Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anka91

Ania Bardowska

Polecane posty

19 minut temu, Bommie napisał:

A to pazerne chytruski. Swoją drogą słabe jest takie oszukiwanie z ich strony. Wcześniej ktoś tu to sugerował, jak widać nie mylil się

Oczywiście. Wszyscy z wiosek wokół się nabijali jak tylko zobaczyli, że wziął udział w programie i ona była kandydatką. 🙂 Znajomi rolnicy też wiedzą, że nie był kawalerem przed programem 👏

27 minut temu, Patikwnka napisał:

Jakby ktoś jeszcze wierzył w program - para znała się już dłuuuuugo przed programem:) mieszkam wioskę obok 😂👏 dawno ze sobą chodzili a to był powód do wypromowania się 🙂

Gdzie się poznali? We Wrocławiu?

1 minutę temu, Bommie napisał:

Gdzie się poznali? We Wrocławiu?

Nie wiem gdzie się poznali. Ale wiem na własne oczy, że można było ich razem widywać na kilka lat przed programem:)

• Confused 2

8 minut temu, Patikwnka napisał:

Oczywiście. Wszyscy z wiosek wokół się nabijali jak tylko zobaczyli, że wziął udział w programie i ona była kandydatką. 🙂 Znajomi rolnicy też wiedzą, że nie był kawalerem przed programem 👏

Jak to nie był kawalerem???

3 minuty temu, Bommie napisał:

Jak to nie był kawalerem???

Oj w sensie, że nie był wolny 😂 źle to ujelam w słowa 😂 sorka 

14 minut temu, Patikwnka napisał:

Oj w sensie, że nie był wolny 😂 źle to ujelam w słowa 😂 sorka 

W sumie jakoś nie widać, żeby się przyjaźnili z sąsiadami. Może przez to. No i teraz stawiają pałac wśród kukurydzy by utrzeć nosa ludziom z wioski😂

22 godziny temu, Bommie napisał:

Takie resztki to raczej dla bydła czy świń, a u nich takich zwierząt nie ma. 

Ale wątpię, ona tak obiera i już.

Moi znajomi świń nie mieli, kury i kaczki tylko. Obierki zaparzali, coś tam dosypywali, jakąś paszę, i tym je karmili.  Ale może faktycznie ona tak obiera i już.

7 minut temu, Anitella napisał:

Moi znajomi świń nie mieli, kury i kaczki tylko. Obierki zaparzali, coś tam dosypywali, jakąś paszę, i tym je karmili.  Ale może faktycznie ona tak obiera i już.

U nas surowe dawało się głównie bydłu, a z tym zaparzaniem i dawaniem kurom to nigdy nie słyszałam.

Ona tak nieoszczędnie obiera🤷

23 godziny temu, Patikwnka napisał:

I nikt się nie wygadał?

Ta dziewczyna nieźle forsę zwąchała, jej instagram to jedna wielka reklama. Tu niby Jasiowi budyń robi a okazuje się, że to reklama tabletek do zmywarki. 

• Like 1

Dajcie spokój to świetna kobieta, matka I żona. Ciepła, pracowita przesympatyczna. 

Edytowano przez PrzypauNaResorach

11 godzin temu, Gość Gość Anna napisał:

Ta dziewczyna nieźle forsę zwąchała, jej instagram to jedna wielka reklama. Tu niby Jasiowi budyń robi a okazuje się, że to reklama tabletek do zmywarki. 

Nie wiem, co było bardziej sztuczne- relacja czy post na IG. Jaki jest związek między ochroną naczyń w zmywarce, która właściwie sama zmywa a zabawą z dziećmi?

Dnia 23.11.2021 o 00:45, PrzypauNaResorach napisał:

Dajcie spokój to świetna kobieta, matka I żona. Ciepła, pracowita przesympatyczna. 

Szkoda tylko, że wszystko zbudowała na oszustwie😜

Gada, że nie ma czasu a przecież takie przeglądanie Internetu w poszukiwaniu ciuchów i kupowanie ich to jeden z największych jego pochłaniaczy i trzeba się bardzo nudzić by to robić

Ja ją bardzo lubiłam. Ale im więcej się ją ogląda, tym bardziej rzuca się w oczy fałsz. Pod tą słodko-pierdzacą sielanką kryje się niezła kombinatorka. A teraz to już tylko reklamy. Wiem ze wykończenie takiego domu kosztuje, ale jeszcze trochę i papier toaletowy znacznie reklamować

• Like 2

2 godziny temu, Jojo999 napisał:

Ja ją bardzo lubiłam. Ale im więcej się ją ogląda, tym bardziej rzuca się w oczy fałsz. Pod tą słodko-pierdzacą sielanką kryje się niezła kombinatorka. A teraz to już tylko reklamy. Wiem ze wykończenie takiego domu kosztuje, ale jeszcze trochę i papier toaletowy znacznie reklamować

Widać, że ma duże parcie na kasę i kuje żelazo póki gorące. Jej instagram to reklama za reklamą, tabletki, firanki, kieliszki i pewnie gdyby było trzeba to i papier toaletowy zareklamuje. 

Ale cyrk. On miał żonę wcześniej? Laska to liliput z chytrymi oczkami. Wszystko na sprzedaż. 

• Like 1

Jak myślicie wleci jakaś współpracka dzisiaj na insta?🤪 Ona to ten sam typ co Andziaks i odzywa się na insta tylko jak jest coś do zareklamowania 🤣

8 godzin temu, Heej2909 napisał:

Jak myślicie wleci jakaś współpracka dzisiaj na insta?🤪 Ona to ten sam typ co Andziaks i odzywa się na insta tylko jak jest coś do zareklamowania 🤣

Wczoraj wpadło Auchan, wcześniej Rossmann (nie wiem czy nie zacznę teraz chodzić do Hebe😂). Oczywiście relacja z zakupów była. 

Konsumpcjonizm tej kobiety jest niepojęty. Nakupuje plastiku i bibelotów, Matka Ziemia płacze a fanki pieją z zachwytu.

Pod filmami komentarze typu: skąd sweterek, skąd kubeczek, skąd..., skąd... Zero własnego stylu.

Ale za reklamę Somatu wylądowała na Pudlu😁

Dnia 2.12.2021 o 11:09, Heej2909 napisał:

Semilac!😂

Dnia 21.11.2021 o 17:45, Hakuro napisał:

Bez problemu można kogoś zatrudnić, nawet szybciej niż w mieście 

Być może , mi sie wydaje jednak, że Grzesiek kręciłby nosem, że Anka nie pracuje a bierze kogoś do sparzatania.

Jak nie pracuje? One teraz wszystkie się oburzają za takie komentarze 🤣 YT i Instagram to podobno też ich praca😂

A tak serio, nie mam nic do tego. Wykorzystują swoje 5 min, ale co będzie gdy kiedyś padną te sociale, minie sława. Jak tacy ludzie odnajdą się w normalnym życiu? Bez współprac, darmoszek...

Taka z niej pani ĄĘ, ale robiąc pierniki zmieszała mąkę z sodOM oczyszczonOM, a dziadek pojechał ciężarówkOM😂

1 godzinę temu, PrzypauNaResorach napisał:

Dajcie jej spokój. Jest przesympatyczna kobieta, mama i żona. Dba o dom i bije od niej ciepło.

Jest chytruskiem z ogromnym parciem na szkło i kasę. Do tego stopnia, że zarabia nawet na dzieciach.

• Like 1

Czy ona przypadkiem nie przypisuje sobie cudzych przepisów wziętych m.in. z Internetu?

• Haha 2

Reklama goni reklamę. Sztuczność tej kobiety aż przeraża. Pazerna dziewczyna.

• Like 1
  • Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się