Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Czepiel

Jaki peeling wybrać

Polecane posty

Czy możecie mi powiedzieć, jaki peeling dopasować do cery mieszanej w taki sposób, żeby się przypadkiem nie uszkodzić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj enzymatycznego z delikatnymi kwasami owocowymi - nie podrażni suchych części twarzy,  a też możesz czasem używania sterować tym, jaki efekt uzyskasz (jak zostawisz peeling na dłużej to kwasy mocniej zadziałają). Ja mam od kilku miesięcy taki z Organique i na nos i czoło nakładam go trochę wcześniej niż na policzki i świetnie działa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój zaufany sklep internetowy od peelingów dla cery tłustej, mieszanej e-naturalne.pl/pl/p/Peeling-AHA-30/1276. U mnie do końca nie wiadomo, prawdopodobnie coś na granicy tłustej i mieszanej, a akurat kwasami robię terapię od dawna i praktycznie niczego więcej nie używam w zakresie głębokiej pielęgnacji. Tutaj akurat ekstrakty owocowe, czuć migdałem, cytryną. Po peelingu skórę łagodzisz dobrymi kremami i masz wyniki. Takie podejście najbardziej polecam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2021 o 11:32, Monka2 napisał:

kawowo-kokosowy

na twarz? Chyba zwariowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałam jakiś czas temu enzymatyczny z Organique i jest świetny. Cera po nim jest dokładnie oczyszczona i też bez zaczerwienień czy innych podrażnień - według mnie to zasługa białej glinki, bo peeling pięknie nią pachnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sama nie dobierała peelingów. Nawet jeśli coś takiego w domu to po konsultacji z lekarzem. Poza tym i tak najlepsze są peelingi gabinetowa. takie, które mają odpowiednie stężenie, albo laserowy zabieg laserem ablacyjnym frakcyjnym. Ja taki robię co roku jesienią u dr Bachledy-Curuś w SCM estetic a potem podtrzymuje efekty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×