Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
spide

Czytanie książek - czy jest sexy ?

Polecane posty

Napisano (edytowany)
23 minuty temu, SantaMuerte napisał:

😮

Musisz go na noc przywiązac do łóżka 😛

Chyba, że przyniesie jakichś fajnych jabłuszek, kasztanów, żołędzi i innych leśnych cudów 😉  🌲❤️🍁🍂

Boże, muszę iść do lasu, takiej mi ochoty narobiłaś 😅 - kiedyś mieszkałam blisko, teraz muszę tam podjechać troszeczkę - ale muszę się wybrać 😛

Zabiorę go na grzyby. Kiedyś mieszkałam w lesie. Dziś idę na basen, ale chyba go nie zabiorę.

Edytowano przez robięjaklubię

2 godziny temu, ddt60 napisał:

no właśnie. Najgorzej wyjdzie jak facet chcąc być seksy przez czytanie książek będzie ją czytał do góry nogami. Kiedyś dawno w poczekalni na dworcu w Warszawie widziałem przepiękną Chinkę, która czytała książkę z chińskimi znakami. Trochę się jej przyglądałem i zwłaszcza z tego powodu, że była piękna ale uroda nietypowa i do tego książka nietypowa i niezrozumiałe nawet napisy na okładce zainteresowała mnie na tyle, że zdarzenie to pamiętam do dziś. Dlatego coś w tym stwierdzeniu , że czytanie jest seksy jest

Umknął mi istotny fragment, gdy ktoś jest dla nas atrakcyjny to obecność lub brak czytadla aż tak wiele nie zmienia... : ) 

Choć sama książka lub odwrócona gazeta też mogą przykuć uwagę : ) to fakt 

1 godzinę temu, SantaMuerte napisał:

Tak, a propos intelektu ciekawie pisała też o pewnych....niebezpieczeństwach, pułapkach z nim związanych - Anne Sexton 😉

“Watch out for intellect,
because it knows so much it knows nothing
and leaves you hanging upside down,
mouthing knowledge as your heart
falls out of your mouth.”

Wiem, że nic nie wiem albo wciąż tak niewiele wiem... co racja to racja : )

1 godzinę temu, SantaMuerte napisał:

Skrzynka zablokowana dalej 😅, jak nie odblokują mi do wieczorka, wyślę maila (wysyłać wiadomości mogę) - tylko jeszcze dzisiaj Taroty sobie obiecałam zrobić wszystkim chętnym, nie mogę tego tak odkładać ❤️🔮

Chciałbym nawiązać z Tobą jakiś bardziej bezpośredni kontakt. Skoro możesz wysyłać wiadomości to może wyślesz mi na priv jakiś kontakt do siebie poza tym forum ?

Ja jakoś nie lubię czytać, ale kilka książek w życiu poza lekturami szkolnymi przeczytałem 🙂

12 minut temu, kocur93 napisał:

Ja jakoś nie lubię czytać, ale kilka książek w życiu poza lekturami szkolnymi przeczytałem 🙂

ja lubię i czytam bardzo dużo

16 minut temu, Incelariusz napisał:

ale nie lubię, więc cierpię ostro...

to po co czytasz jak nie lubisz - ja czytam bo lubię. Zawodowych nie wliczam do ogólnego czytelnictwa bo czytanie zawodowych nie ma się do ogólnego oczytania

2 minuty temu, Incelariusz napisał:

Bo chodzi mi o naukowe/zawodowe, książki - jakbym ich nie czytał to pewnie szybko wyleciałbym z branży

tak ale to nic nie ma wspólnego byciem oczytany. Dziś prawie każdy w swoim zawodzie czyta książki, podręczniki, mauale czy instrukcje co i jak albo też i książki zawodowe ale nie wlicza się to do ogólnego czytelnictwa - takie czytanie po prostu nie czyni cię bardziej oczytanym czy nie daje ci ogólnej wiedzy. Przecież nie będziesz się popisywał w towarzystwie znajomością paragrafów z kodeksu karnego.

1 minutę temu, SantaMuerte napisał:

To spojrzenie tego Kota 🤣😎😼

W jaki sposób moglibyśmy sie skontaktować ?

13 minut temu, SantaMuerte napisał:

Boże, też się muszę wybrać w końcu! Tylko tak zimno teraz 😞

Tylko nie w szpilkach 🙂

19 minut temu, SantaMuerte napisał:

Niestety trafiłaś 😛

Miałam taką wtopę za nastolaty 🙈

Gumowe Melissy z kokardkami na obcasach😅 (chociaż tyle, że z odkrytymi palcami...ale i tak brak słów 😛) - nosiłam to na basen i na plażę do bikini 🤦‍♀️ na wyjeździe 🤣

Wszyscy brali mnie i kuzynostwo za Rosjan 😎 

Uwielbiam buty Melissa 😍

24 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Uwielbiam buty Melissa 😍

To na uspokojenie? 🤔

1 minutę temu, jbsg napisał:

To na uspokojenie? 🤔

Tak szczególnie gdy można nim rzucić, dziś chyba rzucę dwoma.😇

1 minutę temu, robięjaklubię napisał:

Tak szczególnie gdy można nim rzucić, dziś chyba rzucę dwoma.😇

Jeśli Cię to uspokaja to wrzuć cztery... może na mnie też podziała... 😉 

Przed chwilą, jbsg napisał:

Jeśli Cię to uspokaja to wrzuć cztery... może na mnie też podziała... 😉 

Oszalałeś nie mam tyle, to drogie buty 😳.

No dobrze, wrócę się i rzucę jeszcze raz 🤓

• Thanks 1

9 godzin temu, MysteriousGirl1985 napisał:

Oj, chyba generalizujesz... 

Niestety nie.tym bardziej denerwują mnie kobiety które oceniają po tym ile masz lub przeczytałeś książek w tym roku, albo że są fapiosexuale to od razu mnie odrzucają takim opisem 🤮

Głównie piszą to jakieś przemądrzałe studenciary które na okrągło wrzucają jakieś ...ne cytaty z tych książek,ponieważ nie mają własnego myślenia i inwencji twórczej.

Napisano (edytowany)
21 minut temu, Niby normalny napisał:

Niestety nie.tym bardziej denerwują mnie kobiety które oceniają po tym ile masz lub przeczytałeś książek w tym roku, albo że są fapiosexuale to od razu mnie odrzucają takim opisem 🤮

Myślę, że po prostu trafiasz na takie osoby i stąd tendencje do generalizowania... spójrz... nawet w tym temacie wypowiedziały się kobiety, które czytają i które doceniają również mężczyzn oczytanych... i są to osoby, które udzielają się w różnych rozmowach, mają swoje zdanie i wiedzę z różnych dziedzin 😉

Zapewniam Cię, że nie wszystkie kobiety są takie same i na pewno nie wszystkie dokonują oceny wyłącznie na podstawie w/w przez Ciebie kryteriów. 

Fakt, ja też zauważyłam, iż częstym jest dzisiaj wyrażanie siebie jako osoby sapioseksualnej (chodzi stricte o używanie tego określenia) i podkreślanie tego, ale uwierz mi, że dotyczy to także mężczyzn... to chyba taka moda 😎

Edytowano przez MysteriousGirl1985
  • Like 1

7 minut temu, MysteriousGirl1985 napisał:

to chyba taka moda

Albo naużywanie nowo poznanego słowa...

• Like 2

6 godzin temu, ddt60 napisał:

ja lubię i czytam bardzo dużo

Czytasz o jakiej tematyce  ?

1 minutę temu, jbsg napisał:

Albo naużywanie nowo poznanego słowa...

Tak, możesz mieć rację... zresztą to pewnie nie jedyny tego typu przykład (może trochę z innej beczki, ale swego czasu miałam podobne wrażenie co do słowa "case").

4 godziny temu, SantaMuerte napisał:

To spojrzenie tego Kota 🤣😎😼

No, kocurek wie co dobre 😍

47 minut temu, MysteriousGirl1985 napisał:

Myślę, że po prostu trafiasz na takie osoby i stąd tendencje do generalizowania... spójrz... nawet w tym temacie wypowiedziały się kobiety, które czytają i które doceniają również mężczyzn oczytanych... i są to osoby, które udzielają się w różnych rozmowach, mają swoje zdanie i wiedzę z różnych dziedzin 😉

Zapewniam Cię, że nie wszystkie kobiety są takie same i na pewno nie wszystkie dokonują oceny wyłącznie na podstawie w/w przez Ciebie kryteriów. 

Fakt, ja też zauważyłam, iż częstym jest dzisiaj wyrażanie siebie jako osoby sapioseksualnej (chodzi stricte o używanie tego określenia) i podkreślanie tego, ale uwierz mi, że dotyczy to także mężczyzn... to chyba taka moda 😎

Ale mówię że chodzi przede wszystkim o studentki a tutaj jakby nie patrząc to w większości są tu kobiety 35 +

38 minut temu, MysteriousGirl1985 napisał:

Tak, możesz mieć rację... zresztą to pewnie nie jedyny tego typu przykład (może trochę z innej beczki, ale swego czasu miałam podobne wrażenie co do słowa "case").

W większości są to ludzie którzy chcą być modni i patrzą na innych z góry,bo jak to nie możesz znać tego słowa albo nie wyznawać tego co teraz jest w modzie.

8 minut temu, Niby normalny napisał:

Ale mówię że chodzi przede wszystkim o studentki a tutaj jakby nie patrząc to w większości są tu kobiety 35 +

Skoro miałeś na myśli studentki, to weź pod uwagę, że są to jeszcze bardzo młode i niedoświadczone osoby, które mają inne priorytety niż choćby kobiety 35+ (może rzeczywiście takich jest na forum najwięcej). 

8 minut temu, Niby normalny napisał:

W większości są to ludzie którzy chcą być modni i patrzą na innych z góry,bo jak to nie możesz znać tego słowa albo nie wyznawać tego co teraz jest w modzie.

Bardzo możliwe, ale każdy ma swój rozum, a jeśli dane towarzystwo Ci nie odpowiada, to przecież nie musisz w nim przebywać. Ja wyznaję zasadę, że nie liczy się ilość znajomości, a ich jakość... nie warto poświęcać czasu dla niewłaściwych ludzi 😉

1 godzinę temu, Niby normalny napisał:

Głównie piszą to jakieś przemądrzałe studenciary które na okrągło wrzucają jakieś ...ne cytaty z tych książek,ponieważ nie mają własnego myślenia i inwencji twórczej.

a myślisz, że ten co nic nie czyta ma jakąś inwencje twórczą?

2 godziny temu, ddt60 napisał:

a myślisz, że ten co nic nie czyta ma jakąś inwencje twórczą?

A czy to się wyklucza?

3 godziny temu, MysteriousGirl1985 napisał:

Skoro miałeś na myśli studentki, to weź pod uwagę, że są to jeszcze bardzo młode i niedoświadczone osoby, które mają inne priorytety niż choćby kobiety 35+ (może rzeczywiście takich jest na forum najwięcej). 

Bardzo możliwe, ale każdy ma swój rozum, a jeśli dane towarzystwo Ci nie odpowiada, to przecież nie musisz w nim przebywać. Ja wyznaję zasadę, że nie liczy się ilość znajomości, a ich jakość... nie warto poświęcać czasu dla niewłaściwych ludzi 😉

Z takim towarzystwem się raczej nie spotykam ale jak chcesz kogoś poznać przez portale randkowe to jest multum takowych person.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować