Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
melissa285

Czy jego zachowanie jest normalne ?

Polecane posty

Hej… Jakiś czas temu zerwał ze mna chłopak przez internet, wcześniej zaczął się ode mnie oddalać coraz bardziej bedąc chamski… Znajomi twierdzili, ze może on mieć problemy emocjonalne po tym jak celowo mówił do mnie coś obraźliwego mówiąc że mnie wszystko rani. Podczas związku zdarzały się kłótnie, ale on nigdy w życiu nie brał winy na siebie tyko np. mówił „ tak sie zachowałem przez to ze ty sie tak zachowywałaś „ i było takie błędne koło. Często płakał i mówił ze chciałby żeby było tak jak na początku znajomosci a sam nie robił nic w tym kierunku. Ciągnął wszystko z czasem na dno wyniszczając mnie i niszcząc, a gdy pytałam co sie dzieje mówił ze mam dać mu spokój. Podczas tego związku ciagle byłam nerwowa, strasznie obniżył mi samoocenę, po zerwaniu nalegał na kontakt tylko po co? Ani raz sie nie spotkał od czasu tych sytuacji tylko wszystko pisemnie, dwa razy mnie wystawił nie przychodząc na spotkanie jakby sie bal spojrzeć w twarz. Robił dużo klotni po czym zerwał z powodem ze wykończyły go kłótnie do których sam doprowadzał. Wykończył mnie emocjonalnie przed poznaniem jego byłam całkowicie inna osoba. Już sama nie wiem czy mam winić siebie czy jego, pogubiłam sie. Podczas związku ogólnie źle sie czułam brałam leki na sen dużo razy mówiłam ze sie poprostu zagubilam a on z tekstem co mi sie dzieje jakby go to bawiło… Powiedzcie mi czy to było zdrowe? Nie okazywał mi żadnych uczuć mówił ze ciagle mu sie narzucam. Bylismy razem rok a wcześniejsza znajomość trwała przez internet. Gdy miał problemy rodzinne było dobrze bo do mnie przyjeżdżał i nie było klotni. Kłótnie zaczęły sie jak coraz mniej zaczęło mu zależeć, ale według niego nawet to była moja wina, ze przez moje zachowania on tak sie zachowuje. 

34 minuty temu, melissa285 napisał:

nie pisałam 

Pisalas tydzien temu. Jemu sprawia przyjemnosc wyzywanie sie na tobie. Wie, ze ma nad toba przewage i moze cie szmacic ile mu sie podoba, bo wie, ze ty i tak polecisz. Wystawil cie 2 razy, bo wiedzial, ze ty cala w skowronkach polecisz na spotkanie, a on bedzie mogl sie ponabijac z twojej glupoty i naiwnosci. 

• Thanks 1
  • Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się