Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bargain store

Uwiodłam prawdziweprzegrywa

Polecane posty

4 minuty temu, Bargain store napisał:

Obawiam że ucieszylby się, że mam kłopoty. Chętnie wyciągnie "pomocną" dłoń.

Nie uwazam ze az tak nisko upadl.Kazdy facet brzydzi sie "obcym " plemnikiem  w jego srodowisku .To naturalne.Ja bym na twoim miejscu nie cykorowal ale zagral "va bank " i zobaczyl jak reaguje.

On jest silny twoim strachem.Jak mu odbierzesz te bron to ucieknie ! bo to maly tchorz ! 

2 minuty temu, Bargain store napisał:

Wreszcie jakas sensowna rada. Na jego miejscu bym się wystraszyła.

Nie ironizuj! ale patrz na skutki dzialan! Tchorze sa silni slaboscia ofiar! Pokazanie ze sie nie obawiasz  jest wystarczajacym odstraszaczem takich " ciemiezycieli"! 

Jak ktos jest podly ! to oznaka ze jest slaby wewnetrznie i mozna go zastraszyc  swoja odwaga ! 

Napisano (edytowany)

O dziwo dziadełe Marinero jednak na coś się czasem przydaje, bo podsunął mi pewną myśl -  powiedz, że nie możesz używać antykoncepcji hormonalnej z jakichś tam powodów (a na prezerwatywy dostajesz uczulenia czy coś, no ale raczej każdy też wie, że w wolnych i dłuższych relacjach same prezerwatywy są jednak zbyt ryzykowne) 😉 Albo że czeka Cię seria ginekologicznych poważnych zabiegów czy coś i że przez dłuuuugi czas współżycie nie będzie możliwe.

Albo, że z racji takiego, a nie innego stylu życia, profilaktycznie się badasz na wenery, i ostatnio jakiś Ci wyszedł. Może nawet ten "najgorszy".  😉 

Z tą ciążą też można coś tam pokombinować... Jak powiesz, iż podejrzewasz, że z nim to od razu się zawinie 😄 

Zastanów się co mógłby łyknąć. 

Edytowano przez goś.ć

Trafilas na podlego goscia  a wiec "malego czlowieczka " ...bez charakte

1 minutę temu, goś.ć napisał:

O dziwo dziadełe Marinero jednak na coś się czasem przydaje, bo podsunął mi pewną myśl -  powiedz, że nie możesz używać antykoncepcji hormonalnej z jakichś tam powodów (a na prezerwatywy dostajesz uczulenia czy coś, no ale chyba też każdy też wie, że w wolnych i dłuższych relacjach same prezerwatywy są jednak zbyt ryzykowne) 😉 Albo że czeka Cię seria ginekologicznych poważnych zabiegów czy coś i że przez dłuuuugi czas współżycie nie będzie możliwe.

Albo, że z racji takiego, a nie innego stylu życia, profilaktycznie się badasz na wenery, i ostatnio jakiś Ci wyszedł. Może nawet ten "najgorszy".  😉 

Z tą ciążą też można coś tam pokombinować... Jak powiesz, iż podejrzewasz, że z nim to od razu się zawinie 😄 

Zastanów się co mógłby łyknąć. 

Ciotka ! jestes niezastapiona! pomimo twojego konserwatyzmu i obrzydzenia do Viagry 🙂 ale tu akurat twoje poglady  nijak sie maja do rzeczywistosci bo kobitka trafila na "kanalie " ludzka jak i ty jestes 🙂 

• Haha 1

11 minut temu, marinero napisał:

Trafilas na podlego goscia  a wiec "malego czlowieczka " ...bez charakte

Ciotka ! jestes niezastapiona! pomimo twojego konserwatyzmu i obrzydzenia do Viagry 🙂 ale tu akurat twoje poglady  nijak sie maja do rzeczywistosci bo kobitka trafila na "kanalie " ludzka jak i ty jestes 🙂 

Zdarzylem jednak zrobic pdf  screen 🙂 Pewnie cie to ucieszy ! LOL<

Myślę że te rady są dość dobre, tyle, że ja na razie się boję ruszyć do agresywnej kontrofensywy. Pokojowy ze mnie człowiek, lubię harmonię, nie takie przepychanki i straszenie... 

Napisano (edytowany)
5 minut temu, Bargain store napisał:

Myślę że te rady są dość dobre, tyle, że ja na razie się boję ruszyć do agresywnej kontrofensywy. Pokojowy ze mnie człowiek, lubię harmonię, nie takie przepychanki i straszenie... 

Prawda jest taka ze facet na tym bazuje ze jestes jak to opisalas.Zbyt pokojowo nastawiona ! Pokazanie gresywnej strony na pewno tego malego czlowieczka wystraszy ! To zwykly tchorz !Nie szczyp sie !ale rusz do ofensywy!   a uwolnisz  sie od natreta! Oni sie boja agresywnych osobowosci !

Edytowano przez marinero

No i prosze ! Eva z  Lasu zniknela  jak to u tchorza sie ma ! Boi sie konsekswencji ! LOL 

Mali ludzie i podle charaktery tak wlasnie maja ! LOL 

26 minut temu, marinero napisał:

Prawda jest taka ze facet na tym bazuje ze jestes jak to opisalas.Zbyt pokojowo nastawiona ! Pokazanie gresywnej strony na pewno tego malego czlowieczka wystraszy ! To zwykly tchorz !Nie szczyp sie !ale rusz do ofensywy!   a uwolnisz  sie od natreta! Oni sie boja agresywnych osobowosci !

Skąd ty takie rzeczy wiesz? 

20 minut temu, Bargain store napisał:

Skąd ty takie rzeczy wiesz? 

🙂 Nie rozsmieszaj mnie ! Z doswiadczenia ! 

20 minut temu, marinero napisał:

🙂 Nie rozsmieszaj mnie ! Z doswiadczenia ! 

Po której stronie stawałeś? Byłeś nękającym? Nękanym? 

Napisano (edytowany)
7 minut temu, Bargain store napisał:

Po której stronie stawałeś? Byłeś nękającym? Nękanym? 

Ja staje po twojej stronie  ale uwazam ze defensywa to gwarancja porazki i bedziesz przez niego nekana az do smieci ..fizycznej .Taki tchorz boi sie  "meskiej " postawy!  a wied ofensywy !  bo unika konfrontacji, jest za slaby ! Daj mu odpor pokazujac zdecydowane ,meskie cechy! 

Wspolczuje ci ale bez zdecydowania  w zachowaniu bedziesz nekana ! 

Edytowano przez marinero

1 godzinę temu, Akimuszky napisał:

Zostaw jego i mi możesz masować chore plecki😁

To niech on mnie zostawi. 

A tobie plecków nie pomasuje, bo mieszkasz za daleko. Zresztą, znając życie, jakbym raz pomasowala, też by Ci tak odbiło jak tamtemu. Nie chcę być wielbłądem dwugarbnym

• Haha 1

4 godziny temu, Bargain store napisał:

To nauczka, żeby nigdy nie litować się nad przegrywami. Oni z jakiegoś powodu są sami i to nie dlatego że mają brzydkie mordy. 

Ja jestem przegrywem, ale mam swój honor i do takiego poziomu bym się nie zniżył. Ten zyeb nie jest reprezentatywnym przykładem przegrywa.

2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Ja jestem przegrywem, ale mam swój honor i do takiego poziomu bym się nie zniżył. Ten zyeb nie jest reprezentatywnym przykładem przegrywa.

"Tym poziomem" nazywasz spółkowanie ze mną? Czy może coś innego? 

Przed chwilą, Bargain store napisał:

"Tym poziomem" nazywasz spółkowanie ze mną? Czy może coś innego? 

Nie, jego zachowanie po tym, gdy dałaś mu do zrozumienia, że nie jesteś zainteresowana dalszą znajomością.

1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Nie, jego zachowanie po tym, gdy dałaś mu do zrozumienia, że nie jesteś zainteresowana dalszą znajomością.

On uważa, że mam takie deficyty, że mnie urobi. Że znudzona życiem, w końcu znowu się skuszę. 

8 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Ten zyeb nie jest reprezentatywnym przykładem przegrywa.

Naprawdę nie wiem jaki jest reprezentatywny przykład przegrywa, ale po tym co widzę, że się wyrabia na forum plus to co zobaczyłam w rzeczywistości, nie składa się w krzepiącą całość. 

Tak czy siak! jesli nie wykarzesz zdecydowanej na "nie" postawy to bedzie cie nekal ! Takie mieczaki boja sie tylko twardszych od siebie 🙂 Pokaz ze masz "jaja"  wieksze niz on 🙂 .Wymieknie! 

5 minut temu, marinero napisał:

Tak czy siak! jesli nie wykarzesz zdecydowanej na "nie" postawy to bedzie cie nekal ! Takie mieczaki boja sie tylko twardszych od siebie 🙂 Pokaz ze masz "jaja"  wieksze niz on 🙂 .Wymieknie! 

Jestem już nieźle podłamana... 

Dnia 19.09.2021 o 22:57, Bargain store napisał:

Tak dla rozrywki, trochę żeby zrobić dobry uczynek, rozprawiczyc, dać podstawy pod przyszłe życie podrywacza... Ale on się nie chce odczepić. Łazi za mną, twierdzi, że kocha, mam go bawić i zbawić. Ja muszę go jakoś do siebie zniechęcić. Jak??? 

a chcialas dobrze, hehehe. powiedz mu ze wyjezdzasz za granice jutro

• Haha 1

38 minut temu, Wíďmo napisał:

Bardzo dużo o nim rozprawiasz jak na kogoś kogo olewasz i tyle uwagi chyba jeszcze nie miał jak od ciebie. 😄 

Oczywiście. Jak olać kogoś kto mnie wręcz szantażuje? 

9 godzin temu, Czarna Pantera napisał:

będą sexy i ślub 🙂

Sexy już były, ślub też i nie pragnę następnego 

4 godziny temu, Wíďmo napisał:

W jaki sposób szantażuje? 

A jak myślisz? Nawet nie ujawnienie korespondencji czy fotek, bo to jest karalne. Ale rozgłosić przed moimi znajomymi i bliskimi, jakim przyjemnościom się oddawałam w czasie wolnym, zawsze może. 

14 godzin temu, lex napisał:

a chcialas dobrze, hehehe. powiedz mu ze wyjezdzasz za granice jutro

Gnojek dobrze wie, że jestem uziemiona😖

Gnojek dobrze wie, że jestem uziemiona😖

nie kumam, przychodzi Ci do domu i czeka pod klatka? nie możesz go zablokowac na telefonie?

37 minut temu, lex napisał:

nie kumam, przychodzi Ci do domu i czeka pod klatka? nie możesz go zablokowac na telefonie?

Coś w tym stylu. Zablokuję na telefonie, to zacznie pisać na fb. A za granicę się nie wybieram, mam normalna pracę i rodzinę.

Napisano (edytowany)

Coś w tym stylu. Zablokuję na telefonie, to zacznie pisać na fb. A za granicę się nie wybieram, mam normalna pracę i rodzinę.

Wracamy do pomyslu aby mu zakomunikowac ze jestes w ciazy z innym  facetem 🙂 i zaczac prosic o "drobne przyslugi " ale bez seksu ...bo ci nie wolno ! LOL

Bedzie sie opedzila od ciebie jak od komara!

Edytowano przez marinero

Dnia 20.09.2021 o 13:09, Donero napisał:

weiszkszosci to egoistyczne suuki a nie zadne tam anioly z niebios

ten moment kiedy facet sobie to uświadomi jest mocny. potem już jest tylko lepiej.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować