Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ShittyKitty

Już ponad rok nie mogę spać:(

Polecane posty

Odkąd się dowiedziałam, że osoba w której się chyba zakochałam jednak ma mnie gdzieś nie mogę zasnąć. Czy to w ogóle mi przejdzie kiedyś? Ostatnio tak robiłam, żeby w ogóle nie widywać tej osoby ale jest chyba gorzej, jeszcze bardziej jest mi smutno z tego powodu.

Szkoda czasu. Trzeba iść do przodu, a nie stać w miejscu. Marnujesz w ten sposób cenny czas. No ale szkoda że tego teraz nie rozumiesz

Zacznij uprawiać sport zmęczysz się konkretnie to zaśniesz a i myśleć nie będziesz miała siły 🙂

13 minut temu, Qwrty82 napisał:

Szkoda czasu. Trzeba iść do przodu, a nie stać w miejscu. Marnujesz w ten sposób cenny czas. No ale szkoda że tego teraz nie rozumiesz

Nie mam niestety na to wpływu jak się czuję a tym bardziej na to, że nie mogę zasnąć:( Zaczęłam się nawet zastanawiać czy nie jestem z tych osób, które tylko raz w życiu są w stanie kogoś pokochać

16 minut temu, Lilys napisał:

Zacznij uprawiać sport zmęczysz się konkretnie to zaśniesz a i myśleć nie będziesz miała siły 🙂

Czasami jestem strasznie zmęczona a i tak jak nie wezmę czegoś na spanie to nie zasypiam

2 minuty temu, ShittyKitty napisał:

Nie mam niestety na to wpływu jak się czuję a tym bardziej na to, że nie mogę zasnąć:( Zaczęłam się nawet zastanawiać czy nie jestem z tych osób, które tylko raz w życiu są w stanie kogoś pokochać

Tak ci sie tylko wydaje. musisz wyrzucic te osobe ze swojego pola, wtedy nie bedzie na ciebie oddzialywala. Im wiecej o nim myslisz tym wiecej go jest w twoim polu. Błędne koło

6 minut temu, Qwrty82 napisał:

Tak ci sie tylko wydaje. musisz wyrzucic te osobe ze swojego pola, wtedy nie bedzie na ciebie oddzialywala. Im wiecej o nim myslisz tym wiecej go jest w twoim polu. Błędne koło

Ze swojego pola? Co masz na myśli?

1 minutę temu, ShittyKitty napisał:

Posłuchaj sobie filmików tatiany mitkowej, ale tych pierwszych, bo aktualne są już na inne tematy. Ona o tym mówiła, o współzależności w związku. Bardzo dobrze to tłumaczy. Jak zrozumiesz to możesz zmienić swoje myślenie

Przed chwilą, ShittyKitty napisał:

Qwerty82 znowu się czegoś niepotrzebnie naczytała. Dwie rzeczy mogę potwierdzić. Faktycznie są takie osoby, które tylko raz są w stanie głęboko kochać i są ludzie, którzy "od zawsze" mają problem z banalnym spaniem. Nie wiem tylko jednego, czy to akurat jest powiązane z sobą. 

2 minuty temu, Qwrty82 napisał:

Posłuchaj sobie filmików tatiany mitkowej, ale tych pierwszych, bo aktualne są już na inne tematy. Ona o tym mówiła, o współzależności w związku. Bardzo dobrze to tłumaczy. Jak zrozumiesz to możesz zmienić swoje myślenie

Tego właśnie się obawiałem. Bardzo podobne oddziaływanie na ludzi mają chyba tylko Wyznawcy Wiary Jehowej. 

• Haha 1

Przed chwilą, 3libed napisał:

jak tam ten facet z kartki z zyczeniami w wersji ulepszonej ? trafil sie jakis 😄 ? bo ja w lotto nie wygralem wiec metoda do du/py chyba 😄

Nastąpił zwrot akcji 🙂

4 minuty temu, Mieczwpochwie napisał:

Qwerty82 znowu się czegoś niepotrzebnie naczytała. Dwie rzeczy mogę potwierdzić. Faktycznie są takie osoby, które tylko raz są w stanie głęboko kochać i są ludzie, którzy "od zawsze" mają problem z banalnym spaniem. Nie wiem tylko jednego, czy to akurat jest powiązane z sobą. 

Są też tacy co się "zako...ą" co miesiąc i śpią po 2 godziny na dobę. No różnie bywa, to prawda 😉

Nastąpił zwrot akcji 🙂

Jak zwykle. Ty to Qwerty82 chyba jesteś skazana na same zwroty akcji. 

1 minutę temu, 3libed napisał:

znaczy sam sie ulepszyl i nowej kartki nie bylo ? czy zauwazylas ze to bubel ?

Haha, tak w skrócie to znajomość sie rozwija 🙂 

3 minuty temu, Qwrty82 napisał:

Są też tacy co się "zako...ą" co miesiąc i śpią po 2 godziny na dobę. No różnie bywa, to prawda 😉

😴😴😴

• Haha 1

3 minuty temu, 3libed napisał:

.

3 minuty temu, 3libed napisał:

czemu nie da sie odp.na twoje posty

Libed3 nie da sie odpowiadac na twoje posty. Znajomość sie rozwija 😉 troche namieszkalam, zrobilam lekki armageddon, ale sie nie zrazil, wiec widze potencjal

13 minut temu, Qwrty82 napisał:

Posłuchaj sobie filmików tatiany mitkowej.... 

Widziałem zwiastun nowego jej cyklu. Mówię Tobie Qwerty82, to będzie hit sezonu. Cykl dotyczy wtórnego dziewictwa. Obejrzyj. 

Libed3 nie da sie odpowiadac na twoje posty. Znajomość sie rozwija 😉 troche namieszkalam, zrobilam lekki armageddon, ale sie nie zrazil, wiec widze potencjal

A miało przecież być odwrotnie. 

Przed chwilą, Mieczwpochwie napisał:

A miało przecież być odwrotnie. 

Nie pytaj sie mnie o to. Ja sama siebie nie rozumiem 🙂 W sobote nie, we czwartek tak, nie wiem co bedzie jutro 😉

Nie pytaj sie mnie o to. Ja sama siebie nie rozumiem 🙂 W sobote nie, we czwartek tak, nie wiem co bedzie jutro 😉

To jest właśnie to o czym będzie ten cykl. Qwerty82, Tobie właśnie zaczął się proces wtórnego dziewictwa. 

9 minut temu, Mieczwpochwie napisał:

Ja ogólnie kiepsko śpię, bo mam częste koszmary ale z zasypianiem to miałam tylko problem z jakiegoś konkretnego powodu np. przed ważnym egzaminem i  to sporadycznie. Tutaj to ewidentnie całkowicie przestałam spać z powodu tej osoby, czasem jak mi się przyśni to wtedy spokojniej śpię co jest smutne bardzo.

Przed chwilą, Mieczwpochwie napisał:

To jest właśnie to o czym będzie ten cykl. Qwerty82, Tobie właśnie zaczął się proces wtórnego dziewictwa. 

Żebyś wiedział. Nawet nie wiesz jak bardzo masz racje. 

Żebyś wiedział. Nawet nie wiesz jak bardzo masz racje. 

Dlaczego Ty mnie wiecznie (do kur/wy nędzy) nie doceniasz Qwerty82?😎

1 godzinę temu, ShittyKitty napisał:

Odkąd się dowiedziałam, że osoba w której się chyba zakochałam jednak ma mnie gdzieś nie mogę zasnąć. Czy to w ogóle mi przejdzie kiedyś? Ostatnio tak robiłam, żeby w ogóle nie widywać tej osoby ale jest chyba gorzej, jeszcze bardziej jest mi smutno z tego powodu.

Polecam psychologa i leczenie chronicznej bezsenności. Tak długo można przeżywać zdrowo ale żałobę, nie taką sytuację. Nie jest dobrze i wcale nie chodzi o te zakochanie.

skoro wierzysz w kartki nie lepiej na nowej kartce napisac ulepszony model pomodlic sie do kartki i wymienic 😄 ?

Poki co nie zamierzam wymieniać 🙂

3 minuty temu, ShittyKitty napisał:

Ja ogólnie kiepsko śpię, bo mam częste koszmary ale z zasypianiem to miałam tylko problem z jakiegoś konkretnego powodu np. przed ważnym egzaminem i  to sporadycznie. Tutaj to ewidentnie całkowicie przestałam spać z powodu tej osoby, czasem jak mi się przyśni to wtedy spokojniej śpię co jest smutne bardzo.

Faktycznie śpię tylko dwie godziny dziennie. Podobnież tyle mój organizm potrzebuje na regenerację. Staram się wyłączać myślenie. Nie myślę o rzeczach na które nie mam wpływu. 

23 minuty temu, Qwrty82 napisał:

Spawdzę sobie ale nie wiem czy to akurat do mnie pasuje "współzależność w związku"..., bo my nawet nie doszliśmy do tego etapu tylko się dobrze kolegowaliśmy. A ja od początku coś czułam a później to takie wręcz ciepło na sercu jak spędzałam czas z tą osobą i nigdy czegoś takiego nie czułam do nikogo.

znaczy zle z toba bo sie zako...esz.

jakbym umiał to bym sie za ciebie pomodlil.

no nie wiem co sie dzieje ale cos sie dzieje 😉

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować