Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
staystrong2020

Ciąża znajomej nie daje rady

Polecane posty

Hej muszę się wygadać.Wieść o ciąży znajomej zniszczyła mnie psychicznie.Nie mogę powstrzymać łez.Załamałam się bo staramy się od dawna-monitoringi ,leki, badania a nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2021 o 14:28, staystrong2020 napisał:

Hej wszystko  w porządku z Jej ciążą.Po prostu boli mnie to że innym się udaje a mnie nie 😞

hej jestem w takiej samej sytuacji jak ty 😞

ostatnio moja szwagierka urodziła, serce mi pękło 😞

wiesz jaki macie problem ze wam sie nie udaje zajsc w ciaze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Spelniajac_marzenia tak problem jest po mojej stronie -endometrioza No i już wiek-jestem po 30tce.Mi serce pęka za każdym razem jak ktoś z bliskiego otoczenia zajdzie w ciaze/urodzi. Wiem że stres nie pomaga ale nie jestem w stanie się nie zadręczać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2021 o 22:11, staystrong2020 napisał:

Hej Spelniajac_marzenia tak problem jest po mojej stronie -endometrioza No i już wiek-jestem po 30tce.Mi serce pęka za każdym razem jak ktoś z bliskiego otoczenia zajdzie w ciaze/urodzi. Wiem że stres nie pomaga ale nie jestem w stanie się nie zadręczać:(

Dzień dobry,

Bardzo mi przykro czytać Twój wpis. Nie wiem jak się leczysz ale polecam Ci lekarzy naprotechnologów, może oni Ci pomogą, są w większych miastach. Może też rozważ terapie osobistą grupową? Są takie grupy kobiet które też się starają i wspierają. Myślę że psychiczne nastawienie jest bardzo ważne i ma duży wpływ na nasz organizm. Moja koleżanka przez 6 lat się starała i dopiero jak już jakby sobie odpuściła i zaakceptowała że może nie mieć dzieci jest już w 6 miesiącu i jest to  cud, bo nie miała cyklu od wielu miesięcy 🙂  Nie stresuj się tym tak mocno, przecież nie każda kobieta rodzi i to nie znaczy, że są gorsze lub lepsze. Można być mamą, a nie urodzić dziecka 🙂 Pozdrawiam serdecznie! Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro staracie się od długiego czasu i nie wychodzi najlepiej udać się do kliniki leczenia niepłodności. Są różne metody. Inseminacja, in vitro... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Moni.B88 napisał:

Skoro staracie się od długiego czasu i nie wychodzi najlepiej udać się do kliniki leczenia niepłodności. Są różne metody. Inseminacja, in vitro... 

Tak, też polecam znalezienie lekarza specjalizującego się w niepłodności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×