Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Mojac贸reczka

Nadal brak opadni臋tych kopar

Polecane posty

Lusia do pracy jako psychol ok nie poszla a i drewienna dalej spi, oj do pszeczkola juz sp贸藕niona 馃お馃樀

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
17 minut temu, anulka1990 napisa艂:

w膮t艂a paplotka helo艂 馃槃 U nich to rodzinnie, grube torby pieszcz膮 si臋 s艂ownie jakby by艂y dzidzi, a nie s膮. Usiad艂aby taka na Tobie i po艂ama艂a 馃槃Moje 50 kg cierpi膮 na sam膮 my艣l聽馃槀

O widzisz , ja marz臋 o 50 鉂わ笍, na razie jestduzo mniej:/

Udost臋pnij ten post

Ta lampka mnie rozwali艂a聽馃ぃ聽Po chooj ona w tamtym miejscu? 呕eby o艣wietla艂a pod艂og臋? Czy g贸r臋 bet贸w? Ju偶 wi臋kszy sens mia艂aby lampka nad zag艂贸wkiem. Ale Lucyna ksi膮偶ek nie tyka, to mo偶e jej tak pasuje.

Edit: Omg i dlaczego tak wysoko. Lucynie dysk wyskoczy, jak b臋dzie manewrowa膰 podczas uk艂adania po艣cieli na tej gablotce.

Edytowano przez Laczisony 3.0

Udost臋pnij ten post

1 minut臋 temu, aeteryczny zad napisa艂:

O widzisz , ja marz臋 o 50 鉂わ笍, na razie jestduzo mniej:/

Ja bym mog艂a z 2-3 zej艣膰, ale tak tez jest spoko 馃檪聽a ile masz?

Udost臋pnij ten post

4 minuty temu, Laczisony 3.0 napisa艂:

Ta lampka mnie rozwali艂a聽馃ぃ聽Po chooj ona w tamtym miejscu? 呕eby o艣wietla艂a pod艂og臋? .

Podejrzewam , 偶e emily tak膮 ma i L do scenografia dowali艂 by nie pozosta膰 w cieniu.

Z aspektami u偶ytkowymi to nie ma nic wsp贸lnego.聽

Udost臋pnij ten post

6 minut temu, Laczisony 3.0 napisa艂:

Ta lampka mnie rozwali艂a聽馃ぃ聽Po chooj ona w tamtym miejscu? 呕eby o艣wietla艂a pod艂og臋? Czy g贸r臋 bet贸w? Ju偶 wi臋kszy sens mia艂aby lampka nad zag艂贸wkiem. Ale Lucyna ksi膮偶ek nie tyka, to mo偶e jej tak pasuje.

ja to sobie 偶ycia bez czytania nie wyobra偶am, a zw艂aszcza w komunikacji jak si臋 do pracki jedzie. Chc膮c nie chc膮c miesi臋cznie jedna ksi膮偶ka wychodzi, a i cz艂owiek jakiej艣 wiedzy zaczerpnie zamiast w telefonie siedzie膰.

Udost臋pnij ten post

Ale w tej gablocie nas/rane馃う馃徎鈥嶁檧锔
A lampa na ujjj tak wysoko?聽

Ankieta zrobiona i znowu poleca bany.

• Haha 1

Udost臋pnij ten post

Ta lampka to chyba do o艣wietlenia tego ba艂aganu w gablocie. Kto normalny trzyma po艣ciel za gablota?聽

• Haha 1

Udost臋pnij ten post

Ju偶 wiadomo po co by艂 wczoraj Jan贸偶 na komnatach.聽

• Like 3

Udost臋pnij ten post

32 minuty temu, klarenss napisa艂:

Ta lampka to chyba do o艣wietlenia tego ba艂aganu w gablocie. Kto normalny trzyma po艣ciel za gablota?聽

I na gablocie.

Emily w Lucha聽 w i na 馃槃

Udost臋pnij ten post

O matko jak to 藕le wygl膮da haha jak u starej baby co gromadzi barach艂o i ju偶 jej si臋 nie mie艣ci w szafkach, gablotach to hyc na szaf臋.聽

A poza tym moim zdaniem 偶eby mie膰 takie cu艣 to trzeba mie膰 tam u艂o偶one estetycznie czy po艣ciele czy jak膮艣 ceramik臋, zastaw臋 偶eby to zdobi艂o pomieszczenie a nie szpeci艂o.

Wiocha i tyle

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udost臋pnij ten post

Stara panna w depresji kt贸ra z ka偶dym dniem coraz bardziej gorzknieje

Tak wygl膮da i to "m贸wi" jej nora

Udost臋pnij ten post

56 minut temu, nie_potrafi臋_gwizda膰 napisa艂:

Lu艣ka nie chcia艂a "k艂u膰 艣ciany" 馃槀馃槀馃槀 i pyta si臋 fanek czy to fajne,聽czy "nie fajne" 馃槀馃槀馃槀

Ach, ta nasza wybitna, najlepsza studentka na ca艂ym roku 馃檲

Oj ten s艂ownik glamowszczyzny to b臋dzie niez艂e tomiszcze!

• Haha 2

Udost臋pnij ten post

9 minut temu, Jagoda_Malina napisa艂:

O matko jak to 藕le wygl膮da haha jak u starej baby co gromadzi barach艂o i ju偶 jej si臋 nie mie艣ci w szafkach, gablotach to hyc na szaf臋.聽

A poza tym moim zdaniem 偶eby mie膰 takie cu艣 to trzeba mie膰 tam u艂o偶one estetycznie czy po艣ciele czy jak膮艣 ceramik臋, zastaw臋 偶eby to zdobi艂o pomieszczenie a nie szpeci艂o.

Wiocha i tyle

Gablota przy 艂贸偶ku to idealne miejsce na biblioteczk臋.聽 Ksi膮偶ki pod r臋k膮 i si臋 nie kurz膮.聽

Ale dla niej to abstrakcja...

• Thanks 3

Udost臋pnij ten post

2 godziny temu, mase艂o napisa艂:

Nie wiem czy te偶 tak macie, ale ja ju偶 autentycznie patrze膰 nie mog臋 na Fion臋 i jej stories, bo mi si臋 niedobrze robi... Nie do艣膰, 偶e to s艂owne pieszczenie si臋 w ka偶dej wypowiedzi, wiecznie Je偶yna na ka偶dym uj臋ciu, to og贸lnie zrobi艂a si臋 wg mnie jeszcze bardziej denerwuj膮ca... albo tylko mi si臋 wydaje i zawsze taka by艂a (?)聽:classic_unsure:

Ja z przyzwyczajenia聽艣ledz臋 tylko Wybitn膮 i okazyjnie Qurzann臋. Bardzo bardzo guilty pleasures . Do reszty klanu nie zagl膮dam, bo juz poprzez powy偶sze marnuje czas na kompletne g艂upoty. No i pewnych聽rzeczy si臋 nieodzobaczy etc,聽聽wi臋臋臋c聽tak鈥 ale wiem o czym m贸wisz, pamietam ja z vlogow i jej spos贸b m贸wienia jest niezno艣ny, a bycie matk膮 niestety sprawia, ze wielu kobietom odwala,聽na insta zw艂aszcza. S艂awna Maziankowa 鈥瀖onotematia鈥 itd 馃槈

Udost臋pnij ten post

Przed chwil膮, Bonetka napisa艂:

Gablota przy 艂贸偶ku to idealne miejsce na biblioteczk臋.聽 Ksi膮偶ki pod r臋k膮 i si臋 nie kurz膮.聽

Oszala艂a艣? Gablota potrzebna na ko艂dry, koce i otulacze, im 鈥瀢incyj鈥 i na oczach tym lepiej. Tak robi Emily, obecne guru Wybitnej, wiec b臋dzie tak i kropka. Chyba, ze si臋 zn贸w idolka zmieni, a to wtedy zobaczymy 馃槈

Udost臋pnij ten post

Zadra i Aleksis, dzi臋kuj臋 Siostry! Zmieni艂y艣cie moje sm臋tne 偶y膰ko na lepsze 馃ぉ馃槝

Udost臋pnij ten post

1 godzin臋 temu, nie_potrafi臋_gwizda膰 napisa艂:

Lu艣ka nie chcia艂a "k艂u膰 艣ciany" 馃槀馃槀馃槀 i pyta si臋 fanek czy to fajne,聽czy "nie fajne" 馃槀馃槀馃槀

Wida膰, 偶e to nieuk. KU膯 g艂upku 馃槃

Udost臋pnij ten post

17 minut temu, Przypadek dla Socjologa napisa艂:

Ja z przyzwyczajenia聽艣ledz臋 tylko Wybitn膮 i okazyjnie Qurzann臋. Bardzo bardzo guilty pleasures . Do reszty klanu nie zagl膮dam, bo juz poprzez powy偶sze marnuje czas na kompletne g艂upoty. No i pewnych聽rzeczy si臋 nieodzobaczy etc,聽聽wi臋臋臋c聽tak鈥 ale wiem o czym m贸wisz, pamietam ja z vlogow i jej spos贸b m贸wienia jest niezno艣ny, a bycie matk膮 niestety sprawia, ze wielu kobietom odwala,聽na insta zw艂aszcza. S艂awna Maziankowa 鈥瀖onotematia鈥 itd 馃槈

We vlogach to by艂 pikus. Po聽wydaleniu 艂o偶yska to jej na mow臋 padlo.聽

5 minut temu, Kruszonka napisa艂:

Zadra i Aleksis, dzi臋kuj臋 Siostry! Zmieni艂y艣cie moje sm臋tne 偶y膰ko na lepsze 馃ぉ馃槝

Mi艂ego ogl膮dania.聽

Edytowano przez Zadra 2

Udost臋pnij ten post

Zobaczycie story Jan贸偶a. Ale smiechlam馃槀 Jakie wirusy? Przecie偶 pandemii nie ma. To chyba chodzi o Dre馃檲馃槀

• Haha 1

Udost臋pnij ten post

1 godzin臋 temu, nie_potrafi臋_gwizda膰 napisa艂:

Ca艂a ta rodzina na bakier ze s艂ownikami. Trzy razy bym sprawdzi艂a zanim pu艣ci艂abym to w 艣wiat - ponadto聽to jej praca, ale聽sk膮d to Wybitna, ona si臋 urodzi艂a z wszelk膮 wiedz膮 i umiej臋tno艣ciami. Jest nieomylna i wszechwiedz膮c膮, a tacy nie maj膮 w膮tpliwo艣ci, wiec po co聽czyta膰 czy spr. czy 艣ciany si臋 kuje czy k艂uje.聽
excel mi zamar艂 i tak si臋 produkuje na Kafe, zamiast pracowa膰鈥. 聽

Edytowano przez Przypadek dla Socjologa
I

Udost臋pnij ten post

44 minuty temu, Bonetka napisa艂:

Ksi膮偶ki? A na co to komu? xD

Udost臋pnij ten post

23 minuty temu, Zadra 2 napisa艂:

Zobaczycie story Jan贸偶a. Ale smiechlam馃槀 Jakie wirusy? Przecie偶 pandemii nie ma. To chyba chodzi o Dre馃檲馃槀

januszzz si臋 prosi o bana馃ぃ

Udost臋pnij ten post

3 minuty temu, PolskaCebula007 napisa艂:

januszzz si臋 prosi o bana馃ぃ

Jest nastepne nagranie. Czy w tle slychac Boobe?聽
Moze to przekaz dla widz贸w, ze Dre wr贸ci艂 z misji?

Udost臋pnij ten post

1 godzin臋 temu, anulka1990 napisa艂:

Ja bym mog艂a z 2-3 zej艣膰, ale tak tez jest spoko 馃檪聽a ile masz?

36, nie id藕 t膮 drog膮馃う

Udost臋pnij ten post

24 minuty temu, Przypadek dla Socjologa napisa艂:

Ca艂a ta rodzina na bakier ze s艂ownikami. Trzy razy bym sprawdzi艂a zanim pu艣ci艂abym to w 艣wiat - ponadto聽to jej praca, ale聽sk膮d to Wybitna, ona si臋 urodzi艂a z wszelk膮 wiedz膮 i umiej臋tno艣ciami. Jest nieomylna i wszechwiedz膮c膮, a tacy nie maj膮 w膮tpliwo艣ci, wiec po co聽czyta膰 czy spr. czy 艣ciany si臋 kuje czy k艂uje.聽
excel mi zamar艂 i tak si臋 produkuje na Kafe, zamiast pracowa膰鈥. 聽

Nie ma co wymaga膰, nie ma s艂ownika, nie ma ksi膮偶ek, nie ma zasad ortografii, czego, Wy chcecie?? Jprdl.. 馃槀

Udost臋pnij ten post

Chyba Bubbe s艂ycha膰 w tle faktycznie, taki przes艂odzony g艂osik聽

Udost臋pnij ten post

Wozna chce K艁U膯聽聽艣ciany 馃檲 ig艂膮 ?聽
a ksi膮偶ki w gablotce ? No co wy? Ona ksi膮偶ki trzyma w sZafie jak ju偶馃檲 znaczy ksi膮偶eczki . A Janusz to chyba lubi wojsko 馃槀 o ironio聽

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋