Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kochamkielbase

Rudzia i zdradziecka parka

Polecane posty

Ten Kuba jest tak nieapetyczny, że aż źle się patrzy xD

• Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 1

Puchatek wspomniał coś o świeczkach, jednak Ala dodała, że wjeżdżają te z tkmaxxa. Więc prawdopodobnie tyle zostało z tego tajnego projektu. 

• Like 1
  • Haha 3
  • Sad 1

4 minuty temu, SztybetyNaGiewoncie napisał:

Puchatek wspomniał coś o świeczkach, jednak Ala dodała, że wjeżdżają te z tkmaxxa. Więc prawdopodobnie tyle zostało z tego tajnego projektu. 

Albo ma widzów za ...i i taka zmyłkę robi. Swoją droga ja nie wiem, tyle lat vloguje a wstydzi się wyjąc kamerę na zewnątrz, a potem trzyma ją jakos nieskładnie i ciagle zbliżenia na biust albo nogi. Jeśli wstydzi ją nagrywanie moze trzeba zmienić prace?

5 minut temu, Mniammniam napisał:

Albo ma widzów za ...i i taka zmyłkę robi. Swoją droga ja nie wiem, tyle lat vloguje a wstydzi się wyjąc kamerę na zewnątrz, a potem trzyma ją jakos nieskładnie i ciagle zbliżenia na biust albo nogi. Jeśli wstydzi ją nagrywanie moze trzeba zmienić prace?

Pierwsze pomyślałam o zmyłce i jakiejś podpowiedzi ze strony Puchatego. W końcu zaczyna się sezon idealny, może teraz siedzi i przygotowuje finalny produkt - uważajmy jeszcze nas zaskoczy! 

Mnie rozwalają komentarze o zazdrości z wyjazdu. Nie był to hejt, tylko konstruktywne krytyka. Vlogi wyjazdowe to pole do popisu, żeby przyciągnąć i zatrzymać widza, a ja w jednym i drugim sprawdzałam ile czasu jeszcze zostało. 

4 minuty temu, SztybetyNaGiewoncie napisał:

Pierwsze pomyślałam o zmyłce i jakiejś podpowiedzi ze strony Puchatego. W końcu zaczyna się sezon idealny, może teraz siedzi i przygotowuje finalny produkt - uważajmy jeszcze nas zaskoczy! 

Chyba sama nie wierzysz w to co napisałaś

2 godziny temu, Aoaa napisał:

Moim zdaniem wygląda spoko. Do tego ćwiczy i w koszuli gotuje 😉 A w porównaniu z byłym to już w ogóle dar z niebios 😛

• Like 1
  • Thanks 1

13 minut temu, Aoaa napisał:

Chyba sama nie wierzysz w to co napisałaś

Każdy scenariusz trzeba przewidzieć, nawet ten najmniej prawdopodobny 😂 

Gdybym na jej miejscu teraz coś zaczynała nie wspomniałabym ani słowem do samego momentu ujawnienia nowego pomysłu (których było już wiele).

Wg mnie puchaty nie jest taki brzydki, ma mięśnie, wydaje się wysoki, nie wyglada jak plastus esio którego bym patykiem nie tknęła. Ale jednak widac ze jest młodszy 

• Like 3

26 minut temu, Mniammniam napisał:

Wg mnie puchaty nie jest taki brzydki, ma mięśnie, wydaje się wysoki, nie wyglada jak plastus esio którego bym patykiem nie tknęła. Ale jednak widac ze jest młodszy 

Esio byl przystojniejszy 😁

• Like 1
  • Haha 2
  • Confused 2

3 godziny temu, kochamkielbase napisał:

Oboje takie aseksualne dzieciaki. Ale Puchaty jakiś taki bardziej pi**usiowaty.

5 godzin temu, kochamkielbase napisał:

z której stronyb😂

• Thanks 1

Tata Ali najlepszy😜Zaradny, pracowity i w domu umie wszystko zrobić. Aż dziwne, że Ala nie szuka podobnego faceta dla siebie😉Chociaż może Puchatek jeszcze nas zaskoczy... 

Edytowano przez MrsPotter

6 minut temu, MrsPotter napisał:

Tata Ali najlepszy😜Zaradny, pracowity i w domu umie wszystko zrobić. Aż dziwne, że Ala nie szuka podobnego faceta dla siebie😉Chociaż może Puchatek jeszcze nas zaskoczy... 

A który zaradny i pracowity chciałby takiego lenia, który siedzi całymi tygodniami w 4 ścianach i robi wydarzenie z wyjścia do Lidla? Nawet prezes wziął sobie kobietę po studiach i na niełatwym etacie. 

• Like 2

12 minut temu, Szatynka93 napisał:

A który zaradny i pracowity chciałby takiego lenia, który siedzi całymi tygodniami w 4 ścianach i robi wydarzenie z wyjścia do Lidla? Nawet prezes wziął sobie kobietę po studiach i na niełatwym etacie. 

I jeszcze córce pomaga w nauce i jak trzeba to przyjeżdża do Gdańska prysznic jej kupić albo półki zamontować. Złoty chłop. Esiu i Kuba to takie dzieciaki przy nim😉W każdym razie niełatwe wyzwanie przed Kubą sprostać takiemu "teściowi". 

Dla Ali to starszy facet (moze z 5-7 lat ) który chce mieć żonę zostającą w domu z dziećmi. Nie równolatek z odmiennym punktem widzenia i młodszy typ dla którego związek to jeszcze tylko fun i wspólne nocki

Edytowano przez Mniammniam

11 godzin temu, Mniammniam napisał:

Dla Ali to starszy facet (moze z 5-7 lat ) który chce mieć żonę zostającą w domu z dziećmi. Nie równolatek z odmiennym punktem widzenia i młodszy typ dla którego związek to jeszcze tylko fun i wspólne nocki

Chyba coraz mniej takich. Przynajmniej ja takich nie znam. Sama mam faceta kilkanaście lat starszego, no i on też mówi, że od siedzenia w domu to człowiek gnusnieje i wspiera mnie w rozwijaniu kariery zawodowej. Chyba facet wykształcony i z dobrze rozwinięta kariera zawodowa oczekuje, że partnerka też będzie coś sobą reprezentować i dorówna mu intelektualnie. Niestety u Ali Chyba tylko szansa na związki z takimi Puchatkami i Esiami o żadnych ambicjach.

47 minut temu, Szatynka93 napisał:

Chyba coraz mniej takich. Przynajmniej ja takich nie znam. Sama mam faceta kilkanaście lat starszego, no i on też mówi, że od siedzenia w domu to człowiek gnusnieje i wspiera mnie w rozwijaniu kariery zawodowej. Chyba facet wykształcony i z dobrze rozwinięta kariera zawodowa oczekuje, że partnerka też będzie coś sobą reprezentować i dorówna mu intelektualnie. Niestety u Ali Chyba tylko szansa na związki z takimi Puchatkami i Esiami o żadnych ambicjach.

Na razie obaj są młodzi i dopiero zaczynają tak naprawdę, więc jeszcze nie można stwierdzić, że nie mają ambicji. Puchatek przecież gdzieś tam próbował zarabiać na ebooku czy też rozwożąc pizzę. A chyba jest jeszcze na studiach? Ale nadal czuć, że w życiu Ali rządzi prezes. Kiedy była w pierwszym związku, tata był do wszystkiego. I teraz też. Jak pomoc w nauce to tata. Jak zakup prysznica to tata. Albo te chłopaki jaj nie mają albo im się nie chce. 

2 godziny temu, MrsPotter napisał:

Na razie obaj są młodzi i dopiero zaczynają tak naprawdę, więc jeszcze nie można stwierdzić, że nie mają ambicji. Puchatek przecież gdzieś tam próbował zarabiać na ebooku czy też rozwożąc pizzę. A chyba jest jeszcze na studiach? Ale nadal czuć, że w życiu Ali rządzi prezes. Kiedy była w pierwszym związku, tata był do wszystkiego. I teraz też. Jak pomoc w nauce to tata. Jak zakup prysznica to tata. Albo te chłopaki jaj nie mają albo im się nie chce. 

Moim zdaniem to Ala zawsze stawia tatę na 1 miejscu i prosi go o wszystko. Przeciez takie blach ostki spokojnie Esio albo Puchatek mogliby zrobić. Ala pewnie jest zapatrzona w tatę, wiecie typowa coreczka.

• Like 1

Dnia 15.09.2021 o 11:53, Aoaa napisał:

Jejku jak mozna cos takiego napisać? A na Cię ie się dobrze patrzy? Dla niego myślisz, ze jestes apetyczna? 

20 godzin temu, kokossa napisał:

z której stronyb😂

A wiecie, że to kwestia gustu? Ja pitole xD

Ala stanowczo jest coreczka tatusia i przez to, ze ona go prosi o wszystko, czy po prostu sam z siebie coś za nią robi, to automatycznie obcina jaja jej facetom. Smutne, bo i były i obecny przez to wydają się (a może tak naprawdę są?) tacy średnio męscy w domu, bezjajowi.

• Like 1

3 minuty temu, mietova napisał:

Ala stanowczo jest coreczka tatusia i przez to, ze ona go prosi o wszystko, czy po prostu sam z siebie coś za nią robi, to automatycznie obcina jaja jej facetom. Smutne, bo i były i obecny przez to wydają się (a może tak naprawdę są?) tacy średnio męscy w domu, bezjajowi.

Emilowi mogło być zwyczajnie przykro, to tak jakby on dzwonił po swoją mamę żeby ugotowała mu obiad i przywiozła 

• Like 1

4 godziny temu, MrsPotter napisał:

E. to jednak inna para kaloszy niż K. Przecież on zaczynał dwukrotnie jakieś studia i zawsze rezygnował, prace też miał takie żeby mieć, niezbyt rozwijając (ale też dobrze, że chociaż pracował), a K. to chyba w tym roku dopiero się obronił? Jakiegoś inżyniera chyba robił? Więc ma jeszcze potencjał żeby się wykazać.

1 godzinę temu, Lelele napisał:

Jejku jak mozna cos takiego napisać? A na Cię ie się dobrze patrzy? Dla niego myślisz, ze jestes apetyczna? 

Napisz wprost, że Ci się podoba, przecież nikt Cię nie zlinczuje XD są gusta i guściki

17 minut temu, Aoaa napisał:

Napisz wprost, że Ci się podoba, przecież nikt Cię nie zlinczuje XD są gusta i guściki

Oczywiście, że sa różne gusta, ale jest daleka droga od powodzenia "ten chłopak nie jest w moim stylu" do tego co ty napisałaś. Ale żeby to zrozumieć trzeba mieć choć odrobinę klasy.

17 minut temu, Lelele napisał:

Oczywiście, że sa różne gusta, ale jest daleka droga od powodzenia "ten chłopak nie jest w moim stylu" do tego co ty napisałaś. Ale żeby to zrozumieć trzeba mieć choć odrobinę klasy.

Piszę co myślę i nic Ci do tego. 🙂 Nie każdy widocznie jest tak elokwentny jak Ty. Ale jak już zgrywasz takiego inteligenta, to chociaż zajrzyj czasem do słownika języka polskiego. 😉 

W tym vlogu zwróciłam uwagę na dwie kwestie. 1. Ten jest o wiele lepszy od poprzedniego i nawet dobrze się go ogląda. 2. Zauważyliście jak ona z nim rozmawia dziwnie? Pyta go o coś po czym on odpowiada i ona zamiast się do tego odnieść to to powtarza. 

-jak się podobało? 

-bylo pięknie

-pięknie

- tam gdzie teraz mieszkamy jest jak?

-słabo

-słabo

Ona w ogole przy nim tak dziwnie nagrywa te vlogi. Zamiast mowic do kamery czyli do nas, opowiadać, to ona sobie toczy jakies dziwne pogawędki z Kubą, pytania z doopy, a ta kamera to tak przy okazji, zeby nie bylo, ze nie nagrywa. Troche czuję sie niezręcznie jak to ogladam. Pewnie sama bym tak nagrywala bez pewności, tylko jest taka roznica, ze ja nigdy nie mialam styczności z vlogowaniem, a ona nie jest nowicjuszką, jest na youtubie juz dinozaurem.

• Like 1

W ogole jak K. odpowiada gdzies spoza kadru i słyszę jego glos to mam wrażenie jakby mowil do gimnazjalista z dziwną maniera w glosie, ktory przechodzi mutacje.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się