Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Oczarowana45

Czemu niektorzy mają problem z tym ze ktoś

Polecane posty

2 minuty temu, Oczarowana45 napisał:

studiuje po 30stce?

ludzie sa dziwni przeszkadza im ze studiujesz, że wklejasz meksykanskich amantów.

twoje zycie to pasmo niekończących się udręk 😄

6 godzin temu, Incelariusz napisał:

Kto niby ma z tym problem? W czasach ciągłego przekwalifikowania się albo dokształcania nie jest to nic dziwnego. Ja teraz w wieku 36 lat zaczynam od października kolejne studia, żeby mieć większe szanse na rozwój kariery, bo w niektórych miejscach wbrew pozorom te papierki mają duże znaczenie. Szczególnie na państwowych posadach.

No ja np czesto słyszę komentarze ze jak ktoś ma 25+ lat i studiuje to sa komentarze typu ze to dziwne albo 'jeszcze studiujesz?' Jakby ustawa tego zabraniała

Nie wiem, według mnie to dobrze że się kształcą 😉

Moim zdaniem to sa osoby które same nic nie robia z swoim życiem  i próbują innych ciagnć w dół. Rób swoje.jaki.kierunek studiujesz?

Chcą ci wmówić ze studia do niczego nie sa ci potrzebne nie chca bys sie rozwijala, bo sami nic nie osiagneli w życiu.nie chca by ktoś byl lepszy od nich .to taki typ toksycznych osób.lepiej omijac takie osoby które chca wciagnac w fol a nie bys się rozwijała.pewnie znajdziesz lepsza prace po studiach 

Napisano (edytowany)
Dnia 14.09.2021 o 10:25, szywia napisał:

Chcą ci wmówić ze studia do niczego nie sa ci potrzebne nie chca bys sie rozwijala, bo sami nic nie osiagneli w życiu.nie chca by ktoś byl lepszy od nich .to taki typ toksycznych osób.lepiej omijac takie osoby które chca wciagnac w fol a nie bys się rozwijała.pewnie znajdziesz lepsza prace po studiach 

Wiesz to zależy czym się człowiek zajmuje i co studiuje. Jest X kierunków krzaków, które faktycznie nie są zupełnie do niczego potrzebne i są tylko stratą czasu.  Moim zdaniem studiowanie po 30 ma sens tylko w kilku przypadka.

1. Robię już w życiu to co lubię i się w tym rozwijam, a studia to bardziej z pasji niż z musu.
2. Pracuje w jakiejś określonej branży i studia w danym kierunku przydadzą mi się w pracy. 

Jesli ktoś po 30 robi jakiś kierunek krzak typu filozofia, czy socjologia to na prawdę jest to strata czasu, może lepiej to przemyśleć i w końcu dorosnąć. 

Edytowano przez Looper

A jest jeszcze przypadek kiedy nie jestem zadowolony ze swojej pracy itp. Chce coś w życiu zmienić, podejmuje studia które mogą mi dać lepszą pracę i lepsze życie. Na to nigdy nie jest za późno. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować