Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kredki

Ciężko znaleźć faceta wyłącznie na seks?

Polecane posty

Mógłby ktoś się wypowiedzieć? Mi ciężko jakoś trafić na odpowiednią osobę, trafiam na takich, którzy chyba szukają kogoś do związku lub próbują mną manipulować (mam wrażenie, że w sieci sporo dziwnych typów...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiona? Tak? To dobrze.

A tak na poważnie to piszesz 8im że chcesz się tylko rùchać?

 

Edytowano przez Stop_czyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kredki napisał:

Mógłby ktoś się wypowiedzieć? Mi ciężko jakoś trafić na odpowiednią osobę, trafiam na takich, którzy chyba szukają kogoś do związku lub próbują mną manipulować (mam wrażenie, że w sieci sporo dziwnych typów...)

Co z Tobą jest nie tak? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, lex napisał:

provo

Też ale fakt faktem musi z niej być niezły pasztet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Burza napisał:

Wcale nie tak łatwo, zako...ą się skubańce, a potem robi się łzawo. Żonaci, którzy nie zostawią rodziny a mają w domu zakręcony kurek się nadają. Reszta słaba...mało jest dominujących facetów, którzy chcą tylko bzykania i nie płaczą po jakimś czasie, że chcą związków. 

Tak to prawda. Mężczyźni żonaci szukają bzyka ka. A najlepiej seks bez zobowiązań. Zero kłopotu związku kasy itd. Wracają do żony i dalej grają nie zły teatrzyk przedstawienie. Normalny facet chce wszystko od miłości seksu bliskości związku małżeństwa dzieci rodziny i domu. Tylko wyuzdane typy szukają seksu na boku. Faceci nie dojrzali emocjonalnieub po prostu faceci bez zasad moralności. A jak chcesz tylko znaleźć osobę na sejs dużo tego na portalach tinder bado fotka itd. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Sandra36 napisał:

 Tylko wyuzdane typy szukają seksu na boku.

nie tylko. Generalizujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że sens tematu jest inny. Kiedyś byłem w takiej relacji. Oboje byliśmy w związkach. Spotykaliśmy się gdy przyjeżdżałem do jej miasta w delegację. Spotkania w hotelu. Ona wtedy robiła wszystko czego z różnych względów nie mogła z mężem. Po wszystkim wracaliśmy do swoich partnerów. Już się nie spotykamy ale nadał jesteśmy przyjaciółmi, bez głębszych uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2021 o 16:33, on 36 napisał:

Myślę, że sens tematu jest inny. Kiedyś byłem w takiej relacji. Oboje byliśmy w związkach. Spotykaliśmy się gdy przyjeżdżałem do jej miasta w delegację. Spotkania w hotelu. Ona wtedy robiła wszystko czego z różnych względów nie mogła z mężem. Po wszystkim wracaliśmy do swoich partnerów. Już się nie spotykamy ale nadał jesteśmy przyjaciółmi, bez głębszych uczuć.

Fajna, relacja. Oboje w związku. Nie było uczuć zakochania tęsknoty i inne... Dziwna relacja. Nadal jesteście przyjaciółmi??? 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2021 o 19:51, kredki napisał:

Mógłby ktoś się wypowiedzieć? Mi ciężko jakoś trafić na odpowiednią osobę, trafiam na takich, którzy chyba szukają kogoś do związku lub próbują mną manipulować (mam wrażenie, że w sieci sporo dziwnych typów...)

Ps. Nie lepiej znaleźć faceta do kochania i do bycia razem ? 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Sandra36 napisał:

Fajna, relacja. Oboje w związku. Nie było uczuć zakochania tęsknoty i inne... Dziwna relacja. Nadal jesteście przyjaciółmi??? 

Wytłumacz mi jak to możliwe i jak tak można? Bo nie kumam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Angel123456 napisał:

Ps. Nie lepiej znaleźć faceta do kochania i do bycia razem ? 🙂

lepiej - ale ludzie są różni i niektórzy wolą tylko na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ddt60 napisał:

lepiej - ale ludzie są różni i niektórzy wolą tylko na seks

Kazdy lubi co innego  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Angel123456 napisał:

Kazdy lubi co innego  😉

właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2021 o 16:13, Sandra36 napisał:

Fajna, relacja. Oboje w związku. Nie było uczuć zakochania tęsknoty i inne... Dziwna relacja. Nadal jesteście przyjaciółmi??? 

Tak, nadal ale niestety już się nie spotykamy na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatwo ✌️ przynajmniej ja nigdy nie miałam z tym problemu. Problemem byli faceci, którzy przeceniali swoje możliwości i wchodzili w układ fwb, zupełnie się do tego nie nadając. Bo skoro na początku ustalone jest, że chodzi tylko o seks to tak ma być, a nie że się któryś zako...e i próbuje przerobić fwb w związek 🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2021 o 19:51, kredki napisał:

Mógłby ktoś się wypowiedzieć? Mi ciężko jakoś trafić na odpowiednią osobę, trafiam na takich, którzy chyba szukają kogoś do związku lub próbują mną manipulować (mam wrażenie, że w sieci sporo dziwnych typów...)

Wbrew wszelakim pozorom internet nie jest aż tak pomocny, jak o tym się mówi. Znaleźć odpowiednią osobę tylko na seks jest przeogromnie ciężko. Powód? Osobiście sądzę, że 90% klienteli internetowej krążącej w tego typu tematach to popsute już na poziomie genetycznym zwykłe jamochłony. Większość osób tego typu żywcem obdarta jest z resztki kultury. Osoby takie charakteryzują się przede wszystkim brakiem honoru, godności i masy, masy innych (pobocznych). Problemem internetowej ekipy, często jest fakt iż osoby takie w życiu realnym mają identyczny problem czyli ogromny problem ze znalezieniem partnera/partnerki tylko na seks, stąd tysiące przedziwnych internetowych ofert. Seks w życiu każdego człowieka to poważna sprawa, poważna i odpowiedzialna (choroby, ciąża) lecz nie to jest najgorsze. Najgorsze jest to że osoby takie mają przeogromny problem ze zrozumieniem znaczenia słów "bez zobowiązań" i dzięki temu od zawsze tego typu relacje (najpierw ciche) kończą się olbrzymim hukiem (czyt. rozdupceniem komuś jakiegoś związku) a potem problemami po obu stronach. Raczej nie ma już czegoś takiego jak dyskrecja i pewne nie angażowanie się, jest ciężko znaleźć taką osobę, zwłaszcza kobietę bo... od pupy strony do serca wcale daleko nie jest. Po stronie damskiej problem jest jeszcze większy, albowiem większość dzisiejszej daty panów - panie traktuje jak "rzeczy" wchodząc do łóżka z taką w trybie kompletnej bezduszności. Gdy dodamy do tego jeszcze brak higieny, nie umiejętność zachowania się, opanowania i kilka innych - efekt jest jaki jest - nikt nikogo nie ma. Dziś jestem cacy, kulturny, mądry no bo ONA mi daaa... a jutro gdy juz DAŁA to wyzwę Ją od szmatek i podobnych, no bo przecież ONA daje każdemu to pewnie dobrze że... ją wyzwę, prawda?  Ludzie już dawnio temu zapomnieli że... seks jest jak oddychania, potrzebny każdemu i że masa ludzi chce seksu a nie miłości, co nie znaczy że mamy zachowywać się jak prostaki i traktować się jak typowe rzeczy. Każdy człowiek to człowiek i każdy ma prawo do "chcenia" wszystkiego tego, o czym śni a że śni się o seksie bez zobowiązań - co w tym złego? Ino ano jedynie to że... ludzie naprawdę nie kapują co to znaczy bez zobowiązań. Po stronie męskiej jest jeszcze coś: "bez zobowiązań znaczy ... seks za seks... a nie seks za pieniążki" i tu pies pogrzebany! Znaleźć kobiecie faceta będzie bardzo cieżko, wszak między paniami szukającymi seksu bez zobowiązań jest masa pań z tzw. "starego zawodu". Tylko pierwsze pięć minut rozmowy lub pierwsza kawa jest za friko, dalej są już cenniki dlatego ... Ci normalni faceci, którzy jeszcze trybią co oznacza "bez zobowiązań" nawet nie czytają tego typu postów, ogłoszeń i podobnych, naprawdę jest ciężko na "rynku".

Edytowano przez Alfonzzo77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×