Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
spide

Czytanie książek - czy jest sexy ?

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Kilkukrotnie obiło mi się o uszy że dla kobiet zachwycający jest widok faceta czytającego książki lub fascynuje je widok np. książek w domu u faceta. Co o tym sądzicie ? Może Drogie Panie powiedzą coś więcej ?

Edytowano przez spide

10 minut temu, Fascynacja napisał:

Jest sexy i to bardzo 😜

Powiesz coś więcej ? Co dokładniej Ci się w tym podoba ?

30 minut temu, spide napisał:

Kilkukrotnie obiło mi się o uszy że dla kobiet zachwycający jest widok faceta czytającego książki lub fascynuje je widok np. książek w domu u faceta. Co o tym sądzicie ? Może Drogie Panie powiedzą coś więcej ?

Mi się też podoba. 

17 minut temu, spide napisał:

Powiesz coś więcej ? Co dokładniej Ci się w tym podoba ?

Bo się wydaje, ze facet jest inteligentny, ma jakieś zainteresowania a nie tylko granie w grę. Ma dzięki temu coś do powiedzenia. Ogólnie uważam ze czytanie czy to przez faceta czy kobietę jest sexy ☺️

• Like 1

17 minut temu, SantaMuerte napisał:

Dla mnie najseksowniejsi faceci na świecie to Elon Musk i Edward Snowden 😉

Charyzma + wybitny intelekt - co tu dużo mówić - wow 😉

Elon Musk ? Co takiego Ci się w nim podoba ?

Przed chwilą, SantaMuerte napisał:

Wszystko 😉

Charyzma, intelekt, ta niesamowita zdolność i odwaga ku temu, by iść pod prąd, by dokonywać niemożliwego 😉

Wizualnie IMO jest też uroczy, taki dżentelmen zawsze w garniturze (podobno nawet na plaży 😛 ) - ma w sobie na przekór białej karnacji coś z Azjaty 🙂

Trochę jak Chairman z "Memoirs of geisha" 😉

I...umie żartować 😉

Skąd jesteś ?

• Like 1

1 godzinę temu, spide napisał:

Oczywiście, że tak... i bynajmniej nie mam tu na myśli samej czynności, choć oczywiście widok interesującego mnie mężczyzny czytającego, czy choćby przeglądającego książkę może być fascynujący sam w sobie...

Jednak przede wszystkim jest to pociągające pod względem tego, iż czytając wciąż zdobywamy wiedzę, doświadczenie... mnożą się tematy i zagadnienia, którymi można się następnie podzielić z innymi osobami. Jest to dla mnie szczególnie cenne, bo sama dużo czytam i chętnie korzystam także z poleceń innych osób. 

Zdecydowanie wolę porozmawiać z mężczyzną na temat tego, po jaką literaturę sięga i skąd taki wybór, niż o tym, jaki program w TV woli oglądać... 😉

3 minuty temu, SantaMuerte napisał:

Masz dużo książek w domu 😉 ?

Napisałem na priv. Jak z tą skrzynką ? Dasz radę odpisać ?

31 minut temu, SantaMuerte napisał:

Ale ja jestem sapioseksualna, więc mam specyficzne upodobania 😉

Opowiedz coś o tym

Czy wolisz książki na półce ułożone wg koloru? 

Prosto czy bardziej pochyło?

Leżące czy stojące?

Wg gatunku czy bardziej losowe rozmieszczenie...

Napisano (edytowany)

Sam widok chyba niekoniecznie tzn bez obecności książek też będzie atrakcyjny co do elokwencji (?) Tomasz Raczek powiedział kiedyś nie pamiętam tak słowo w słowo, ale chodziło o to, że nie do końca wierzy krasomówcom bo jeśli ktoś ma do tego talent to .go.w.n.o. w papierku może nam wcisnąć... to trochę podobnie jak z tym zachwytem wyłącznie nad czyimś wyglądam... też wielka niewiadoma bez zagłębiania się w temat : ) 

Edytowano przez marawstala

13 minut temu, Łak wisielec napisał:

Opowiedz coś o tym

Czy wolisz książki na półce ułożone wg koloru? 

Prosto czy bardziej pochyło?

Leżące czy stojące?

Wg gatunku czy bardziej losowe rozmieszczenie...

Sapioseksualizm to nie sposób układania książek… 

10 godzin temu, SantaMuerte napisał:

Niepokoi dom, w którym nie ma książek 😉

Chyba że to mieszkaniowa  tymczasówka albo fan ebooków, i tak może w dzisiejszych czasach być 😛

bardzo dużo czytam ale faktycznie co raz częściej ebooki.

No patrz... tyle lat i nie wiedziałem, że jestem sexy 😞 

5 minut temu, Incelariusz napisał:

TV też może być ciekawą rozrywką nie gorszą od książek no chyba, że oglądasz tę stację, której niestety nie udało się ostatnio wywalić z polskich mediów.

To moja opinia, Twoja może być inna 😉Od dłuższego czasu "nie korzystam" z rozrywek proponowanych w TV... nie zauważam w nich bowiem niczego ciekawego... I tak, zdecydowanie wolę poświęcić swój wolny czas lekturze.

15 minut temu, Incelariusz napisał:

TV też może być ciekawą rozrywką nie gorszą od książek no chyba, że oglądasz tę stację, której niestety nie udało się ostatnio wywalić z polskich mediów.

Taka jest zasadnicza  różnica między TV, a książką, że lektury wybierasz sobie sam, a telewizję przyjmujesz taką jaką ci podadzą... permanentna indoktrynacja... dlatego od wielu lat nie posiadam telewizora...

1 minutę temu, Incelariusz napisał:

Mało masz kanałów w dzisiejszych czasach? I na poszczególnych kanałach też są zróżnicowane programy. Równie dobrze mógłbym powiedzieć, że książek nie wybierasz sobie sam tylko PRZYJMUJESZ od wydawnictwa co ci podadzą. Też permanentna indoktrynacja.

Szkoda, że nie czytasz bo różnicę byś zauważył...

1 godzinę temu, Incelariusz napisał:

Miałem na myśli to, że zarówno w TV jak i na regale z książkami są gnioty i pozycje wartościowe.

Jakiś przykład wartościowej pozycji w TV? Pytam serio, nie wykluczam, że coś moglo mi umknąć, a choćby z czystej ciekawości spojrzałabym w wolnej chwili...

Nie oszukujemy się, że większość dzisiejszych polskich i zagranicznych pisarzy to nawet ze stylistyką ma problemy a o fabule itd. to lepiej nie wspominać. 

Myślę, że przesadzasz ze stwierdzeniem, iż jest to większość. Choć faktem jest, że coraz częściej spotykam się z publikacjami, które niewiele mają wspólnego z literaturą wysokich lotów. Niemniej, jak to mówią, jest popyt - jest podaż. Bez urazy dla kogokolwiek... i to prawda stara, jak świat. 

Trzeba po prostu umieć szukać.

I z tym się zgodzę... choć dodałabym clou - trzeba po prostu wiedzieć, czego się szuka 😉

12 godzin temu, marawstala napisał:

Sam widok chyba niekoniecznie

no właśnie. Najgorzej wyjdzie jak facet chcąc być seksy przez czytanie książek będzie ją czytał do góry nogami. Kiedyś dawno w poczekalni na dworcu w Warszawie widziałem przepiękną Chinkę, która czytała książkę z chińskimi znakami. Trochę się jej przyglądałem i zwłaszcza z tego powodu, że była piękna ale uroda nietypowa i do tego książka nietypowa i niezrozumiałe nawet napisy na okładce zainteresowała mnie na tyle, że zdarzenie to pamiętam do dziś. Dlatego coś w tym stwierdzeniu , że czytanie jest seksy jest

• Like 1

A mnie denerwują czytające kobietki, bo widzę jak się zamykają mole książkowe i nie mają innych tematów niż, a jaką super książkę ostatnio przeczytałam i gada o tym jaka jest wspaniała, cały czas poleca i dziwi się jak można było nie przeczytać jakiejś pozycji książkowej, irytujące.

2 minuty temu, Niby normalny napisał:

A mnie denerwują czytające kobietki, bo widzę jak się zamykają mole książkowe i nie mają innych tematów niż, a jaką super książkę ostatnio przeczytałam i gada o tym jaka jest wspaniała, cały czas poleca i dziwi się jak można było nie przeczytać jakiejś pozycji książkowej, irytujące.

Oj, chyba generalizujesz... 

46 minut temu, Incelariusz napisał:

Czytam, ale nie za dużo, bo po prostu dzisiejsi pisarze to intelektualne dno, a nie wiem po co mam czytać wypociny kogoś kto mnie niczym nie zaskoczy, niczym nie zainspiruje. Literatura polska praktycznie umarła po okresie romantyzmu. Nie mówię, że potem już nic wartościowego nie powstało, ale trzeba naprawdę się interesować literaturą, żeby dokopać się do czegoś na czym warto tępić oczy.

I dlatego warto sięgnąć po uznaną klasykę i na przykład sięgnąć po "Okręt", a potem obejrzeć film by przekonać się jak różna interpretacja rysuje się w świadomości... albo "Mistrz i Małgorzata"(przynajmniej trzy razy...) i obejrzeć film by stwierdzić gdzie popełniłeś błędy w myśleniu... albo po wielu latach przeczytać "Pachnidło" żeby stwierdzić jak bardzo zmienił się twój punkt widzenia i stwierdzić, że film jest bardzo płytki...

11 minut temu, ddt60 napisał:

no właśnie. Najgorzej wyjdzie jak facet chcąc być seksy przez czytanie książek będzie ją czytał do góry nogami. Kiedyś dawno w poczekalni na dworcu w Warszawie widziałem przepiękną Chinkę, która czytała książkę z chińskimi znakami. Trochę się jej przyglądałem i zwłaszcza z tego powodu, że była piękna ale uroda nietypowa i do tego książka nietypowa i niezrozumiałe nawet napisy na okładce zainteresowała mnie na tyle, że zdarzenie to pamiętam do dziś. Dlatego coś w tym stwierdzeniu , że czytanie jest seksy jest

Chyba jednak nie o książkę chodziło... 😉 

Napisano (edytowany)

Ja zas spotkalem sie ze zjawiskiem odwrotnym .Dziewczyna stracila zainteresowanie  seksualne na widok calej sciany zastawianej ksiazkami ,9x 2,5 m .Nawet obfity barek jej nie postawil do pionu LOL  Pare mi sie zdarzylo takich przypadkow:) Mysle wiec ze z tym "bycie seksi" poprzez ksiazki  to na dwoje babka wrozyla i nalezy byc ostroznym.To uwaga do facetow ! Najlepiej zaczac od wsadzenia jej reki w krocze i stwierdzenia ze jest jak piekna ksiazka 🙂 Co strona to nowe  niespodziewane wrazenia 🙂

Edytowano przez marinero

1 minutę temu, SantaMuerte napisał:

Masz cudnego tego pluszowego jeżyka 😛

Dobrze się sprawuje 😉 ?

Zaniedbuje mnie ostatnio i kolce ma jakieś takie miękkie.😂

1 minutę temu, SantaMuerte napisał:

Miękkie kolce brzmią całkiem miło 😛

Jak to zaniedbuje 😞 ?

Może go nie zabierasz nigdzie, to obrażony 😛

On mi się wymyka nocą do lasu.

8 minut temu, SantaMuerte napisał:

A, fakt -  znam też taką 😅

Była żona mojego wujka 😉

"On ciągle CZYTA, TYLKO TE KSIĄŻKI" 🤣

To było mówione w formie zarzutu, z oskarżycielskim wskazaniem na Jego półkę z książkami 😄

I standardowe "Ja to nie lubię książek, nuda, nie wiem co wy widzicie w tym czytaniu" 🤣

W sumie była całkiem memiczna 😎

Latała przy każdej imprezie rodzinnej czy jakimś wyjeździe z aparatem, zanim selfie stało się modne 😛

👍

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować