Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mouses123

Pytanie o szanse

Polecane posty

Czy pytanie do płci przeciwnej "Czy mam jakiekolwiek u Ciebie szanse?", oznaką słabości czy chęć poznanian prawdy?

To chyba tylko facet może zadac takie pytanie kobiecie . Bo w drugą stronę - nie bardzo. 

Szanse na co ?

Tak zadane pytanie jest zbyt ogólne 

Poza tym ludzie często sami nie wiedzą czego chcą i kłamią dla swoich korzyści 

Nie wiem czy jest sens zadawać takie pytanie wprost 

• Like 2

Po co pytać wprost, to się widzi, czuje. Jak ktoś nie jest zainteresowany bliższą relacja to znaczy że nie jest nie warto nadinterpretowywac a może zmieni zdanie, biegać i strugać pawiana. 

• Like 1

2 godziny temu, mouses123 napisał:

Czy pytanie do płci przeciwnej "Czy mam jakiekolwiek u Ciebie szanse?", oznaką słabości czy chęć poznanian prawdy?

Oznaką słabości.

2 godziny temu, mouses123 napisał:

Jeśli chłopak zada to pytanie dziewczynie myślę, że ok ale jak dziewczyna chłopakowi, to już desperacja. 

Szczere pytanie i nie potrzebne żadne gierki, podchody 😉

• Like 1

Zadawanie takiego pytania nie ma sensu. Czasami może Ci się wydawać, że osoba jest dla Ciebie idealna, a nic z tego nie wyjdzie. Czasami jest też tak, że na początku osoba nie jest Tobą zainteresowana, a z biegiem czasu nie może bez Ciebie życ 🙂

7 minut temu, Looper napisał:

Zadawanie takiego pytania nie ma sensu. Czasami może Ci się wydawać, że osoba jest dla Ciebie idealna, a nic z tego nie wyjdzie. Czasami jest też tak, że na początku osoba nie jest Tobą zainteresowana, a z biegiem czasu nie może bez Ciebie życ 🙂

Bo z biegiem czasu dowie się że masz trochę zaskurniaków, wiesz wywiad działa 😉

2 minuty temu, Solero napisał:

Bo z biegiem czasu dowie się że masz trochę zaskurniaków, wiesz wywiad działa 😉

kasa raczej nie ma nic do rzeczy 🙂 

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Looper napisał:

kasa raczej nie ma nic do rzeczy 🙂 

Oj nie bądź taki pewny 😉

Ale dobrze że napisałeś Raczej 🙂

Edytowano przez Solero

23 godziny temu, mouses123 napisał:

podkładasz sie jak ofiara losu. po czyms takim laska sobie pomysli ze masz niską samoocene i szukasz akceptacji. to nie jest męskie. wymysl cos innego

• Like 1

Przed chwilą, Solero napisał:

Oj nie bądź taki pewny 😉

Ale dobrze że napisałeś Raczej 🙂

Wiem, że to nie na temat ale nie wiem skąd bierzecie to przekonanie, że dziewczyny leca na kasę. 

1. Może z 20 latkami teraz tak jest, bo tego nie wiem.

2. Co wydaje mi się bardziej prawdopodobne. Jest to tłumaczenie beznadziejnych facetów na to dlaczego kobiety ich nie chcą albo płacz beznadziejnych facetów którzy lecą na puste lale bo mają fajną pupę i wielkie zdziwienie, że bez portfela takiej nie zdobędziesz. 

Normalne kobiety nie patrzą na pieniądze bardziej niż faceci. Jasne, że mając jakiś plan na życie ambicje itp. nie zwiążesz się z dziewczyną, której ambicje kończą się na kasie w żabce. Analogicznie trudno się dziwić kobiecie, że nie jest zainteresowana gościem który w wieku np. 30 lat pracuje na taśmie produkcyjnej za najniższą krajową bez żadnego innego planu, ambicji i refleksji. 

• Like 1

2 minuty temu, Looper napisał:

Wiem, że to nie na temat ale nie wiem skąd bierzecie to przekonanie, że dziewczyny leca na kasę. 

1. Może z 20 latkami teraz tak jest, bo tego nie wiem.

2. Co wydaje mi się bardziej prawdopodobne. Jest to tłumaczenie beznadziejnych facetów na to dlaczego kobiety ich nie chcą albo płacz beznadziejnych facetów którzy lecą na puste lale bo mają fajną pupę i wielkie zdziwienie, że bez portfela takiej nie zdobędziesz. 

Normalne kobiety nie patrzą na pieniądze bardziej niż faceci. Jasne, że mając jakiś plan na życie ambicje itp. nie zwiążesz się z dziewczyną, której ambicje kończą się na kasie w żabce. Analogicznie trudno się dziwić kobiecie, że nie jest zainteresowana gościem który w wieku np. 30 lat pracuje na taśmie produkcyjnej za najniższą krajową bez żadnego innego planu, ambicji i refleksji. 

No tak i wróciliśmy do punktu wyjścia 😕 musze zamieścić anons poszukuję partnerkę do życia z większymi ambicjami niż kasa w żabce, może tak być? 😉

Przed chwilą, Solero napisał:

No tak i wróciliśmy do punktu wyjścia 😕 musze zamieścić anons poszukuję partnerkę do życia z większymi ambicjami niż kasa w żabce, może tak być? 😉

Szczerze? Chyba głupi jestem, bo nie wiem o co Ci teraz chodzi i w sumie nie chce wiedzieć, bo nie ma co spamowac człowiekowi w ogóle nie w temacie. 

Przed chwilą, DziewczynaHausera napisał:

Dokładnie.

Te mośki nigdy tego nie skumają, bo to jest ich alibi żeby sobie tłumaczyc "dlaczego żadna ich nie chce".

Nie dlatego, ze sa nudni, nijacy, nie mają nic do zaoferowania pod względem osobowości, kultury osobistej i seksu, tylko wszystkiemu winna ta nieszczęsna ksada..no, jej brak 😆

A brak kasy to też nie ich wina!!! Po prostu nie są z bogatego domu i rodzice im nie dali! 😄

• Haha 1

2 minuty temu, Looper napisał:

A brak kasy to też nie ich wina!!! Po prostu nie są z bogatego domu i rodzice im nie dali! 😄

No nareszcie, brawo 5 za logiczne myślenie 😉

• Haha 1

Jeszcze jedna rzecz przyszła mi do głowy. Słowo "dożo " dla różnych osób ma różne znaczenie. Dla niektórych dużo to 4 tysiące dla innych 15. Więc jeśli kobiety lecą na kasę znajdź taką, która uzna, że Twoje 4 tysiące to dużo i po problemie. 

Dnia 9.09.2021 o 16:34, mouses123 napisał:

Dla mnie jest to nieświadoma manifestacja niskiej pewności siebie (być może w ogóle w relacjach damsko-męskich, a być może tylko w tym przypadku, a może problem jest nawet szerszy?), a do tego oznaka problemów w komunikacji interpersonalnej. Pewnych rzeczy nie wypada pytać wprost, tym bardziej że zadając to pytanie, stawiasz się w pozycji osoby potencjalnie gorszej, niegodnej drugiej strony. Już lepiej zapytać wprost, czy nie ma ona ochoty wypaść gdzieś w dwójkę i obserwować jej reakcję, bo one często niosą więcej informacji niż słowa.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się