Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
eszma.dewa

Nawiązywanie relacji. Galeria

Polecane posty

Zastanawia mnie idea galerianki. Ciągle o tym słyszę ale nigdy się z ty nie spotkałem, choć bywam w centrum handlowym dość często. Czy może mężczyźni chodzą na zakupy w garniturach zamiast założyć coś swobodnego po pracy? Chciałbym dowiedzieć się o co w tym chodzi. Czy ktoś ma doświadczenie z Warszawy i może mi to wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, eszma.dewa napisał:

w garniturach zamiast założyć coś swobodnego po pracy?

niektórzy faceci zwłaszcza fit dobrze wyglądają w garniturach (jak fit, to w nie_garniturach pewnie też) - ja akurat na codzień w garniturach nie chodzę - zwłaszcza w okresie covid to dość niewygodny strój, niemniej jeśli ktoś w garniturze dobrze wygląda to może chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, eszma.dewa napisał:

Zastanawia mnie idea galerianki. Ciągle o tym słyszę ale nigdy się z ty nie spotkałem, choć bywam w centrum handlowym dość często. Czy może mężczyźni chodzą na zakupy w garniturach zamiast założyć coś swobodnego po pracy? Chciałbym dowiedzieć się o co w tym chodzi. Czy ktoś ma doświadczenie z Warszawy i może mi to wyjaśnić?

Wybierasz nieodpowiednie galerie. Kobieta gdy będzie chciała cię zaczepić to bez ogródek to zrobi. Obojętnie jak się ubierzesz. Wystarczy, że włos zaczeszesz odpowiednio i spojrzenie musi być znaczące. Niepewność na nic się zdaje. Ćwicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×