Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
dozgonny

Czy każdą kobietę można...

Polecane posty

8 minut temu, malinka 123 napisał:

Za co??? 

Napisz na priv, jeśli tu nie chcesz.

Mają, za paserstwo, kradzieże samochodów, oszustwa, wyłudzania, rozboje. Mało to takich, którzy mają za sobą wyroki? 

3 minuty temu, Wíďmo napisał:

Nie pruj się do ludzi bardziej rozwiniętych, bo to nie ja mam dylematy jakbyś się wczoraj urodził i nie wiedział z czego się składa pobyt na ziemi. 😄 

Rozwinięte to ty masz tylko owłosienie łonowe. Ale powiem tobie w zaufaniu, że to wcale nie czyni ciebie inteligentną formą życia. 

5 minut temu, Wíďmo napisał:

Nie pruj się do ludzi bardziej rozwiniętych, bo to nie ja mam dylematy jakbyś się wczoraj urodził i nie wiedział z czego się składa pobyt na ziemi. 😄 

Twoja wiedza to animalistyczne pseudoteorie naukowe wyczytane na internetowych forach, bo ze szkołą nie było ci po drodze. Na twoim miejscu nie robiłabym z siebię alfy i omegi. Trochę skromności i trzeźwej oceny krzychu 🙂

14 minut temu, Wíďmo napisał:

Pewnie przedstawisz stosowne dowody na obalenie pewnych tez, ale prędzej wyklikasz temat aby znowu się nie skompromitować łajzo niemyta. 😄 Na rozwodnikach już mają dość twojego moralizatorstwa  bez żadnego pokrycia, tu tutaj żebrasz o uwage😄

Ale jakie dowody ty przedstawiłeś? Jakiś anegdotyczny że kiedyś widziałeś jak ktoś wciągał brzuch. Bądźmy poważni 🙂

13 minut temu, Wíďmo napisał:

Bo ty mi w gacie zaglądałeś bystrzaku i stąd wiesz 😄 Kürwa rozkminy masz jak licealista idealista i nie widzisz, że się ludzie z ciebie śmieją, a pewnie swoje lata już masz i powinieneś znać odpowiedzi na banalne pytania. 😄 

Dobrze, że przynajmniej Ty trzymasz fason.
Szkoda tylko, że nie dostrzegasz drugiego dna prostaku. 

Jeśli chcę obalić tezę anegdotyczną że wszyscy są jak zwierzęta bo widziałeś że ktoś wciągnął brzuch, to nie potrzebuję żadnej literatury naukowej, wystarczy inny dowód anegdotyczny że ja widziałam jak ktoś brzucha nie wciąga 🙂

Jeśli kiedyś zaczniesz się podpierać żródłami naukowymi pogadamy inaczej.

Przed chwilą, Wíďmo napisał:

Ja nie pytam o drogę nawet jak zabłądze, bo jak jest problem, to się go rozwiązuje, a nie woła help mi do ludzi. 😄 

No k... ...a no. Koniec dyskusji. Nie dyskutuje z "półmózgami". 

Napisano (edytowany)

Ok to screen poproszę z wyciągu z konta, bo jakoś wierzyc sie nie chce, ze facet co mialby shmall bylby az tak drobiazgowy by to wypominać kwiaty za 12. 😎

Edytowano przez Chantalinetee

52 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

Mają, za paserstwo, kradzieże samochodów, oszustwa, wyłudzania, rozboje. Mało to takich, którzy mają za sobą wyroki? 

Pytałam, czy ktoś obecny tu ma wyroki?

1 minutę temu, malinka 123 napisał:

Pytałam, czy ktoś obecny tu ma wyroki?

Nawet gdybym wiedziała, że ktoś stąd je ma, to więcej niż pewne, że bym Ci o tym nie napisała. Ani tutaj, ani na priv. 

16 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Nawet gdybym wiedziała, że ktoś stąd je ma, to więcej niż pewne, że bym Ci o tym nie napisała. Ani tutaj, ani na priv. 

Czyli coś jest na rzeczy

4 godziny temu, dozgonny napisał:

...kupić?
Czułe słówka, kolacyjki, wycieczki, prezenty... 
To taka czystsza forma prostytucji. 

1. Nie

2. Czyny

3. Kolacyjki tak, ale przygotowane własnoręcznie przez faceta ze zdrowych produktów, listę zalacze pozniej jakby co

4. Nie mam ochoty latac samolotem

5. Nie ma już niczego, co chce mieć, a helikopter mi niepotrzebny bo nie mam licencji pilota

6. Ale i tak bym sie nie umówiła z Toba, bo nieladnie myslisz

16 minut temu, Gęś napisał:

gęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęg ęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęg ęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gę gęgęg ęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęg gęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę

Jakiś problem? 

1 minutę temu, Wíďmo napisał:

O widzisz, a ja lubię gotować, bo uważam że własnoręcznie coś zrobione jest czyste bardziej i wiem z czego, a co do kupowania kwiatów to uważam za frajerstwo płacić za coś co można nazrywać u kogoś, albo w polu czy w lesie pozyskać. 😄 Do prezentów też nie przyzwyczajałbym kobiety, no chyba że z jakieś okazji i coś co jest praktyczne, bo wydatek musi się opłacać, bo kasę trzeba szanować. 😄 

Kwestia wycieczek, jestem za aby podróżować, bo podróże kształcą, ale tutaj też można wyczaić coś taniej, bo wygodnictwo, komfort to sobie w domu można zrobić, a wycieczka jest po to aby zobaczyć jak wygląda życie gdzie indziej i potraw skosztować z innych zakątków ziemi, a nie pławić się w luksusach i wydawać niepotrzebnie kasę w rejonach turystycznych dorobkiewiczom  gdzie wszystko jest kilka razy droższe niż w normalnej sieci sklepów. 😄 

Podróże mozna tez odbyć palcem po mapie, wtedy jest bezpieczniej 😎

2 minuty temu, Wíďmo napisał:

To bez sensu, a z domu należy wybywać i coś zobaczyć, przeżyć choćby dla wspomnień. Oczywiście utrwalić wszystko fotkami dla historii. 😄 

No ty wspomnienia masz niezłe. Pojechałeś do Peru rozdawać biednym dzieciom ubrania 😄

A to, że płynąłeś swoją łódką to był fakt, czy tylko ludzie się tak nabijali? Pytam bo nie pamiętam, a w twoich bajkach wszystko jest możliwe 🙂

Jak zwykle nie mam pojęcia co sobie znowu uroiłeś. Pewnie żyjesz fantazjami jak z tym Peru 😄

8 godzin temu, dozgonny napisał:

...kupić?

Widzę, że wolisz drugą opcję: czułe słówka, kolacyjki, wycieczki, prezenty, a w zamian - biały związek. Powinieneś być wówczas zadowolony, że nie spotykasz się z prostytutką 😄 

• Haha 1

22 minuty temu, Wíďmo napisał:

Ale to wstydzisz się, że wegetujesz z alimentów które dostajesz na szesnasto letniego syna, czy będziesz udawać, że nie masz syna bo się go wstydzisz? 🤣 

Na twoje moralizatorskiej wysrywy flagowe po kilka dni nie masz odpowiedzi, bo ludzie  cię unikają z wiadomego powodu. 😄 

Lecz głowę chłopie 🤣

Co ty człowieku pitolisz? 😄 znalazł się forumowy Andersen. Już nie jestem mężczyzną bijącym swoją mamę? 😄 szybko przestawia ci się zapadka w mózgu.

3 godziny temu, Wíďmo napisał:

W ogóle gdybyś była łajzo inteligentna chociaż trochę to nawet na logikę ze mnie dresy nie pasowały by na dzieci b to nie te gabaryty. 😄 

🤣👍

Napisano (edytowany)
7 minut temu, Gloria napisał:

Co ty człowieku pitolisz? 😄 znalazł się forumowy Andersen. Już nie jestem mężczyzną bijącym swoją mamę? 😄 szybko przestawia ci się zapadka w mózgu.

Tak szybko jak ty zmieniasz nicki ! Ciotka ! 

Jabłek Evy nie jadam
Zmądrzałem!
Adam 

Edytowano przez marinero

8 godzin temu, malinka 123 napisał:

Można jeszcze iść na spacer, do kina, można fajnie spędzić czas że sobą w domu.

Wystarczy zainteresowanie i czas i dobry klimat.

Właśnie pewnie na początku takie "prezenty" mogą imponować ale nie muszą. Ale gdy diamenty się nudzą to trzeba zaprzestać, ale czy taki ktoś się w odpowiednim czasie się opamięta. Slawetny jest psikus że kobieta z miliardera zrobi milionera, ale kogo to wina .... przecież faceta.

Druga połowa naprawdę ucieszy się z śniadanie rana, spaceru, zaproszenia na kino z ulubionym aktorem, takie rzeczy robią prawidłowy układ w związku.

26 minut temu, xxxx3 napisał:

Właśnie pewnie na początku takie "prezenty" mogą imponować ale nie muszą. Ale gdy diamenty się nudzą to trzeba zaprzestać, ale czy taki ktoś się w odpowiednim czasie się opamięta. Slawetny jest psikus że kobieta z miliardera zrobi milionera, ale kogo to wina .... przecież faceta.

Druga połowa naprawdę ucieszy się z śniadanie rana, spaceru, zaproszenia na kino z ulubionym aktorem, takie rzeczy robią prawidłowy układ w związku.

Druga połowa też się ucieszy jak może spędzić czas przy piwku i chipsach albo w łóżku spędzając razem większosć soboty.

5 minut temu, malinka 123 napisał:

Druga połowa też się ucieszy jak może spędzić czas przy piwku i chipsach albo w łóżku spędzając razem większosć soboty.

Właśnie o to chodzi jej ulubione lody też wskazane 🙂 i później zbijanie wspólnych kalorii 🙂

10 godzin temu, dozgonny napisał:

...kupić?

Okazywanie uczuć jeżeli ludzie wzajemnie się kochają to płacą sobie za to czym Dolarmi czy w euro może polskimi PLN ?😂Kolacyjki jak to nazwałeś jeżeli ja czasem zjem w romantycznym wydaniu z ukochanym to mnie to kupi w jaki sposób ja to tylko zjem i wydale w kanał ..😂Wycieczki jeżeli jadę wspólnie z rodziną to jest prostytucja mąż mnie kupuje biorąc z rodziną gdzieś żebyśmy się rozerwali nieźle chyba coś przegapiłam czyste formy spędzania czasu z osobą ukochaną bądź rodzinna nazywa to się teraz PROSTYTUCJA !! Wow nie mam nic do dodania . Czasem człowiek chce zabłysnąć rozumiem 🤣

Gość Patiiii
15 godzin temu, marinero napisał:

Tak szybko jak ty zmieniasz nicki ! Ciotka ! 

Jabłek Evy nie jadam
Zmądrzałem!
Adam 

Sorry Marinero, ale w kółko bredzisz o jednej i tej samej osobie... Nawet, gdy kiedyś dla beki założyłam temat i wyjątkowo wymienilam trzy wiadomości z kimkolwiek na forum, to również wziąłeś mnie za Eve 🤣🤣🤣

Gość Patiiii

Co ta miłość robi z ludźmi... 🤣

Napisano (edytowany)
12 minut temu, Patiiii napisał:

Sorry Marinero, ale w kółko bredzisz o jednej i tej samej osobie... Nawet, gdy kiedyś dla beki założyłam temat i wyjątkowo wymienilam trzy wiadomości z kimkolwiek na forum, to również wziąłeś mnie za Eve 🤣🤣🤣

Dla mnie osoby ktore co raz zmieniaj nicki to ludzie bez twarzy..tchorze 🙂 ktorzy boja sie jakiejkolwiek odpowiedzialnosci 🙂 Jak hejtujesz... to tak masz 🙂 Nie udawaj ze dbasz o standarty..wiesz kim  jestes.:)

Edytowano przez marinero

2 minuty temu, marinero napisał:

Dla mnie osoby ktore co raz zmieniaj nicki to ludzie bez twarzy..tchorze 🙂 ktorzy boja sie jakiejkolwiek odpowiedzialnosci 🙂 Jak hejtujesz... to tak masz 🙂 

Ludzie zmieniają nicki, to fakt. Z różnych względów. To nie powód byś we wszystkich nickach widział jedną i tą samą osobę. To śmieszne. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować