam brać Femoston, od 19 do 25 luteinę. Lekarz stwierdził iż nie potrzebuję silnej terapii hormonalnej.  Wystarczy dbać o siebie, wzmocnić organizm i wszystko powinno wrócić do normy.  

Edytowano przez monika444
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proponuję zaglądać na stronkę naturalna plodnosc . pl nie raz znalazłam tam odpowiedź na nurtujące mnie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×