Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Muszka

Od roku :(

Polecane posty

Hej , mam taki problem od roku staramy się z mężem o dziecko , ciagle się nie udawało. W tym cyklu kochaliśmy się bardzo często , po jakimś czasie zaczął mnie bolec brzuch jak na okres i mdlilo mnie po każdym posiłku , czułam się śpiąca i zmęczona , trwało to 5 dni nie robiłam testu bo 7 dni mam do okresu, dziś czuje się dobrze ale mam 36,9/37 stopni jak mierzyłam temp , objawow ciąży wydaje mi się ze nie mam, nie chce się nakręcać bo wiadomo to duże rozczarowanie dla osób które się starają o dziecko. Stad moje pytanie jakie miałyście objawy np ciąży czy jest szansa ze jestem w ciąży a nie PMS , czy ktoś miał podobne objawy ? 6 dni do okresu boje się ze zwariuje czekając te 6 dni plus w dniu spodziewanego okresu mamy rocznice ślubu :(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Muszka napisał:

Hej , mam taki problem od roku staramy się z mężem o dziecko , ciagle się nie udawało. W tym cyklu kochaliśmy się bardzo często , po jakimś czasie zaczął mnie bolec brzuch jak na okres i mdlilo mnie po każdym posiłku , czułam się śpiąca i zmęczona , trwało to 5 dni nie robiłam testu bo 7 dni mam do okresu, dziś czuje się dobrze ale mam 36,9/37 stopni jak mierzyłam temp , objawow ciąży wydaje mi się ze nie mam, nie chce się nakręcać bo wiadomo to duże rozczarowanie dla osób które się starają o dziecko. Stad moje pytanie jakie miałyście objawy np ciąży czy jest szansa ze jestem w ciąży a nie PMS , czy ktoś miał podobne objawy ? 6 dni do okresu boje się ze zwariuje czekając te 6 dni plus w dniu spodziewanego okresu mamy rocznice ślubu :(((((((

bardzo rzadko kiedy występują jakiekolwiek objawy na tak wczesnym czasie... nic cie nie zostało tylko poczekać na okres lub sprawdzić bete 

lepiej się nie nastawiaj ze to ciąża bo lepiej się milo zaskoczyć niz rozczarować.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów absolutnie, a w drugiej miałam normalne bóle jak na okres. Dość duże i byłam pewna że za chwilę przyjdzie miesiączka, miałam jechać na zakupy do supermarketu i myślałam, że sobie chyba coś założę bo na bank okres przyjdzie. A tu nic, potem przez parę dni nic i zrobiłam test ciążowy i bach dwie kreski jak nic.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez na jakies 48 h po stosunku czulam bol brzucha,jakby ciagniecie w jajniku albobgdzies tam obok. bol brzucha jak na okres.. a potem nic.. az do 6dnia po okresie gdy test wreszcue pokazal dwie kreski. Intuicyjnie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwszej ciąży test zrobiłam tydzień od daty w której miała pojawić mi się miesiączka. Już wtedy bardzo bolały mnie piersi i sutki i tak, test był pozytywny. Jednak nie miałam innych objawów. 

W drugiej ciąży odstawiłam antykoncepcję (implant) 12 listopada. 13 listopada miałam dostać okres. W ten dzień też się kochaliśmy. Miesiączka nie pojawiła się. Oczywiście ból piersi i miałam obrzydzenie do jajek oraz innych produktów spożywczych. Po miesiącu zrobiłam test (myślałam że brak miesiączki był spowodowany odstawieniem anty...nie był). Test pozytywny a z USG wynikało że to właśnie 13 listopada zaszłam w ciążę 🤣🤣 

Jak nie możesz się doczekać to po prostu zrób test a drugi jak miesiączka się spóźni. Każdy organizm jest inny. Jedna będzie miała objawy a druga nie. Czy wcześniej, czy później nie ma znaczenia. 

Pozdrawiam i trzymam kciuki 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza ciąża bez objawów na samym początku, plus plamienie około daty miesiączki które pomyliłam z nią samą.  Dopiero po kilku dniach zrobiłam test bo czułam ogromny ból krzyża i zaczęłam dodawać 2 do 2... z drugą ciążą zupełnie inaczej ! Od samej owulacji która była mocno bolesna, po ciągły ból jajnika przez kilka dni i olbrzymie zawroty głowy, nie wiedziałam co się ze mną dzieje, miałam nadzieję że cos się zadziało nie doczekałam na termin miesiączki i zrobiłam na chyba 4 dni przed test na którym wyszła bardzo delikatna druga kreseczka ! Czułam, że ten cykl był inny zbyt intensywny jak na samą miesiączkę.  I tak ciąża mocno daje popalić od samego momentu poczęcia, ale ważne że się udało! Uwierz, że kiedy będzie to poczujesz to ! 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×