Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Donero

dlaczego ludziom tak zależy na rozmnażaniu

Polecane posty

Napisano (edytowany)

dla mnie to chore

planeta niedługo będzie zniszczona i trwa depopulacja, bo każdy sobie uroil bzdety o przedłużeniu gatunku

ludzie myślą że zyskuja na wartości mając dzieciaka 

Edytowano przez Donero

Napisano (edytowany)

Kupowałabym pieluszki dla małego szkraba, patrzyla jak sie cieszy, patrzy na mnie slodziakowymi oczkami, delikatnie trzymałabym za paluszek, malusienka rączkę 🤗❤szykowała papu, mleczko 

Edytowano przez Chantalinetee
  • Haha 2

Czasami dzieci to jest jedyne co człowiekowi w życiu wychodzi 

Jedyne co ma ręce i nogi 😄

• Haha 1

Najlepiej sobie nakupic rzeczy, 50 perfum, samochody, działki i spędzać na tych hektarach czas samemu tłumacząc sobie, że tak jest wspaniale.

A dlaczego ludziom zależy na seksie? Na związkach? Na kontaktach z innymi? INSTYNKTY - seksualny, społeczny itd.

Choć dziś dzieci to jednak świadoma decyzja i bardziej podejmowana na zasadzie tego, żeby mieć jakieś towarzystwo w przyszłości, wzajemne podparcie oraz nie nudzić się - czyli bardziej czynnik społeczny tu jednak przemawia mimo wszystko. Serio myślisz, ze ludziom chodzi o samo przedłużenie gatunku? Przecież nawet w krajach trzeciego świata ludzie rozmnażają się po to, aby mieć jakiś pożytek z dzieci i towarzystwo. Chyba tylko zwierzęta są sterowane wyłącznie popędem przedłużenia gatunku.

Napisano (edytowany)
48 minut temu, Donero napisał:

dla mnie to chore

planeta niedługo będzie zniszczona i trwa depopulacja, bo każdy sobie uroil bzdety o przedłużeniu gatunku

A tam chore, gdyby Ci się kobieta rzuciła na szyje, dala buziaka i pokazała bamboszki to bys caly dom w 1 dzień wyremontował i jeszcze z excytacji nie spal przez 3 noce 

Ale rozumiem Twoja linie obrony przed uczuciami, zwłaszcza jak nie ma love na horyzoncie 😫

Edytowano przez Chantalinetee

Ludzie mają to zapisane w genach. Tzw. przetrwanie gatunku. W świecie zwierząt to też jedyny cel życia. Trochę dziwne ale prawdziwe.

moim zdaniem z dziećmi fajnie się wygląda, bo np. w galerii handlowej sprzedawcy patrzą takim miłym, pełnym empatii spojrzeniem a w kolejce do lekarza czy w autobusie ludzie nawet skłonni są ustąpić miejsca widząc matkę czy ojca z dzieckiem, poza tym dzieci często stanowią pomost między rodzicami łagodząc ich wzajemne niesnaski, nawet chuligan albo były osadzony traktuje inaczej takiego rodzica z dzieckiem, skazani mają szczególne usposobienie do dzieci, tak więc myślę, że dzieci mogą być gwarantem wygodnego życia w szerokim wymiarze zarówno na niwie osobistej jaki ogólnie pojętych prospołecznych aspiracji

• Like 1

5 minut temu, Lеżaсzek napisał:

Aha

Mi obojętne byle brać żonę kiedy mam ochotę.

A tam obojętne, dopóki bys nie zobaczył małego. 

Przed chwilą, Lеżaсzek napisał:

Myślę że się ludziom nudzi po prostu. Wszystkoma swój czas. Ja jeszcze się nie narüchałem to mogę jeszcze długo bez posiadania dzieci. W ogóle jakoś mi obojętne to ojcostwo. Jeśli ma to uszczęśliwić samice to może.

Z tej perspektywy jest Ci obojętne, ale wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie.

1 minutę temu, Lеżaсzek napisał:

No może. Ale gdyby była bezplodna to nie mialbym problemu z nią być.

Ja w sumie tez nie. Ale jak można mieć więcej to czemu nie 😎

Co to bamboszki?

Nie miales bamboszkow? 😲

Skarpetoszkow z wełny?

W sensie mówisz o sytuacji kiedy kobieta jest w ciąży i oznajmia to facetowi.

Pokazuje bamboszki wełniane dla dzidziusia 😎

Nie wiem czemu ludziom zależy na rozmnażaniu. Jest przeludnienie. Wpadki mają pewnie.

1 godzinę temu, Donero napisał:

dla mnie to chore

Nie każdy uroil bzdety o przedłużaniu gatunku, zbytnie uogólnienie. 

Najpierw to bym chciał kobietę anioła a później można dzieci robić 😒

Ja chce mezczyzne z cukru typu Szugar 😫

3 godziny temu, Donero napisał:

dla mnie to chore

Chory to jesteś ty !! A nie ludzie którzy chcą mieć dzieci , nie robimy sobie dzieci żeby nasza wartość rosła czy też zyskujemy na tym. Dziecko to jest ogromna odpowiedzialność ,wielkie poświęcenie a nie sądzę żeby człowiek robił sobie je dla dowartościowania a tym bardziej dla rozmnażania hahaha . Ty ich nie masz zapewne a się wypowiadasz ..i  pałasz do nich niechęcią a to zabawne bo sam dzieckiem byłeś 😂 🤣 Czytałam już nie jedno z twoich wpisów strasznie te dzieci ci przeszkadzają a może zwyczajnie ta twoja luba je ma i to jest powód dla którego jeszcze z nią nie jesteś !! Wiesz co lepiej się nie wypowiadaj w kwestiach o których nawet nie masz pojęcia . A te kobiety które tak nie cierpisz nie były z tobą bo nie byłeś ich wart sądząc po twoich wypowiedziach niezdecydowaniu i temu wszystkiemu co tu wypisywałeś .. nie dziwię się że nie masz żadnej ... To nie kobieta jest ta zła w tej całej twojej wybujałej fantazji tylko nadzwyczaj masz coś z głową 🤣😂

Nie wiem, nie mam takich zapędów i nigdy nie miałam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować