Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
X.Y.Z.

Czy zgadzacie się, że praca i inne obowiązki jest jak obiad, a seks jest jak deser?

Polecane posty

1 minutę temu, Incelariusz napisał:

Na szczęście polska scena polityczna ulega bardzo mocnemu skrętowi w prawo. Mam na myśli, że prawica sobie radzi, a lewica jest już politycznym trupem. Więc jest duża szansa, że nie będziecie mogli tak ich wychować.

cytat z Biblii proszę

To ochrzcimy je nawet i puścimy na religię, ale w domu będziemy tłumaczyć, że to takie bajki dla potłuczonych i nie prawda, tylko nie można tego w szkole głośno mówić. Myślisz, że nie zadziała? 😜 

A poza tym, jak sytuacja stanie się nieznośna, to zawsze można opuścić ten grajdołek (z korzyścią dla dzieci)  i udać się na zieleńsze pastwiska. 

Przed chwilą, Incelariusz napisał:

Oby jak najszybciej, bo Polska z ciebie pożytku mieć nie będzie.

Nie zadziała, bo ty jesteś tylko chemikiem. Nie masz kompletnie pojęcia o tym jak wychowywać dziecko w określonym kierunku natomiast program w szkole będzie przygotowany przez specjalistów od pedagogiki, którzy lepiej potrafią dziecku wtłoczyć do głowy określone wartości. Takie dziecko ci się zbuntuje, bo zobaczy, że je okłamujesz, bo przecież pani w szkole mówi co innego.

Misiu, weź leki. Czym prędzej 😄 

wszystko zalezy od finansow - jezeli te sa na odpowienim poziomie, to robienie rzeczy ktorych sie nie lubi i calego tego codziennego szajsu zabierajacego czas mozna ograniczyc do minimum, ale niestety z pozycji zwyklego szaraka raczej nie bedzie mi to dane i do usranej smierci bede musial stac w kolejce w sklepie, skakac codziennie miedzy garami i z kwasna mina nastawiac budzik na 5 rano

54 minuty temu, Incelariusz napisał:

Na szczęście polska scena polityczna ulega bardzo mocnemu skrętowi w prawo. Mam na myśli, że prawica sobie radzi, a lewica jest już politycznym trupem. Więc jest duża szansa, że nie będziecie mogli tak ich wychować.

Nie gadaj, że jesteś gejem i jesteś za PiS,  który nie cierpi gejów. 

2 minuty temu, Incelariusz napisał:

Jestem katolikiem, gejem i trzymam kciuki za PiS, który nigdy nie zrobił nic co byłoby dyskryminacją gejów.

Ja się często wstydzę przyznać do tego, że jestem gejem, bo boję się, że będę utożsamiany z jakimiś lewicowymi pajacami

To się zdziwiłam Twoim tokiem rozumowania. Nieźle Ci w głowie namieszali.

16 godzin temu, Incelariusz napisał:

Kto? Geje, Kościół czy PiS?

Nie wiem co Ci koledzy geje mówią,  ale tych co znam nie są za PiS.  Generalnie religia (każda) często miesza ludziom w głowie. W jakiś tam sposób mogę zrozumieć bezrobotnych, dzieciorobów głosujących na PiS (dostają 500+) i mają gdzieś wszystko. Wytłumacz mi dlaczego gej jest za PiS? 

Przed chwilą, Incelariusz napisał:

Bo jest to partia, która sprawia, że Polacy pierwszy raz mogą nie wstydzić się, że są Polakami. Bo jest to partia, która nie walczy z Kościołem. Bo wspierają tradycyjne wartości. Bo dbają o bezpieczeństwo i obronność państwa. Bo sprawiają, że z gospodarki korzystają wszyscy a nie tylko koledzy z partii. Bo wreszcie Polska odcina się od dawnego prlowskiego ustroju. Mógłbym tak wymieniać godzinami.

Mi jest wstyd, że Polacy są tacy głupi i wybrali PiS. Tradycyjne wartości? - geje tam nie pasują i wysyłają ich na leczenie. A reszta to bajka - wszystko co napisałaś jest akurat na odwrót.  

8 minut temu, Leżaсzеk napisał:

Praca jest jedną z form niewolnictwa. Zabraniem wolności. W polskim prawie istnieje pod definicją ograniczenia wolności czyli pracy społecznej.

Inne obowiązki wynikają z systemu ktory zmusza do pracy.

Seks jest współcześnie rozrywka dzięki antykoncepcji.

Nie głąbie. Praca to jest transakcja handlowa pomiędzy pracownikiem a pracodawcą

20 godzin temu, Doktor Siurek Comeback napisał:

Człowieku, skończ już z tym trollowaniem, bo średnio Ci to wychodzi. Już nawet w dziale „Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci” kobietom doopę zawracasz i pytasz czemu wybierają in vitro zamiast naprotechnologii 😄 Ile można?

A zazegnuja sie te katole ze nie sa agresywni ! a ten tu istny krzyzowiec ktory wycial w pien ludnosc Jezrozolimy w Xii w a Bizancjum , tez chrzescijanie !pozostawil ruiny! 

Re.li.gia to najwieksze zlo swiat bo ludzie  popelniali najbardziej okrutne zbrodnie w imie Boha  wierzac ze czynia dobro! 

12 minut temu, Incelariusz napisał:

Bo wspierają tradycyjne wartości. 

Czyli jesteś gejem, który żyje w celibacie ?- nie ma przecież małżeństw jednopłciowych, a seksu pozamałżeńskiego nie można zgodnie z kościołem uprawiać. Jak planujesz żyć zgodnie z tymi tradycyjnymi wartościami- oszukasz kobietę,  ocżenisz się i spłodzisz dziecko a potem będziecie już białym małżeństwem?

4 minuty temu, marinero napisał:

Re.li.gia to najwieksze zlo swiat bo ludzie  popelniali najbardziej okrutne zbrodnie w imie Boha  wierzac ze czynia dobro! 

Racja.

49 minut temu, Leżaсzеk napisał:

Jeśli żeby się dorobić wolności czyli emerytury trzeba robić do 65 to jest to niewolnictwo. Nie dziwi ciebie że nie zarabia się 10x więcej i prscuje tylko dekadę?

Ale zarabia się 10x więcej względem kogo? Kasjerki w sklepie? Hydraulika? Programisty? Bankowca?

3 godziny temu, Incelariusz napisał:

Tak. I dopóki Bóg mnie nie uzdrowi będę tak żył oczekując na jego łaskę.

To czekaj, napewno Cię uzdrowi,  podobnie jak ludzi, którzy umierają po ciężkich chorobach. Tylko udawaj, że już jesteś "zdrowy" i nie żeń się. 

Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Leżaсzеk napisał:

Każdego zawodu obecnie. Plus zero.

No ale skąd taki szalony pomysł? Przecież mamy prawie wolny rynek pracy (bo dolna granica to narzucona ustawowo płaca minimalna), a Ty zdaje się jesteś wielkim zwolennikiem wolnego rynku i podejścia neoliberalnego, przynajmniej z tego co tu pisałeś. No to niewidzialna ręka rynku ustala takie płace a nie inne, wiec skąd pomysł, że powinny być 10, a w zasadzie 100 razy większe? 😉 

Edytowano przez Doktor Siurek Comeback

2 minuty temu, Leżaсzеk napisał:

U nas jest gospodarka cemtralnie planowana, nic nie zarobisz a zus 1500,-

Żeby znieść niewolnictwo.

Gdzie masz gospodarkę centralnie planowaną? A gdzie niewolnictwo? Nie masz obowiązku pracować. Poza tym masz np. programistów, którzy zarabiają 15k na miesiąc. W/g Ciebie powinni zarabiać 1.5M na miesiąc (bo to akurat 100 razy więcej). Co miałoby sprawić, żeby pracodawca aż tyle im zapłacił?

1 minutę temu, SantaMuerte napisał:

Jesteś po lewej stronie sceny politycznej 😮

Dlaczego?

Jestem gdzieś po środku, bo w podejściu socjalistycznym biedni rąbią bogatych, natomiast w neoliberalnym bogaci biednych. 

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Leżaсzеk napisał:

Teoretycznie nie masz obowiązku w praktyce mam z tym sporo problemów zarówno w społeczeństwie jak i systemie.

Mówiłem o x10.

System nie niewolniczy.

Wystarczy że wszyscy by się nie zgodzili na pracę przez prawie 5 dekad.

Gdybys poszedł do pracy i podszedł do tego jako do inwestycji swojego czasu to on mówiąc 15000,- ty byś sobie odpalił kalkulator i np wyliczyl roi czyli moment kiedy będziesz miał 15k bez twojego czasu np z etfa.

Nie podniecaj się tak tymi ETF-ami, bo osobiście, chociaż rozumiem ideę, to nie widzę kto w ich wypadku jest głupcem na rynku 😉 

PS: z czego Ci wszyscy mieliby żyć i jak świat miałby funkcjonować gdyby przez 50 lat wszyscy wstrzymali się od pracy? Jako osoba z rzekomym IQ180 nie widzisz całkowitego absurdu takiego założenia? 

Napisano (edytowany)
5 minut temu, Leżaсzеk napisał:

Czemu wszyscy masz błąd logiczny. Niektórzy lubią to ich pasja. To tak jakby twierdzić że bez płatnego systemu operacyjnego Windows nie było by żadnego. A mamy linuxy i świetnie się sprawdzają na telefonach tabletach konsolach itd itp

O czym Ty gadasz chłopie?

Kto by się zajmował chociażby wytwarzaniem żywności, zapewnianiem mediów takich jak prąd, gaz, woda, transportem, leczeniem i setką innych rzeczy jeśli wszyscy zrobiliby sobie wolne na 50 lat?

Żyjesz w wirtualnym świecie konsol i YouTube i nie wiesz jak realny świst działa 😉 

3 minuty temu, Leżaсzеk napisał:

No ty byś robił wreszcie coś pożytecznego.

Poza tym już Ci kiedyś tłumaczyłem, że gdyby nie nauka dotowana przez państwo to nawet Musk zamiast latać na orbitę mógłby co najwyżej jeździć doopą po nieheblowanej desce 😉 

14 minut temu, SantaMuerte napisał:

Ciekawa (i niestety prawdziwa)  perspektywa 😉

Ale co mniej więcej leży w Twoim "pośrodku" 😉 ?

Że krytycznie podchodzę do różnych pomysłów ekonomicznych zarówno z lewej jak i prawej strony

1 minutę temu, Leżaсzеk napisał:

Zaplanowanie dobrego systemu nie niewolniczego to nie jest rozkmina na precla na forum.

Po prostu sam nie ogarniasz luk w swoim rozumowaniu 😉 

Napisano (edytowany)

Jeszcze nikt nie próbował projektu w którym ulicy było by dobrze.

Z majątkiem < 400k PLN bez nieruchomości sam jesteś ulicą 😉 

Druga sprawa - sam zacząłeś pitolić, żeby wszyscy zrobili sobie wolne na 50 lat, a jak Ci pokazałem, że to nierealne, to zacząłeś się rakiem wycofywać z tego pomysłu …

Oczywiście ale ulica to bardziej określenie ludzi bez wiedzy. Pracujących jak mrówki gdy patrzysz z okna.

Mieszkanie matki mam 100% na papierze.

Nie masz, bo matka żyje i może np. zmienić testament albo jeszcze za życia przepisać mieszkanie na Twoją siostrę 😉 

Zachowek w gotówce w ciągu dwóch tygodni inaczej komornik. A ogólnie to ...alaj siostry nawet nie ma w Polsce.

Jaki zachówek misiu? Jaki komornik? O czym Ty bredzisz?

Doucz się prawa z zakresu spadków i darowizn.

Nie muszę się douczać. Za życia człowiek ma prawo dysponować swoim majątkiem jak chce i reszcie chooy do tego. Jeśli Twoja matka za życia przepisałaby to mieszkanie na Twoja siostrę, na schronisko dla psów, czy nawet na mnie, to Tobie chooy do tego i o zachówku możesz sobie w takiej sytuacji co najwyżej pomarzyć 😜 

• Like 1

Napisano (edytowany)
2 minuty temu, Leżaсzеk napisał:

Nie jest to prawda. Jak na doktora niezła wtopa.

No tu masz rację z zachówkiem. Jestem doktorem chemii, nie prawa, więc co to ma do rzeczy?

5 minut temu, SantaMuerte napisał:

To jakie jest wyjście 😛

Za kim byłeś w sytuacji z Grzesiem Braunem? 😛

Kosiniak czy Grześ? 😛

Grześ to dla mnie oszołom, stąd w tym wypadku za Kosiniakiem, ale jakimś fanem PSL nie jestem 

Dnia 18.09.2021 o 13:12, X.Y.Z. napisał:

W tym sensie, że praca i inne obowiązki, takie jak sprzątanie, zakupy spożywcze są konieczne i najważniejsze i stanowią 95% życia, a przyjemności takie jak seks, są tylko jak deser, czyli stanowią tylko krótki miły przerywnik, ale to co jest kwintesencją życia to głównie te 95% czyli głównie praca zawodowa i inne konieczne obowiązki?

Zwykle ludzie pracują 40 godzin tygodniowo, jesli Ty pracujesz 160 to wspolczuję. Wyśpij się chłopie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować