Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dark evil

H i Glamowy świat pełen złotego holo

Polecane posty

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, BlaBlaBla napisał:

Ja tam nie jestem radykalna i delikatne opalenie twarzy dla mnie jest ok. Nie znoszę tego straszenia rakiem skóry, bo uważam, ze to jest o wiele przesadzone. Natomiast Hanka i Maxineczka zdecydowanie przesadzają i zbyt mocna opalenizna wręcz po pewnym czasie szpeci i postarza, zamiast dawać tzw. zdrowy efekt. Zresztą te filtry, nawet 50-tki też nie dają odpowiedniej ochrony, jeżeli człowiek bardzo długo i często wystawia twarz do słońca.

Dokładnie- ja sie smarowałam kremem z filtrem na urlopie a i tak sobie zjarałam dekolt na słońcu. 

Co do Maxineczki i Hanki- i tego jak się opalają- najpierw się smażą na słoncu a potem latają do gabinetów med est żeby się odmładzać. 😂
Odnosnie fotostarzenia się- to widać dopiero po kilku-kilkunastu latach, nie tak od razu.

Edytowano przez Dark evil

Ale mimo tego zwłaszcza twarz Maxi, jak się pokazuje bez makijażu, w normalnym dziennym świetle już teraz nie wyglada za dobrze. Mnóstwo piegów, przebarwienia, brzydki koloryt skóry. U Hanki może podobnie, ale nie aż tak. To strach myśleć co to będzie za ileś lat, jak one co roku tak przesadzają z opalaniem twarzy?

• Like 1

4 minuty temu, BlaBlaBla napisał:

Ale mimo tego zwłaszcza twarz Maxi, jak się pokazuje bez makijażu, w normalnym dziennym świetle już teraz nie wyglada za dobrze. Mnóstwo piegów, przebarwienia, brzydki koloryt skóry. U Hanki może podobnie, ale nie aż tak. To strach myśleć co to będzie za ileś lat, jak one co roku tak przesadzają z opalaniem twarzy?

Hanka też ma jakies plamy i przebarwienia jak się nagra bez makijażu(niedawny filmik z tutorialem na ig)- z tym że u niej bardzo rzadko się to zdarza. A może po prostu ma tak zapchana skóre od swojego cudnego podkładu 🤔

Napisano (edytowany)

Moim zdaniem to wcale nie przesadzone, w swoim otoczeniu mam osobę która też lubiła się opalać i teraz lata po lekarzach z czerniakiem. Pomijając zdrowie to estetyczne to też nie jest, Hanka jak jeszcze nagrywała na yt to miała tego "wąsa" chyba od słońca. A teraz jak jest raport makijazowy i mówi co ma pod podkładem to wspomina o jakimś serum czy lekkim kremie a o SPF żadnego słowa xd Jak ktoś nie chce o to dbać to niech nie dba, ale jak się reklamuje pielęgnację to chyba powinno się ją robić dobrze

Edytowano przez haruko
  • Like 2

Co myslicie o dzisiejszym filmie Maxineczki z zestawem do domowego dobierania sobie koloru podkładu?

10 godzin temu, haruko napisał:

Jak ktoś nie chce o to dbać to niech nie dba, ale jak się reklamuje pielęgnację to chyba powinno się ją robić dobrze

Eee tam. Co te wszystkie jutubowe bjuti laski wiedzą o pielęgnacji - one są ciemne jak tabaka w rogu. Wiedzą tyle co przeczytają na materiałach od sponsora. Właśnie reklama rządzi sie takimi prawami, ze nie musi być słuszna, bo chodzi tylko o to, zeby wcisnąć potencjalnemu klientowi produkt oraz poinformować o istnieniu takiego czy innego kosmetyku. Zresztą spora część tych jutuberek ma brzydką cere, więc tym bardziej nie ma czego naśladować, przecież to nie są żadne autorytety. To są zwykłe, przeciętne kobiety, które dzięki popularnosci jutubowej mogą żyć z tzw. współprac, czyli firmom bardziej opłaca się inwestować w nie jako reklamę, bo one ciągle jeszcze dają radę nakłonić widzów do kupna (i prawdopodobnie wychodzą firmom taniej niż inwestowanie w tradycyjną reklamę).

53 minuty temu, Dark evil napisał:

Co myslicie o dzisiejszym filmie Maxineczki z zestawem do domowego dobierania sobie koloru podkładu?

Już na instagramie gdzieś widziałam testy tego zestawu. Kilka osób porównywało formułę do podkładu od Fenty Beauty tego pierwszego. 

Jak na moje to trochę za dużo cackania się z doborem koloru.

13 minut temu, Mercurio napisał:

Już na instagramie gdzieś widziałam testy tego zestawu. Kilka osób porównywało formułę do podkładu od Fenty Beauty tego pierwszego. 

Jak na moje to trochę za dużo cackania się z doborem koloru.

Ja srednio wierze w test Maxineczki. 
ona ma normalną cerę, ba takiej skórze podkład sie bezbłednie trzyma. I to tylko 8 godzin. A jak Maxineczka chce to nosi podkład i 20 godz tylko po to zeby przyczepic sie, ze zebrał jej sie w jakiejs zmarszczce mimicznej. 
Jak żarłam izotek to tez mogłam sobie nosic kiepski podkład 20 godzin i nic nie poprawiac

Napisano (edytowany)

No właśnie, to jak podkład wygląda na skórze to sprawa indywidualna + jeszcze krem jaki mamy na twarzy może wpłynąć na trwałość lub jej brak. Kiedys dostałam próbkę kremu Bioderma Sebium matującego i faktycznie on hamował sebum i podkład zdecydowanie lepiej wyglądał i mniej sie wytłuszczał. Więc to, że u kogoś sie świetnie trzyma to nic nie znaczy. Przypomniałam sobie jak parę lat temu w Douglasie dobierano mi podkład przykładając urządzenie skanujące skórę na czoło, policzek i brodę w efekcie czego system wybrał mi kolor podkładu za ciemny i za różowy. Co do samego mieszania to może być nawet zabawne, ja np. uwielbialam robić kremy z Biochemii Urody - to było fajne patrzeć jak po dodaniu emulgatora mieszały się hydrolat z olejami i powstawała jednolita masa. Podobne rzeczy z sypkimi podkładami można kupić w sklepie Kolorówka i samemu stworzyć sypki podkład lub korektor. Ale mnie rozbawiło jak Maxineczka na początku filmiku zarzeka sie powtarzając kilka razy, ze film nie jest sponsorowany i sama kupiła ten zestaw. Jeszcze się poczuję ważna z moimi komentarzami krytykującymi te kryptoreklamowe filmiki 😂

Edytowano przez BlaBlaBla

18 godzin temu, BlaBlaBla napisał:

No właśnie, to jak podkład wygląda na skórze to sprawa indywidualna + jeszcze krem jaki mamy na twarzy może wpłynąć na trwałość lub jej brak. Kiedys dostałam próbkę kremu Bioderma Sebium matującego i faktycznie on hamował sebum i podkład zdecydowanie lepiej wyglądał i mniej sie wytłuszczał. 

Bo właśnie na nieprzetłuszczającej sie skórze podkłady lepiej się trzymają niz na tłustej. I nie migrują

Ciekawa jestem tych nowych produktow makijazowych z the ordinary ktore sie pojawily w sephorze, zwlaszcza podkladoserum...cena jest rewelacyjna, ciekawe jak z efektem. Jest tez vardzo duzo odcieni. Gdyby nie to ze wykanczam co mam to bym sie skusila

3 minuty temu, EvaLos napisał:

Ciekawa jestem tych nowych produktow makijazowych z the ordinary ktore sie pojawily w sephorze, zwlaszcza podkladoserum...cena jest rewelacyjna, ciekawe jak z efektem. Jest tez vardzo duzo odcieni. Gdyby nie to ze wykanczam co mam to bym sie skusila

Lata temu kupilam podklad z TO bo Wayne Goss zachwal jak dla mnie TRAGEDIA slaba pigmentacja i u mnie migrowal ,rolowal sie ,wywalilam go 

10 minut temu, EvaLos napisał:

Nie jestem przekonana do kolorówki z The Ordinary. 
Chyba wole podkład z klasycznej filmy zajmującej się mejkapem

7 minut temu, Dark evil napisał:

Ja ogółem nigdy nie wierzę w zapewnienia że jakiś podkład/puder czy inny kosmetyk kolorowy działa pielęgnacyjnie, redukuje zmarszczki itp. 

Też nie rozumiem czemu niektóre marki produkujące kosmetyki do makijażu biorą się za produkcję pielęgnacji. 

3 godziny temu, Mercurio napisał:

Też nie rozumiem czemu niektóre marki produkujące kosmetyki do makijażu biorą się za produkcję pielęgnacji. 

Dla zarobku to robią 😉

Np. Semilac - ciekawe czy kosmetyki do makijażu twarzy przyniosły im zysk, bo potem długo na stronie widziałam wyprzedaże z mocną redukcją ceny (sama kupiłam kilka produktów). Za to plastikowe opakowania mieli piękne, GS powiniem brać z nich przykład, aż przyjemnie było patrzeć na te ładne opakowania.

10 minut temu, BlaBlaBla napisał:

Dla zarobku to robią 😉

Np. Semilac - ciekawe czy kosmetyki do makijażu twarzy przyniosły im zysk, bo potem długo na stronie widziałam wyprzedaże z mocną redukcją ceny (sama kupiłam kilka produktów). Za to plastikowe opakowania mieli piękne, GS powiniem brać z nich przykład, aż przyjemnie było patrzeć na te ładne opakowania.

Semilac juz sie podobno wycofał z kosmetyków do makijazu. Ale z opakowaniami to racja- byly ladne i porzadnie wykonane. Jak w Inglocie

1 godzinę temu, BlaBlaBla napisał:

Dla zarobku to robią 😉

One były mocno promowane przez bjutijutuberki swego czasu ale chyba szału te kosmetyki nie robiły skoro semilac się z tego wycofał.

I tez się zgadzam z tym że wizualnie wyglądają bardzo ładnie.

5 godzin temu, Dark evil napisał:

A dla mnie to nie ma reguly, zwlaszcza jesli chodzi o podklady bo to grzeska sprawa. Np taka estee lauder ma moim zdaniem kiepskie cienie ale juz np pomadki czy podklady fajne. Ta marka chyba wyszla najpierw od pielegnacji. Z kolei dior ktory w ogole wyszedl od ciuchow ma swietne produkty do makijazu twarzy i czasem cienie, z pielegnacji nic nie mialam wiec nie wiem. Ordinary ma fajna pielegnacje dlatego pomyslalam ze moga robic tez fajne podklady. 

Dzisiaj widziałam, że na stronie sephory można się zapisać na premierę Tilbury, ale coś mi nie działa mimo, że wpisałam maila 3 razy 😭

2 minuty temu, necessiteux napisał:

Dzisiaj widziałam, że na stronie sephory można się zapisać na premierę Tilbury, ale coś mi nie działa mimo, że wpisałam maila 3 razy 😭

Sephora nie pierwszy raz nawala - ta ich kiepska aplikacja, która ma błędy, widocznie mają słabych informatyków albo płacą mało i dlatego ciągle są jakieś problemy. Ja miałam to samo - wyskakiwał jakiś błąd.

Też macie wrażenie że ostatnio jest już przesyt wszystkiego i ludzi coraz mniej obchodzą nowe współpracę czy nawet nowości kosmetyczne? Nawet na yt jakoś mniej jest już filmow z testami itp. Ogólnie ja już w tym momencie doszłam do takiego etapu że nie kupuje nowości tylko polegam na produktach które znam i nawet średnio mnie interesują nowe podkłady od Hanki czy kolekcja wibo. 

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

3 minuty temu, Vanileczka napisał:

Też macie wrażenie że ostatnio jest już przesyt wszystkiego i ludzi coraz mniej obchodzą nowe współpracę czy nawet nowości kosmetyczne? Nawet na yt jakoś mniej jest już filmow z testami itp. Ogólnie ja już w tym momencie doszłam do takiego etapu że nie kupuje nowości tylko polegam na produktach które znam i nawet średnio mnie interesują nowe podkłady od Hanki czy kolekcja wibo. 

To prawda, mozna miec przesyt. Zwlaszcza jak sobie człowiek uświadomi ile ma w swojej toaletce kosmetyków, które długo sie zuzywa np cienie, pudry. Wtedy szał na nowe podklady czy palety spada. 
Tak jak np ChT w Sephorze- nie jestem na to az tak napalona, bo mam z ChT prawie wszystko i na razie niczego mi nie brakuje

2 minuty temu, Dark evil napisał:

To prawda, mozna miec przesyt. Zwlaszcza jak sobie człowiek uświadomi ile ma w swojej toaletce kosmetyków, które długo sie zuzywa np cienie, pudry. Wtedy szał na nowe podklady czy palety spada. 
Tak jak np ChT w Sephorze- nie jestem na to az tak napalona, bo mam z ChT prawie wszystko i na razie niczego mi nie brakuje

Zgadzam się tym bardziej jak zaglądasz do kosmetyczki i widzisz tam paletkę która kupilas miesiac temu i tylko dwa razy ja używałaś albo kupujesz nowy puder mimo tego że masz jeszcze 3 podobne w domu. Pamiętam te czasy gdy taka maxi czy inna yt poleciła podkład z drogerii i za chwilę wszystkie były wykupione teraz tego szału nie ma. 

Co do Cht to nawet nie wiedziałam.ze wchodzi do sephory. Jak wchodziło fenty to wszędzie było tego pełno. 

Ten przesyt jest już od dawna. Dlatego pewnie Hanka nie robi współprac, bo nie chce, zeby się sama idea współpracy zdewaluowała, w sensie, że już prawie każdy miał współprace. Ale akurat na polskim jutubie ja mam wrażenie, że ciągle są testy (ale może nie śledzę tego zbyt uważnie, bo to nudne - ciągłe kryptoreklamy tych samych marek, wszędzie podobne). Ale może chodzi o brak na polskim  jutubie testów zagranicznych nowości? No bo właśnie polskie bjuti guru tłuką tylko sponsorowane filmiki przez jedne i te same ewelajny, bele itp. Ja tego nie oglądam, bo rzygam w kółko jednym i tym samym. Poza tym ja też mam tego tyle, że mało co mnie w tej chwili kusi, może jeszcze kilka cieni pojedynczych dokupię z GS, a reszty mam tyle, że muszę to poużywać. O podkładach i pomadkach nawet nie pozwalam sobie myśleć, nawet w pędzlach jestem obkupiona. Ostatnio na Cocolicie jest promocja na Nablę i kiedyś to bym nakupowała, a teraz długo międliłam czy coś brać i w końcu nic nie wzięłam, bo już prawie wszystko co chciałam z Nabli  kupiłam wczesniej. Zresztą nawet jak coś zwróci moją uwagę, a potem przejrzę moje zasoby to prawie zawsze stwierdzam, ze mam już odpowiednik i bez sensu dublowac. Ale z drugiej strony to jest fajne, bo mam poczucie, że wszystkie interesujące dla mnie kosmetyki mam i mogę się nimi bawić 😊

Ja tam nigdy nie czekalam na nowosci z wibo czy eveline;). Nie mam jednak poczucia przesytu, jest sporo marek, ktorych nowosci mnie interesuja ale to sa wylacznie marki wysokopôlkowe. Teraz np czekam na paletke swiateczna z hourglassa, kalendarz sephorowy i ten z douglasa, palete swiateczna od pat ( choc jej raczej nie kupie), nie omieszkam obczaic na zywo rozslawionej tu szarlot jak juz do nas dojdzie. Zawsze czekam na nowe wypusty ND, 5tki i rozswietlacze diora, nowe perfumy...nie znaczy ze to wszystko od razu kupuje, ale chce powiedziec, ze mam kilka marek, ktorych wciaz jestem ciekawa. Z gs jest roznie...czasem mysle, ze juz nic od nich nie kupie bo sie powtarzaja a potem wypuszcza cos takiego jak np ostatnie dwie kolekcje i kupuje. 

13 minut temu, BlaBlaBla napisał:

Ale może chodzi o brak na polskim  jutubie testów zagranicznych nowości? No bo właśnie polskie bjuti guru tłuką tylko sponsorowane filmiki przez jedne i te same ewelajny, bele itp. Ja tego nie oglądam, bo rzygam w kółko jednym i tym samym. Poza tym ja też mam tego tyle, że mało co mnie w tej chwili kusi, może jeszcze kilka cieni pojedynczych dokupię z GS, a reszty mam tyle, że muszę to poużywać.

Coś w tym jest. Też mnie nudzą przeglądy Wibo, MUR, Eveline, nawet Glamshopu. 
Za to z ciekawością obejrzałam film Maxineczki z tym cudacznym zestawem do mieszania sobie kolorów podkladu. 

1 minutę temu, EvaLos napisał:

gs jest roznie...czasem mysle, ze juz nic od nich nie kupie bo sie powtarzaja a potem wypuszcza cos takiego jak np ostatnie dwie kolekcje i kupuje. 

Ja tych ostatnich  nowosci z GS wiecej odsprzedaję niż zostawiam. Serio, na żywo one są takie se. Te wszystkie Denony czy Pat za miliony monet to można sobie chociaż obejrzeć i pomacać w takiej Arkadii na żywo, a GS nigdzie sie nie uświadczy na żywo. Targi pomijam, bo są okazjonalne. Gdyby nie to że wybywam na urlop, to bym pojechała do tego Nadarzyna obczaic Hannę na żywo 😂

Mnie akurat z tego co kupilam ostatnio w gs tak na prawde to tylko nie podpasowal ten rozowy rozswietlacz esencja i wiem ze go nie bede uzywac. Paletki sa bardzo w mojej kolorystyce, z tym bronzerem tez sie przeprosilam bo mimo plamistosci ma idealny dla mnie odcien, pedzle mi sie wizualnie podobaja. Pastelki sa super, po paletke rozy tez siegam. Ale chyba na ten moment mam lekki przesyt gs, duzo mam tych ich rzeczy

Hanka w dzisiejszym raporcie makijażowym zapowiedziała nowe kosmetyki w Glamshopie. Miedzy innymi matowe pomadki. Czy tylko mi się wydaje źe one powoli odchodzą do lamusa? 🤔

Napisano (edytowany)

Dziewczyny czy ktoras ma moze na zbyciu kupon do sephory na 10%? Ja swojego nadal nie dostalam 😕

Edytowano przez cholernarejestracja

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się