Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Man of love

Chciałbym z kobietą pisać o kochaniu😏

Polecane posty

Niestety w moim zwiazku nie ma juz sexu.. Od kilku lat .

Chcialbym zatem popisać z jakąś miła panią o sexie.. Kochaniu.. Uczuciu... Dotyku.. Może ktoś ma podobny problem i potrzebę Pozdrawiam 

Edytowano przez Man of love

2 minuty temu, Incelariusz napisał:

Ale za to jaki romantyk... kochanie, uczucie, dotyk... Jeszcze mi tam bliskości dusz brakowało.

Jak czytam takie pierdzi*lenie simpów, spermiarzy czy zwykłych frajerów to niedobrze mi się robi na samą myśl, że też jestem facetem.

Zapomniał jeszcze zasugerować, że może znajdzie nową miłość...:)

Znając życie okaże się że koleś jest takim lamusem, że żona dopłaci aby się go z domu pozbyć:)

• Haha 1

11 minut temu, Incelariusz napisał:

Znając życie to będzie on sobie pisał o tym całym seksie, uczuciu i kochaniu, ale po drugiej stronie będzie nie miła pani lecz jakiś stary, obleśny, spocony chłop, który będzie cisnął z niego bekę 

A tego jeszcze nie grali...

Najczęściej jak koleś udaje romantyka to wygląda jak pół dupy zza krzaka:)

Dnia 15.09.2021 o 09:27, Sylwia1991 napisał:

Zapomniał jeszcze zasugerować, że może znajdzie nową miłość...:)

Znając życie okaże się że koleś jest takim lamusem, że żona dopłaci aby się go z domu pozbyć:)

Skoro tak znasz życie, jak piszesz to ty ku*à dobrze j swojej roboty nie znasz która wykonujesz! Na codzień Zacznijcie czytać ze zrozumieniem i szanuj   wlonosc słowa  człowieku. I czym ty piszesz na forum publicznym? Nie chciałbym ubić z Tobą muchy w kiblu a co dopiero konkretnej gatki. Nie masz nic ciekawego do powiedzenia to omin temat z DALEKA a jak się nudzisz to się weź za coś 

1 minutę temu, Man of love napisał:

Skoro tak znasz życie, jak piszesz to ty ku*à dobrze swojej  swojej roboty nie znasz która wykonujesz! Na codzień Zacznijcie czytać ze zrozumieniem i szanuj   wlonisc słowa  człowieku. I czym ty piszesz na forum publicznym Nie chciałbym ubić z Tobą muchy w kiblu a co dopiero konkretnej gatki. Nie masz nic ciekawego do powiedzenia to omin temat z daleka. A jak się nudzisz to się weź za coś 

Szanuje wolność słowa dlatego wyrażam swoją opinię w sposób nieskrępowany. Biorę pod uwagę że jakiegoś frajerka to dotknie. W końcu żadem mężczyzna który potrafi zdobyć kobietę nie ogłasza swoich marnych usług na forum

Uwierz nawet do ubijania muchy w kiblu mam pewne standardy, więc nawet nie miał byś tego zaszczytu.

Z taką agresją nic dziwnego że żona cie nie chce

1 minutę temu, Man of love napisał:

44

No właśnie, HEH.

Oj nie będę wchodził w te odpijanie piłeczki! Malo danych, więc mało wiecie Zona mnie chce.... ale nie może tak na marginesie. Żyj w dostatku i zdrowiu.

P. S.

Co do agrsji Uważasz że można prowokować nie zakładając defensywy? Jeśli piszesz w taki sposób licz się z reakcją" bejbe "

Dziękuję Wkoncu dostałem mądra i pełna poziomu odpowiedź Problem polega na tym że nasze relacje są dobre. Próbowałem chyba wszystkiego jednak ona po prostu jakby przekwitła. Dużo by o tym pisać.... Jednak zgadzam się że mój post napewno nie jest w porządku wobec niej samej. To chyba akt desperacji 

Dnia 9.09.2021 o 23:26, Man of love napisał:

Chcialbym zatem popisać z jakąś miła panią o sexie..

Czy podczas tego pisania będziesz się onanizował?

• Sad 1

4 minuty temu, Pedalski_Głosik napisał:

Czy podczas tego pisania będziesz się onanizował?

Ale po co zaraz "onanizował", jest tyle pięknych zamienników - np. "walił konia" 🙂

3 minuty temu, Man of love napisał:

Dobre pytanie Może kogoś poznam. Co dalej zobaczymy 😉

Jeżeli żona jest w podobnym wieku, to raczej kobiety w tym wieku raczej mają wysokie libido.

Może są inne przyczyny?

11 godzin temu, Man of love napisał:

Problem polega na tym że nasze relacje są dobre. Próbowałem chyba wszystkiego jednak ona po prostu jakby przekwitła. Dużo by o tym pisać.... Jednak zgadzam się że mój post napewno nie jest w porządku wobec niej samej. To chyba akt desperacji 

Poczytaj w dziele rozwodowym i czasem uczuciowym, jak skarżą się mężczyźni i kobiety, opisując powody rozstań, rozwodów. Może to Ci pomoże znaleźć odpowiedź. Ona na pewno nie przekwitła. Kobieta około czterdziestki ma największą chęć na seks i jest lepsza w łóżku niż wtedy kiedy była młodsza. Trzeba się tylko postarać ją odblokować.

Zacznij rozmawiać z żoną i sprowokuj ją do tego, żeby się wygadała i powiedziała co ja tak naprawdę boli.
Moim zdaniem robisz błąd. Nie rozmawiaj z inną, ale z żoną, a może coś zmienisz. Inaczej, za kilka miesięcy będziesz się dopytywał o rozwód.

• Thanks 1

Dnia 23.09.2021 o 13:52, dojdę_za_chwilę napisał:

Ale po co zaraz "onanizował", jest tyle pięknych zamienników - np. "walił konia" 🙂

Dnia 23.09.2021 o 13:52, dojdę_za_chwilę napisał:

tyle to już trwa... to chyba jestes po akcie? 😉 już

Jak chcecie wpiszcie tinleits . com w przeglądarce.

Co prawda ... to jest portal randkowy, ale większość i tak głównie pisze, ewentualnie jakieś fotki czy coś.

🙈 🙉 🙊

Dnia 9.09.2021 o 23:26, Man of love napisał:

Niestety w moim zwiazku nie ma juz sexu.. Od kilku lat .

Chcialbym zatem popisać z jakąś miła panią o sexie.. Kochaniu.. Uczuciu... Dotyku.. Może ktoś ma podobny problem i potrzebę Pozdrawiam 

Ludzie co z Wami? Nie lepiej usiąść że swoją połowa i to przegadać? 

Co Ci da,że z kimś popiszesz?

Dnia 23.09.2021 o 11:16, Man of love napisał:

Dziękuję Wkoncu dostałem mądra i pełna poziomu odpowiedź Problem polega na tym że nasze relacje są dobre. Próbowałem chyba wszystkiego jednak ona po prostu jakby przekwitła. Dużo by o tym pisać.... Jednak zgadzam się że mój post napewno nie jest w porządku wobec niej samej. To chyba akt desperacji 

Dramat. Już kiedyś mowilam,że powinni takich wieszać za... sory za takie stwierdzenie.

Jak dobrze Ciebie rozumiem. Byłam w takim układzie z pewnym mężczyzną przez trzy lata z małymi przerwami. Emocjonalnie dało mi to bardzo dużo. Tylko, że trzeba trafić na kogoś wyjątkowego. 

Dnia 23.09.2021 o 21:44, robięjaklubię napisał:

Jeżeli żona jest w podobnym wieku, to raczej kobiety w tym wieku raczej mają wysokie libido.

Może są inne przyczyny?

Właśnie dlatego. On nie chce współżyć, on chce pisać 🙂

• Confused 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się