Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Czy spotkaliscie się z tym ze jak dziewczyna dmucha chłopakowi dymem z papierosa w twarz to znaczy ze na niego leci? całkiem niezła koleżanka tak mi dzisiaj zrobiła i mój znajomy twierdzi że o to właśnie w tym kiedyś chodziło 

• Haha 1

6 minut temu, Warszawiak1998 napisał:

Czy spotkaliscie się z tym ze jak dziewczyna dmucha chłopakowi dymem z papierosa w twarz to znaczy ze na niego leci? całkiem niezła koleżanka tak mi dzisiaj zrobiła i mój znajomy twierdzi że o to właśnie w tym kiedyś chodziło 

nie zgadzam się, mojemu koledze raz jeden cwaniak tak dmuchnąl i raczej go nie kochał 😄pewnie jakby znajomy wiedzial ze to tylko zaloty to nie  wyrwalby mu tego papierosa nie zgasilby na jego twarzy 😄

dmuchnąc komuś w twarz jakąs smoła to jak go opluć a ty się tam podrywu dopatrujesz.

4 minuty temu, patol madafaka.. napisał:

NIE, OGÓŁEM JAK PALI TO JUŻ JEST SKREŚLONA BO CO Z TEGO ŻE ŁADNA JAK JEEBIE JEJ Z RYJA

dobrze gadasz.

• Thanks 1

Przed chwilą, 3libed napisał:

dobrze gadasz.

byście zlookali resztę to by wam przy niej nie przeszkadzało 

13 minut temu, Warszawiak1998 napisał:

Z pewością chce się całować w oparach dymu. A dym kamufluje zawstydzenie i ruchy warg czyli tak. Pragnie ci się wwiercić w przełyk. 

2 minuty temu, Stała napisał:

Z pewością chce się całować w oparach dymu. A dym kamufluje zawstydzenie i ruchy warg czyli tak. Pragnie ci się wwiercić w przełyk. 

Jaja se robisz czy jednak na serio o to biega?

17 minut temu, Warszawiak1998 napisał:

A tak poważnie to jak chodzilam jeszcze do gimnazjum to tez tak mówili że dmuchnięcie w twarz to oznacza , osobiście tej metody nigdy nie testowałam. 😄

• Like 1
  • Haha 1

2 minuty temu, Warszawiak1998 napisał:

Jaja se robisz czy jednak na serio o to biega?

Nie jestem z tych co kpią z prawdziwych emocji i uczuć związanych z pocałunkami oraz pragnieniem drugiej istoty. 

Byłam w twoim wieku to wiem o co chodzi z tym papierosowym dymem. Mówię ci, że nie ma innego wyjaśnienia. Działaj a nie, że dopytujesz nieświadomych na forum ludzi...

• Like 1

26 minut temu, Warszawiak1998 napisał:

Jeśli dym kieruje   w nos i oczy, "mowi" spier/***/aj.

Jeśli przybliża usta do Twoich i zmusza do wdychania dymu, to znaczy, że zaprasza do namiętnego pocałunku.

• Thanks 1

26 minut temu, Pstrokrotka napisał:

Jeśli dym kieruje   w nos i oczy, "mowi" spier/***/aj.

Jeśli przybliża usta do Twoich i zmusza do wdychania dymu, to znaczy, że zaprasza do namiętnego pocałunku.

Dzięki czyli prosta sprawa. Ja też mam coś robić z tym dymem czy jak to wygląda? jaram tylko od święta więc nie jestem za bardzo doświadczony

2 minuty temu, Warszawiak1998 napisał:

Dzięki czyli prosta sprawa. Ja też mam coś robić z tym dymem czy jak to wygląda? jaram tylko od święta więc nie jestem za bardzo doświadczony

W 1 przypadku wiesz co nasz zrobić 😂

W drugim, wciagnij dym.  To znak, że chcesz tego co ona, a potem to wiadomo.

Potrafisz się chyba  całować 🤔

Napisano (edytowany)
9 minut temu, Pstrokrotka napisał:

W 1 przypadku wiesz co nasz zrobić 😂

W drugim, wciagnij dym.  To znak, że chcesz tego co ona, a potem to wiadomo.

Potrafisz się chyba  całować 🤔

Na luzie. tylko nigdy nie całowałem się z używaniem fajek i nie chcę wyjść na ...ę 😉

Edytowano przez Warszawiak1998

5 minut temu, Warszawiak1998 napisał:

Na luzie. tylko nigdy nie całowałem się z używaniem fajek i nie chcę wyjść na ...ę 😉

Człowiek uczy się całe życie, a i tak głupim umrze 😉

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się