Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Drpaolita

Dlaczego polki uważają się za lepsze od niemek

Polecane posty

Skoro mieszkałam w Niemczech i są szczuplejsze ładniejsze i mniej agresywne ? 

Polki się już niczym nie różnią praktycznie od kobiet z zachodu i tylko w Polsce panuje stereotyp że są ładne bo na świecie taki stereotyp panuje raczej o ukrainkach rosjankach latynoskach 

Serio mnie ro rozwala jak polki mówią same o sobie że są piękne a na zachodzie ludzie się dusza ze śmiechu na takie stwierdzenie 

22 minuty temu, Drpaolita napisał:

Skoro mieszkałam w Niemczech i są szczuplejsze ładniejsze i mniej agresywne ? 

Polki się już niczym nie różnią praktycznie od kobiet z zachodu i tylko w Polsce panuje stereotyp że są ładne bo na świecie taki stereotyp panuje raczej o ukrainkach rosjankach latynoskach 

Kaczynski im powiedzial ze sa lepsze i ida w to na slepo! LOL

Mnie właśnie zastanawia skąd się wziął wogole ten stereotyp że polki są piękne skoro na zachodzie nikt totalnie nikt tak nie mówi i to powiedzenie funkcjonuje raczej o mieszkankach Rosji 

Napisano (edytowany)
5 minut temu, Drpaolita napisał:

Mnie właśnie zastanawia skąd się wziął wogole ten stereotyp że polki są piękne skoro na zachodzie nikt totalnie nikt tak nie mówi i to powiedzenie funkcjonuje raczej o mieszkankach Rosji 

Gomulka im to wmowil i tak zostalo a teraz PiSuary powtarzaja.Ja najbardziej sie zachwycam Beata Kempa ! Gdy wchodzi na mownice w Brukseli to mam miekkkie nogi z wrazenia ! A poza tym to my Polacy weszli do Berlina i zatkalismy sztandar bialo-czerwony! To Polki musza byc najpiekniesze a Niemki najbrzydsze ! 

Edytowano przez marinero

1 minutę temu, marinero napisał:

Gomulka im to wmowil i tak zostalo a teraz PiSuary powtarzaja.Ja najbardziej sie zachwycam Beata Kempa ! Gdy wchodzi na mownice w Brukseli to mam miekkkie nogi z wrazenia ! 

Podobno na Ukrainie polka to coś takiego jak u nas niemka , leja się że polki są brzydkie 

Napisano (edytowany)
2 minuty temu, Drpaolita napisał:

Podobno na Ukrainie polka to coś takiego jak u nas niemka , leja się że polki są brzydkie 

Nacjonalizm ukrainski jest bardziej intensywny niz nazistowki w czasach Hitlera.POlitycy tego zadaja to i leje sie te bzdury z mediow ile sie da! BYlem , sluchalem ich TV LOL Przezylem ! 

Edytowano przez marinero

3 minuty temu, marinero napisał:

Gomulka im to wmowil i tak zostalo a teraz PiSuary powtarzaja.Ja najbardziej sie zachwycam Beata Kempa ! Gdy wchodzi na mownice w Brukseli to mam miekkkie nogi z wrazenia ! A poza tym to my Polacy weszli do Berlina i zatkalismy sztandar bialo-czerwony! To Polki musza byc najpiekniesze a Niemki najbrzydsze ! 

Problem w tym że młode niemieckie dziewczyny są szczuplutkie wysportowane pachnące mile , a polka nadwaga tandetne ciuchy i mina wielkiej primadonny jakby była pepkiem galaktyki 

• Haha 1

Przed chwilą, marinero napisał:

Nacjonalizm ukrainski jest bardziej intensywny niz nazistowki w czasach Hitlera.POlitycy tego zadaja to i leje sie te bzdury z media ile sie da! BYlem , sluchalem ich TV LOL 

To co takiego mówią bo aż mega ciekawa jestem 

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Drpaolita napisał:

To co takiego mówią bo aż mega ciekawa jestem 

Rozne i smieszne .Ja zapamietalem reportaz o pewnej polskie arystokratce ktora zakochala sie w ukrainskim chlopie i zostawila rodzine .A pozniej tak jej sie spodobaly piesni ukrainskie ze zaczela je zbierac i tworzyc zespol ludowy i dzis jest ceniona na Ukrainie nie jako Polka  ale jako ukrainski dzialacz kultury 🙂 Podkreslano az do porzygania sie  ze ona uwazala sie za Ukrainke a nie Polke 🙂 

Edytowano przez marinero

1 minutę temu, marinero napisał:

Rozne i smieszne .Ja zapamietalem reportaz o pewnej polskie arystokratce ktora zakochala sie w ukrainskim chlopie i zostawila rodzine .A pozniej tak jej sie spodobaly piesni ukrainskie ze zaczela je zbierac i tworzyc zespol ludowy i dzis jest ceniona na Ukrainie nie jako Polka  ale jako ukrainski dzialacz kultury 🙂 Podkreslno az do porzygania ze ona uwazal sie za Ukrainke a nie Polke 🙂 

To faktycznie trochę cyrk xD ale Polacy nie dają sobie wmawiać bzdur ? Polki też się uwazaly za wielki cud natury miss a prawda była taka że taki obcokrajowiec sobie pouzywal a pozniej się nie przyznawal że babe znał  xD a później one wracały takie zadowolone że miały "zagramanicznego "

• Haha 2

Przed chwilą, Drpaolita napisał:

To faktycznie trochę cyrk xD ale Polacy nie dają sobie wmawiać bzdur ? Polki też się uwazaly za wielki cud natury miss a prawda była taka że taki obcokrajowiec sobie pouzywal a pozniej się nie przyznawal że babe znał  xD a później one wracały takie zadowolone że miały "zagramanicznego "

To leczenie narodowych kompleksow aby w "czyms" byc wiodacym 🙂 w ogolnym gnoju 🙂 

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, marinero napisał:

To leczenie narodowych kompleksow aby w "czyms" byc wiodacym 🙂 w ogolnym gnoju 🙂 

Do dziś pamiętam jak mi bośniaczka w Anglii pojechała że polki są brzydkie jak Niemki ale łatwe i dlatego mają wrażenie że ktoś je chce xD kapujesz nawet ludzie z Bośni tak myślą 

Najlepsze że polki tak bardzo się podpisują pod kulturę słowiańską a ze Słowianek nie mają w sobie nic ani delikatnej urody ani gotować już nie potrafią ani rodzina się nie umieją zająć ale nadal się podpisują słowem Słowianka

Edytowano przez Drpaolita
  • Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować