Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mojacóreczka

Nadal brak opadniętych kopar

Polecane posty

Jeny! No! Człowiek spokojnie przyszedł do pracy, chciał zacząć czytanie i bum.....oj Emyly uspokój się😁

• Haha 5

1 minutę temu, stonoga napisał:

Jeny! No! Człowiek spokojnie przyszedł do pracy, chciał zacząć czytanie i bum.....oj Emyly uspokój się😁

A kto Ci kazał pracować? Możesz ślęczeć non stop w tel jak glamy pfff 

• Haha 1

Ej a widziałyście wypowiedź żony Piotra Rubika? 😅 😅 Padłam. 

Ktoś pytał czy zamierza iść do pracy. Odp. : nie, nigdzie się nie wybieram

🤣 Pytanie o kłopoty finansowe, brak kasy. Odp.: nie myśl że nie masz bo nie będziesz mieć 

I tacy ludzie mają fanów 🤦‍♀️🤦‍♀️

5 minut temu, Mojacóreczka napisał:

Ej a widziałyście wypowiedź żony Piotra Rubika? 😅😅 Padłam. 

🤣 Pytanie o kłopoty finansowe, brak kasy. Odp.: nie myśl że nie masz bo nie będziesz mieć 

To zupełnie jak nasz Lucjan i Kurzanna

14 minut temu, Zadra 2 napisał:

Za mało cukru wczoraj było? 

Lucha się wpieniła , że janóż ją sprzedał i pokazał bez żenady backstage sesji zdjęciowej z grzybobrania...

Ciekawe co szybciej poszło te zdjęcia "na  grzybach" czy ciasta?

Edytowano przez Bonetka

9 minut temu, Bonetka napisał:

Lucha się wpieniła , że janóż ją sprzedał i pokazał bez żenady backstage sesji zdjęciowej z grzybobrania...

Są te foty nadal? Ma któraś screena do podesłania?

Znowu nowy wątek? Nie rozumiem moderatorów kafeterii. Usuwać wątki, w których się omawia tylko to co glamy tak chętnie pokazują publicznie 🤦‍♀️

15 minut temu, Bonetka napisał:

Pytanie retoryczne!

Nikt normalny u glamów nie poszedłby na grzyby, gdyby na komnatach zostały jakiekolwiek cukry 😉

Senior chyba na dobre pożegna się z insta.

I tak dobrze, że nie wstawił zdjęcia pelikanów na cellulicie, jak to miało miejsce w życiowej formie Lucyny.

Edytowano przez Aleksis Zatorzańska.
Cellulitu na pelikanach ofkors

18 minut temu, Aleksis Zatorzańska. napisał:

Pytanie retoryczne!

Nikt normalny u glamów nie poszedłby na grzyby, gdyby na komnatach zostały jakiekolwiek cukry 😉

Senior chyba na dobre pożegna się z insta.

I tak dobrze, że nie wstawił zdjęcia pelikanów na cellulicie, jak to miało miejsce w życiowej formie Lucyny.

Tam tradycja raczej jest inna.

W pierwszej kolejności po sutym śniadaniu janóż wiezie matrony na sesje  typu pranie w lesie, grzyby czy karmienie kaczek chlebem. Pykają to na szybkości i przechodzą do meritum czyli zakupu ciast w nagrodę za ciężką pracę( czyli te 15 minutowe sesje). Potem kawa i degustacje aż do obiadu. Obiad robi Danka po robocie bo lochy wtedy zajęte obróbką zdjęć .

I tak dzień za dniem, kilogram za kilogramem lecą...

Edytowano przez Bonetka
  • Like 1

2 minuty temu, Bonetka napisał:

Tam tradycja raczej jest inna.

W pierwszej kolejności po sutym śniadaniu janóż wiezie matrony na sesje  typu pranie w lesie, grzyby czy karmienie kaczek chlebem. Pykają to na szybkości i przechodzą do meritum czyli zakupu ciast w nagrodę za ciężką pracę( czyli te 15 minutowe sesje). Potem kawa i degustacje aż do obiadu. Obiad robi Danka po robocie bo lochy wtedy zajęte obróbką zdjęć .

I tak dzień za dniem, kilogram za kilogramem lecą...

tez tak to widzę….a i po obiedzie znowu słodkie.

5 minut temu, Zadra 2 napisał:

tez tak to widzę….a i po obiedzie znowu słodkie.

A na insta wątła paplotka jada granolę na śniadanie i liść sałaty na obiad... kolacji nie tyka...

• Haha 2

3 minuty temu, Bonetka napisał:

A na insta wątła paplotka jada granolę na śniadanie i liść sałaty na obiad... kolacji nie tyka...

🤣🤣🤣🤣🤣Taaaaa

5 minut temu, Bonetka napisał:

Nie tyka, bo wjeżdża od razu jak w żur czy pierogi. Ręce niepotrzebne

1 minutę temu, Sie_lanka napisał:

Nie tyka, bo wjeżdża od razu jak w żur czy pierogi. Ręce niepotrzebne

Ale tylko na backstage który jest ściśle tajny i nie dla oczu fanek...

Edytowano przez Bonetka

Nie wiem czy też tak macie, ale ja już autentycznie patrzeć nie mogę na Fionę i jej stories, bo mi się niedobrze robi... Nie dość, że to słowne pieszczenie się w każdej wypowiedzi, wiecznie Jeżyna na każdym ujęciu, to ogólnie zrobiła się wg mnie jeszcze bardziej denerwująca... albo tylko mi się wydaje i zawsze taka była (?) :classic_unsure:

• Like 1
  • Thanks 1

16 minut temu, maseło napisał:

Nie wiem czy też tak macie, ale ja już autentycznie patrzeć nie mogę na Fionę i jej stories, bo mi się niedobrze robi... Nie dość, że to słowne pieszczenie się w każdej wypowiedzi, wiecznie Jeżyna na każdym ujęciu, to ogólnie zrobiła się wg mnie jeszcze bardziej denerwująca... albo tylko mi się wydaje i zawsze taka była (?) :classic_unsure:

Nie ,nie tylko tobie. Ja bym z tym  głupim nierobem nie wytrzymała połowy godziny. 

• Thanks 1

24 minuty temu, maseło napisał:

Nie, nie wydaje Ci się. Jak ona mówi to tak jakby była jakaś niedorozwinięta (nie, nie śmieje się z osób niepełnosprawnych). Rozmemlana, pieszczące się, gruba torba.

• Like 2

27 minut temu, antyklekotowcy napisał:

Nie ,nie tylko tobie. Ja bym z tym  głupim nierobem nie wytrzymała połowy godziny. 

Zauważyliście, że już nie ma wycieczek ze znajomymi? Wydawało mi się, ze zawsze jakieś były. 

46 minut temu, maseło napisał:

To ...ka, będzie jeszcze gorzej, bo niestety jest przekonana o swojej zajebistosci.

2 godziny temu, Mojacóreczka napisał:

Ej a widziałyście wypowiedź żony Piotra Rubika? 😅😅 Padłam. 

To jest tak szkodliwe społecznie no koment, jeszcze jakby to była kobieta w wieku 60+ to można zrozumieć myślenie, że mąż zarobi ale młoda baba, potem tragedie życiowe, tylko dzieci szkoda

• Like 1

A u Lury pierzyna pogania pierzynę, pościel na pościeli, ciekawe czy ona tę piramidę chociaż raz w tygodniu trzepie 🙈🤪

W sypialni lampa rodem ze stacyjki PKP 🤦‍♀️ Nie Lałra, tam nikt nie wysiądzie z pociągu byle jakiego 🤪

• Haha 2

1 godzinę temu, maseło napisał:

Tak tak tak! I to lecące oczko tego dziecka 😓

51 minut temu, Zadra 2 napisał:

Nie, nie wydaje Ci się. Jak ona mówi to tak jakby była jakaś niedorozwinięta (nie, nie śmieje się z osób niepełnosprawnych). Rozmemlana, pieszczące się, gruba torba.

wątła paplotka heloł 😄 U nich to rodzinnie, grube torby pieszczą się słownie jakby były dzidzi, a nie są. Usiadłaby taka na Tobie i połamała 😄 Moje 50 kg cierpią na samą myśl 😂

Edytowano przez anulka1990

27 minut temu, Fasolka szparagowa napisał:

A u Lury pierzyna pogania pierzynę, pościel na pościeli, ciekawe czy ona tę piramidę chociaż raz w tygodniu trzepie 🙈🤪

W sypialni lampa rodem ze stacyjki PKP 🤦‍♀️ Nie Lałra, tam nikt nie wysiądzie z pociągu byle jakiego 🤪

Nie wiem po co jej tyle betów? 

Kiedyś zbierała świeczki teraz kołdry.

Nikt tam nie nocuje gościnnie a ma pościeli jakby mały zajazd prowadziła.

Może ma chodowle roztoczy w kolaboracji z wydziałem biologii uniwersytetu w Olsztynie? 

• Like 1
  • Haha 7

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się