Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AngelikaS.

Synek nie chce pieluchy, ale nie chce sikać do nocnika

Polecane posty

Cześć wszystkim,

mam problem z synkiem. Ma 2 latka i 2 miesiące i od jakiegoś czasu nie daje sobie założyć pieluszki. Kopie, ucieka, krzyczy, płacze. Ale jednocześnie nie chce sikać do nocnika. Czasami zdarzy się mu nasikać do nocnika, ale tylko na stojąco, przy czym najczęściej część siuśków ląduje na podłodze. Jest to dotykowy problem, bo syn chce ciapać się w tym. Dodam, że syn ma autyzm.

Czy macie jakieś pomysły, jak zachęcić dziecko do siadania na nocnik? Pokazałam mu, że na nocnik należy usiąść, ale mnie ignoruje. Najchętniej lałby na podłogę. Nie mam już siły.

 

Dodam, że mamy tradycyjny nocnik bez melodyjek.

Edytowano przez AngelikaS.
literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup mu pieluchomsjtki i daj mu czas. Za mały jest jeszcze i nie rozumie pojęcia nocnika i autyzm tez ma wpływ na naukę. Moj mlodszy ma autyzm i nocnik załapał po 3 urodzinach. Kolexanki corka z autyzmem przed 4 urodzinami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, KateZRzeszowa napisał:

Kup mu pieluchomsjtki i daj mu czas. Za mały jest jeszcze i nie rozumie pojęcia nocnika i autyzm tez ma wpływ na naukę. Moj mlodszy ma autyzm i nocnik załapał po 3 urodzinach. Kolexanki corka z autyzmem przed 4 urodzinami. 

Dzięki za odpowiedź, tak zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×