Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Setka19

Kryzys w związku, a druga ciąża

Polecane posty

Witam, Panie :)
Mam wspaniałego 16 miesięcznego synka i rozpoczęłam drugi trymestr drugiej ciąży. W moim związku źle się dzieje... Synek jest wymagający, jak to dziecko. Przyznam szczerze, że czuję się coraz bardziej zmęczona, mam coraz mniej siły... Z mężem kompletnie zagubiliśmy siebie. Żyjemy tylko obowiązkami, czas dla siebie to czas z dzieckiem na spacerze. Od dawna nie było zbliżenia, wspólnego oglądania filmów, czegokolwiek. Ciągle rozmawiamy, albo w sumie to ja mówię, że dostrzegam to i trzeba popracować nad związkiem, musimy wygospodarować czas dla siebie, bo dzieci już będą cały czas. Mąż nic z tym nie robi - wykręca się zmęczeniem. Pracuje zdalnie - wszyscy siedzimy "na kupie" w małym, dwupokojowym mieszkaniu, chociaż staram się jak mogę wychodzić w godzinach jego pracy. Pomaga w domu - gotuje, dba o nas. Ale nasz związek zwiędnął. Nie wiem, jak wzniecić tę iskrę, mam dość odrzuceń. Kilka razy proponowałam seks, zawsze był zbyt zmęczony. Takie odrzucenie też boli, nie mam siły wiecznie prosić, rozmawiać, mówić o swoich potrzebach, bo nic z tego nie wynika.
Mąż mówi, że ciągle zrzędzę - to prawda, tak się dzieje, ale muszę wtedy walczyć o swoje potrzeby - prawo do drzemki, chwili dla siebie, czy zjedzenia obiadu w spokoju. Drażni mnie, że muszę o to walczyć. Że nie mam w tej ciąży żadnej taryfy ulgowej, wszystko jest tak, jak było - obowiązki na pół. Już po prostu czasami nie mam siły. Nie wiem, co z tym wszystkim zrobić. Nie wiem, komu mam o tym powiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie... 

Rozmawiacie o tym, ale tak bez pretensji? Zapytaj o co mu chodzi? 

On też może być zmęczony obowiązkami, to nie musi od razu oznaczać ze ma cię gdzieś. Siedzicie wszyscy na kupię z małym dzieckiem, chłop pracuje zdalnie-nie ma żadnego oddechu. To może być przyczyna.

Pogadaj z nim, tylko miej realne oczekiwania. O seksie również-myślę że jak zapytasz, to ci odpowie dlaczego nie ma ochoty. 

Wypracujcie jakieś porozumienie, ale takie realne. Randka raz na tydzień, raz na dwa tygodnie? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×