Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
dozgonny

Czy każdą kobietę można...

Polecane posty

...kupić?
Czułe słówka, kolacyjki, wycieczki, prezenty... 
To taka czystsza forma prostytucji. 

6 minut temu, dozgonny napisał:

...kupić?

Ile to juz lat za nią tęsknisz? 

Znaczy za ta podkupiona przez kogos innego vel taka ktora kupic sie nie dala, bo miales za malo

• Haha 2

2 minuty temu, Poetka napisał:

Ile to juz lat za nią tęsknisz? 

Znaczy za ta podkupiona przez kogos innego vel taka ktora kupic sie nie dala, bo miales za malo

Rozumiem co chcesz przez ten wpis osiągnąć.

1 minutę temu, dozgonny napisał:

Rozumiem co chcesz przez ten wpis osiągnąć.

Ty jestes tak zwany dobry chlop, bo wszystko rozumiesz. 

"Ty jesteś tak zwana mądra kobieta, o ile takie istnieją. To znaczy najbardziej nieszczęśliwa. Dlatego, że jesteś mądra. Że wszystko rozumiesz, że wszystko wybaczasz, że wszystko potrafisz mądrze ustawić. Za mądrość płaci się cierpieniem, Krystyno. Biedne nieszczęśliwe, mądre kobiety. Żal mi was, bo prawie zawsze giniecie przez głupców. Jesteś mądra Krystyno. Jesteś piekielnie mądra, ty idio.tko." Tak cytujac Marka Hlasko

1 minutę temu, Poetka napisał:

Ty jestes tak zwany dobry chlop, bo wszystko rozumiesz. 

"Ty jesteś tak zwana mądra kobieta, o ile takie istnieją. To znaczy najbardziej nieszczęśliwa. Dlatego, że jesteś mądra. Że wszystko rozumiesz, że wszystko wybaczasz, że wszystko potrafisz mądrze ustawić. Za mądrość płaci się cierpieniem, Krystyno. Biedne nieszczęśliwe, mądre kobiety. Żal mi was, bo prawie zawsze giniecie przez głupców. Jesteś mądra Krystyno. Jesteś piekielnie mądra, ty idio.tko." Tak cytujac Marka Hlasko

Nie, nie jestem... 
Ten tekst.. cytat.. trafny i o dziwo pierwszy od wielu lat, który nie tyle mi się spodobał ile dał do myślenia. Brutalne starcie z rzeczywistością. 

7 minut temu, BabciaFifonża napisał:

Najlepiej nic facet nie powinien robić tylko usiąść na dupje i jęczeć jakim jest nieszczęśliwym werterem jak dozgonny, bo przecież każdy gest wykonany w stronę kobiety to inna forma prostytucji zmierzająca i tak do seksu. Logiczne.

Powiedz mi co Ty tutaj robisz? Pisząc tutaj mam na myśli to forum.

23 minuty temu, dozgonny napisał:

...kupić?

Jeżeli facetowi zależy to się stara, a robi to w taki sposób ze jest miły, zaprasza na kolacje,  na spacer, kupi kwiaty. Nigdy nie pomyślałabym ze to forma prostytucji, ale co ja się tam znam 🤦‍♀️

Nie każda. Poza tym normalna, szanująca się kobieta nie będzie chciała żeby facet płacił za wszystko, prezenty na nią nie podziałają.. Ani żadne wycieczki 

3 minuty temu, Fascynacja napisał:

Jeżeli facetowi zależy to się stara, a robi to w taki sposób ze jest miły, zaprasza na kolacje,  na spacer, kupi kwiaty. Nigdy nie pomyślałabym ze to forma prostytucji, ale co ja się tam znam 🤦‍♀️

O to mi właśnie chodzi. Stara się, jest miły i to okazuje. Dlaczego staranie się musi wiązać się z imponowaniem kobiecie za pomocą gestów, które kosztują niejednokrotnie sporo pieniędzy. Dlaczego kobietom imponują mężczyźni, którym się powodzi. Wielokrotnie dostrzegam przebłyski materialnego fałszu. Za płaszczykiem starania się ukrywa się imponowanie kobiecie za pomocą kasy, a ta często ulega. 

10 minut temu, Busia napisał:

Nie każda. Poza tym normalna, szanująca się kobieta nie będzie chciała żeby facet płacił za wszystko, prezenty na nią nie podziałają.. Ani żadne wycieczki 

Ale chyba przyznasz mi rację, że większość kobiet nie odmawia, a wręcz jest zafascynowana takim obrotem sytuacji. Cieszą się jak głupie, że facet zasponsoruje wycieczkę. Tylko oczywiście jeśli warunki będą olinkluziw. No bo jak by inaczej... jak spojrzała by potem w oczy koleżankom? Czym pochwaliła by się w postach na facebook?

12 minut temu, BabciaFifonża napisał:

Piszę? Prawda jest taka, że tobie nie można nic napisać, bo zaczynasz atakować, gdy ktoś się nie zgadza z twoimi pogladami. 

Prawda jest taka, że jesteś sadystką i pastwisz się jak psychopatka jak się już kogoś uczepisz. 

5 minut temu, BabciaFifonża napisał:

Kwiaty z łąki czy tam działki rzeczywiście kosztują. xD

Tak, bo wszyscy nawet zimą zrywają je na systematycznie koszonych łąkach, gdzie niemal nic już nie rośnie. 

41 minut temu, dozgonny napisał:

...kupić?

Zaczynasz tak później masz. 

Każdą, bo to jest to co tygryski lubią najbardziej. :classic_sleep:

1 minutę temu, BabciaFifonża napisał:

Aha. Rozumiem, że muszę się zgadzać z każdym zdaniem żeby nie być psychopatką. Użalaj się dalej jak nastoletni chłoptaś bez jaj. Kolejne 10 lat. 

W takim razie po jaką cholerę do mnie się odzywasz i za każdym razem atakujesz? Z sympatii? 

8 minut temu, dozgonny napisał:

O to mi właśnie chodzi. Stara się, jest miły i to okazuje. Dlaczego staranie się musi wiązać się z imponowaniem kobiecie za pomocą gestów, które kosztują niejednokrotnie sporo pieniędzy. Dlaczego kobietom imponują mężczyźni, którym się powodzi. Wielokrotnie dostrzegam przebłyski materialnego fałszu. Za płaszczykiem starania się ukrywa się imponowanie kobiecie za pomocą kasy, a ta często ulega. 

Nie każda kobieta taka jest, może Cię po prostu do takich ciągnie 🤷‍♀️

1 minutę temu, BabciaFifonża napisał:

Róża to koszt 5 złotych. Widocznie twój target to jakieś nabzdyczone lalunie, dla których liczy się świat materialny. Proste. 

Prosta to jesteś Ty, jak budowa cepa. 

1 minutę temu, Fascynacja napisał:

Nie każda kobieta taka jest, może Cię po prostu do takich ciągnie 🤷‍♀️

Tak, Ty zapewne jesteś inna dlatego ten seksualny podtekst w awatarze. 

Każdą. Każdą jedną prędzej czy później. Zakup niejedno ma imię, więc każdą.

5 minut temu, A fe napisał:

Każdą, bo to jest to co tygryski lubią najbardziej. :classic_sleep:

No właśnie... 

3 minuty temu, Stała napisał:

Każdą. Każdą jedną prędzej czy później. Zakup niejedno ma imię, więc każdą.

A potem trzymać przy sobie uzależniając od siebie i swoich pieniędzy.... 

3 minuty temu, dozgonny napisał:

Tak, Ty zapewne jesteś inna dlatego ten seksualny podtekst w awatarze. 

Nie znasz mnie, nie wiesz jaka jestem. To grafika kobiety. Wyobraź sobie, ze mam coś podobnego na ścianie 😁

A potem trzymać przy sobie uzależniając od siebie i swoich pieniędzy.... 

Nie o to biega. Kobiety są mega próżne i wystarczą im słowa. No. Czasem hajs. Dostaną to czego pragnęły od danego amanta i cześć. Potem, potem kolejny.

1 minutę temu, Stała napisał:

Nie o to biega. Kobiety są mega próżne i wystarczą im słowa. No. Czasem hajs. Dostaną to czego pragnęły od danego amanta i cześć. Potem, potem kolejny.

Tak, to wiele by wyjaśniało...

Gość Patiiii

Elo Fernando. Gdyby było jej źle z tym obecnym to przecież poszłaby do pracy, uniezależniła finansowo i tyle. Dorabiasz dziwne teorie jak zawsze. A myślisz o czymś innym w ogóle ? 🤣🤣🤣

Tak, to wiele by wyjaśniało...

No. Prawda stara jak ten padół. Nie słuchaj babsztyli, które zaprzeczają. Ja ci prawdę wykładam.

57 minut temu, dozgonny napisał:

...kupić?

Bylo tak od zawsze ze to facet poszukiwal lask kobiety bo ona jak zwarla uda to na nic sie zdaly wdzieki faceta.LUdzkosc wiec wypracowal forme "bakszyszu"ktory ma zjednac kobiete, usposobic ja przychylnie do zapladniacza ! Tak bylo od zawsze ! nawet samiec bonobo jak chce bzykac to przynosi samicy banana:) 

Prostutucja to jest gdy dawanie wdziekow za zaplate staje sie zawodem .Okazjonalnie, to tylko nabywanie "przychylnosci" 🙂 

A co ty bys zrobil bez istnienia kobiet ? skoro cie to az tak dotyka?! Masz swoja raczke zwana "Rąsią" to fakt!  wiec jej sie oddawaj 🙂 a nie usiluj stygmatyzowac cos co jest zakotwiczone we wszystkich kulturach swiata od zarania ludzkosci 🙂 

Gość Patiiii

Ten stary pierrrdziel niech się za robotę weźmie, bo laski na byle g nie lecą.  

2 minuty temu, Wíďmo napisał:

Tak zepsuj mu jeszcze głowę bardziej o więcej info mu przekaż, to chłopina orientację zmieni. 😄 

Halo. No wiesz co Widmo. Coś mi dzisiaj odbiło. Przepraszam za zachowanie. [język] 

Przed chwilą, Wíďmo napisał:

Przestań już, bo nie można tak robić. 😄 Pozna materialistke i będą szczęśliwi bez znajomości pewnych mechanizmów. 😄 

Jeszcze troszkę. Akurat jestem w fazie. [język]

Ok. Ok. Już. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować