Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marek_02

Czy zgodzilibyście się na kobiete po wielu partnerach?

Polecane posty

Czy by wam przeskadzało to że kobieta przed wami miałą np. ponad 10 partnerów?

Nigdy! W żadnym razie !

Tylko i wyłącznie dziewice błogosławioną a najlepiej zakonnice wyświęconą żyjącą całe życie w celibacie ! Inaczej będzie za bardzo wyuzdana 

• Haha 2

Odwieczny dylemat.

Dziewica lepsza bo nie zorientuje się, że nie zawsze musi być tak ch*ujowoXD

Jeśli jednak chcesz mieć kobietę bezpruderyjną, która czerpie nieskrępowaną radość z seksu... Która potrafi robić to na różne sposoby. Która chętnie Ci powie co lubi i nauczy swojego ciała. Dla której będziesz musiał się postarać w łóżku bo pani nie zadowoli się byle czym- to licz się z tym że kilku przed tobą było.

• Haha 1

18 godzin temu, Marek_02 napisał:

W ogóle mi to nie przeszkadza

19 godzin temu, Marek_02 napisał:

Ja pierdzielę, znowu kolejny troll z tą samą obsesją? rzygam już 🤮

• Like 1

1 godzinę temu, Sylwia1991 napisał:

Jeśli jednak chcesz mieć kobietę bezpruderyjną, która czerpie nieskrępowaną radość z seksu... Która potrafi robić to na różne sposoby. Która chętnie Ci powie co lubi i nauczy swojego ciała. Dla której będziesz musiał się postarać w łóżku bo pani nie zadowoli się byle czym- to licz się z tym że kilku przed tobą było.

Nie musiało być kilku, a np. jeden ale bardzo zboczony i wyuzdany, który rozbudził w takiej kobiecie bycie bezpruderyjną. Gorzej jak się potem trafia na łóżkową pierdołe, która ma małego, kończy po minucie, a potem odwraca się na bok i zasypia.

Przed chwilą, Hektor napisał:

Nie musiało być kilku, a np. jeden ale bardzo zboczony i wyuzdany, który rozbudził w takiej kobiecie bycie bezpruderyjną. Gorzej jak się potem trafia na łóżkową pierdołe, która ma małego, kończy po minucie, a potem odwraca się na bok i zasypia.

Może być jeden ale mała jest szansa, że akurat ten pierwszy nie jest łóżkową pierdołą 🙂 A od pierdoły nie ma się co uczyć, byle szybko kończył to przynajmniej męczarnia trwa krótko:)

1 godzinę temu, Hektor napisał:

To tylko poczatek listy grzechow glownych ....🙂 

wiec :
Chwale niewinna 
lecz wole inna !

2 godziny temu, Sylwia1991 napisał:

Może być jeden ale mała jest szansa, że akurat ten pierwszy nie jest łóżkową pierdołą 🙂 A od pierdoły nie ma się co uczyć, byle szybko kończył to przynajmniej męczarnia trwa krótko:)

Może i mała szansa, ale jest szansa 🙂 

2 godziny temu, PocaMacarena napisał:

Bravo. Dokładnie 🙂

To jest klasyczne myślenie inceli z forum - komirnaty i ferajna 😄 

Do usług. Po prostu cenie sobie równouprawnienie i razi mnie dyskryminacja kobiet które miały kilku partnerów seksualnych. Kobiecie wolno to samo co mężczyźnie=) 

10 to nie jest wielu, co innego np 100 lub gdy miało ją np. pół osiedla

mnie nie dziwią faceci, którzy nie chcą kobiet z dużym przebiegiem, ALE  ja sama nie chciałabym faceta, który miałby np. trzycyfrową liczbę partnerek, obrzydza mnie to i nic na to nie poradzę (tak jak i mnóstwo przelotnych "przygód")

bzdura z tym doświadczeniem. to jaki ktoś będzie w łóżku to zależy bardziej od wewnętrznej namiętności, wyobraźni, ognia, temperamentu i świadomości. przez doświadczenie nabywa się jedynie technicznych umiejętności. bo i tak każdej osoby trzeba się "nauczyć", każdy lubi co innego.

• Like 1
  • Thanks 1

2 minuty temu, gość xyz napisał:

bzdura z tym doświadczeniem. to jaki ktoś będzie w łóżku to zależy bardziej od wewnętrznej namiętności, wyobraźni, ognia, temperamentu i świadomości. przez doświadczenie nabywa się jedynie technicznych umiejętności. bo i tak każdej osoby trzeba się "nauczyć", każdy lubi co innego.

Trafione w punkt 👍

• Like 1

Gość Druhu
23 godziny temu, Marek_02 napisał:

Mi osobiście to nie przeszkadza i żaden problem z istnieniem takich kobiet i takim pojmowaniem siebie, ale nie ma takiej możliwości abym był dla kogoś 12 albo 17. 

Dlaczego nie, mogłaby być nawet damom na telefon i nosić piniądze do domu 😄

2 minuty temu, Druhu napisał:

Mi osobiście to nie przeszkadza i żaden problem z istnieniem takich kobiet i takim pojmowaniem siebie, ale nie ma takiej możliwości abym był dla kogoś 12 albo 17. 

Dlaczego przecież czym większy przebieg tym lepsze doznania 😜 miłość nie pyta o przebieg tylko o drogę 😄

• Thanks 1

Z drugie strony trzeba się dzielić wszystkim i wszystkimi tak mówią wartościowi inaczej 🤣

Dlatego panny z małych miasteczek maja takie branie. W mieście powyżej 100 tys. Prędzej się zestarzeje niż obskoczy całe miasto, a na prowincji życie płynie wolno i kwitnie prawdziwa miłość🤣 dlatego jak Pannę to tylko ze wsi i niepiśmienną. Żeby jej czasem intercyzy nie kazał podpisać. Nie podpisze bo nie umi.

Dnia 5.09.2021 o 18:32, Marek_02 napisał:

Zależy też czy chodzi o 10 partnerów seksualnych w życiu czy 10 partnerów z którymi była w związku.

Jeżeli chodzi o 10 partnerów seksualnych: Do luźnej znajomości taka jak najbardziej sie nadaje. Do poważnego związku i założenia rodziny   hmm 🤔  widać ewidentnie że lubi seks i nie obce jej są skoki w bok, istnieje ryzyko że będzie zdradzać jak do związku wkradnie się rutyna. Tak więc trzeba by było się zastanowić, przyjrzeć się czy jest w pełni usatysfakcjonowana z seksu. 

Jeżeli chodzi o 10 partnerów z którymi była w związku:  Do luźnej znajomości jak najbardziej się nadaje. Do poważnego związku i założenia rodziny   hmm 🤔  Coś często zmienia tych partnerów trzeba by było wybadać dlaczego tak się dzieje, może się szybko nudzi i potrzebuje kogoś nowego. Też jest spore ryzyko że się znudzi po jakimś czasie. Czasem może tak być że właśnie dojrzała i już chce znaleźć kogoś na stałe i mieć z nim dzieci a nie dalej przebierać.

Podsumowując ciężko tak jednoznacznie powiedzieć, nie wiadomo  też czy ta osoba nie dojrzała, nie wiadomo jak my byśmy też działali na nią. Trzeba by się było dokładnie przyjrzeć, ale tak ogólnie to jest to ryzykowna opcja próbować założyć rodzinę z taką osobą, jest zbyt duże prawdopodobieństwo że poszuka wcześniej czy później (my byliśmy 11 osobą) 12, 13, 14 , ...   osoby.

2 godziny temu, gość xyz napisał:

10 to nie jest wielu, co innego np 100 lub gdy miało ją np. pół osiedla

mnie nie dziwią faceci, którzy nie chcą kobiet z dużym przebiegiem, ALE  ja sama nie chciałabym faceta, który miałby np. trzycyfrową liczbę partnerek, obrzydza mnie to i nic na to nie poradzę (tak jak i mnóstwo przelotnych "przygód")

W dziwnych czasach jednak żyjemy. No dobrze trzycyfrowa liczba to za dużo. Ale skoro 10 to nie jest wielu, to czy 20 to też nie jest wielu? A 30? Ktoś kto ma tak bogate życie seksualne nie nadaje się do trwałego związku.

Zalezy dla kogo 10 to dużo.  A może facet też będzie miał sporo na liczniku i będzie mu to zwisać. W sumie kiedy mielibyśmy się o tym dowiedzieć, na pierwszej randce czy jak? Czy na czole ma wypisane

26 minut temu, Hellies napisał:

W dziwnych czasach jednak żyjemy. No dobrze trzycyfrowa liczba to za dużo. Ale skoro 10 to nie jest wielu, to czy 20 to też nie jest wielu? A 30? Ktoś kto ma tak bogate życie seksualne nie nadaje się do trwałego związku.

Zastanawiam się co kryje się w tyle takich rozkmin czy dużo czy mało? Czy chodzi o to, że jak miała więcej to będzie zdradzać, czy że będzie porównywać, czy co właściwie?

Dla mnie nowa miłość, nie ważne ile wcześniej nich miał, jest prawiczkiem.

30 minut temu, Hellies napisał:

A gdybyś się zakochał nie wiedząc że przed Tobą było z 40. Co byś zrobił mając już ta wiedzę? 

9 minut temu, KKeira napisał:

A gdybyś się zakochał nie wiedząc że przed Tobą było z 40. Co byś zrobił mając już ta wiedzę? 

😱 to TAM jest licznik ?!

6 minut temu, robięjaklubię napisał:

Zastanawiam się co kryje się w tyle takich rozkmin czy dużo czy mało? Czy chodzi o to, że jak miała więcej to będzie zdradzać, czy że będzie porównywać, czy co właściwie?

Dla mnie nowa miłość, nie ważne ile wcześniej nich miał, jest prawiczkiem.

Czy uważacie że jeśli ktoś miał tych 10 czy 20 partnerów/ek to gdzieś tam w ogóle było uczucie i czy wie czym jest uczucie

1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

😱 to TAM jest licznik ?!

A czego tam nie ma 🧐😉😜

Napisano (edytowany)
39 minut temu, Hellies napisał:

to miał być po prostu dość jaskrawy przykład. no ale cóż, każdy ma swoje standardy. i rozumiem to.

jak dla mnie ważne jest też to, czy były to bardzo przelotne przygody  tzw. one standy i czysty promiskuityzm czy np. dłuższe/otwarte relacje, romanse itd. na te drugie sytuacje mam znacznie większą tolerancję.

natomiast nigdy nie uwierzę w to, ze ktoś kto prowadził tryb życia rasowego hulaki i co weekend dymał inną, będzie potrafił zachować wierność (nawet przez ten pierwszy rok czy 2 lata związku). po prostu wyjątkowymi ignorantami są ludzie, którzy wierzą w takie "zmiany". 😄  z obserwacji wiem, że tacy faceci już po kilku miechach stałego związku (czy nawet małżeństwa) będą szukali "atrakcji" na boku.

z resztą to samo tyczy się tych bardziej poligamistycznych kobiet, oczywiście. takie też już zaczynają łowy, gdy tylko partner choć na trochę spuści je z oka bo np. wyjedzie na kilka dni lub dłużej zostaje w pracy.

Edytowano przez gość xyz

6 minut temu, KKeira napisał:

W prostytutce ciężko się zakochać ale są ewenementy 😉

Przed chwilą, Solero napisał:

Czy uważacie że jeśli ktoś miał tych 10 czy 20 partnerów/ek to gdzieś tam w ogóle było uczucie i czy wie czym jest uczucie

Myślę, że dużo zależy od tego ile ma lat. Druga sprawa to, to że popełniamy błędy, zmieniamy się. To, że ktoś za młodu szalał a teraz jest w wieku dojrzałym nie znaczy, że dalej będzie szalał. Czasem na tą miłość czeka się całe życie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się