Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dzień dobry,

Dni płodne - według kalendarza skończyły się w środę. W piątek uprawiałam seks z chłopakiem bez zabezpieczenia, wytrysk był we mnie ale wszystko wyleciało. Czy jest możliwa ciąża? Jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szansa zawsze jest , szczególnie jeśli wytrysk był w Tobie .  

Kalendarzyk działa na zasadzie plus minus nie wskaże ci w 100%  prawdy ,  zawsze owulacja mogła się przesunąć a co za tym idzie dni  płodne również. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sam kalendarzy to tylko wyliczenia, może lepiej aplikacja coś a la kalendarzyk ale z uwzględnianiem poziomu lh. Ja mam Afrodytę Smart, to jest taki mały monitor płodności właśnie z aplikacja na tel, tam też w tę aplikację wprowadzam różne informacje o cyklu i wszystko składa się na wyznaczanie dni płodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2021 o 13:16, Kinga11 napisał:

Dzień dobry,

Dni płodne - według kalendarza skończyły się w środę. W piątek uprawiałam seks z chłopakiem bez zabezpieczenia, wytrysk był we mnie ale wszystko wyleciało. Czy jest możliwa ciąża? Jakie jest wasze zdanie?

Hej Kinga,

Test z porannego moczu możesz najszybciej zrobić 26.09.2021r Napisz jak zrobisz.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2021 o 18:40, Karolina :) napisał:

Hej Kinga,

Test z porannego moczu możesz najszybciej zrobić 26.09.2021r Napisz jak zrobisz.Pozdrawiam!

OKII :) trzymaj kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sam kalendarz nie jest jakimś super dokładnym źródłem informacji; jak dla mnie lepiej sobie dod. poziom lh sprawdzać i ja korzystam z afrodyty smart. A poza testem możesz betę z krwi zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Cx500cx napisał:

Co z tym testem ?

Niestety jedna kreska :/:/:=:=:=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×