Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
andro668

Wyznanie podczas seksu

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Cześć. Przychodzę z dość nietypową rzeczą. Mam 28 lat, mój facet 32. Jesteśmy prawie rok w związku. Mianowicie podczas igraszek z moim usłyszałam: "Zróbmy sobie dziecko". Dalej nie zakodowałam co do mnie mówi, było to coś w stylu moglibyśmy mieć itd. Zaskoczona przerwałam i zapytałam skąd takie teraz jego wywody i wyznanie. Dlaczego takie coś powiedział. Nie zareagował, nie odpowiedział. Pragnę zaznaczyć, że jesteśmy ludźmi na poziomie, mamy pewne doświadczenia życiowe. Partner wcześniej sam powiedział niejednokrotnie, że nie spieszy mu się do ślubu, dziecko itd. Wyznał nawet, że nie wie czy chce w przyszłości mieć dziecko. Ja sama również nie jestem tego pewna czy chce. Na razie nie mieszkamy razem. Planowaliśmy lecz zdecydowaliśmy, że może za rok gdyż mamy parę rzeczy do zakończenia prywatnie, więc na chwilę obecną to nie jest dobry pomysł. Ja głównie pomieszkuje u niego, mam kluczei i swobodny dostęp do domu. Co sądzić o tym wyznaniu. Wiem powinnam spytać go wprost lecz nie mam odwagi i chyba na obecną chwilę nie chcę tego drążyć. Co byście myślały o tym. Owszem byliśmy po kilku drobnych drinkach ale nie pijani. Co sądzić?

Edytowano przez andro668

Podczas seksu może go poniosło, jeśli Cie to męczy to z nim musisz pogadać, bo my nie siedzimy mu w głowie.

coz robi sie stary i mu sie instynkt odezwal przy tobie czuej sie bezpiecznie i tak naprawde nawet dla  faceta to juz to jest ostatni dzwonek na ojcostwo, im czlowiek starszy tym pod kazdym katem gorzej.

widocznie widzi w tobie matke jego dziecka

• Like 1

50 minut temu, Kulfon napisał:

Podczas seksu może go poniosło, jeśli Cie to męczy to z nim musisz pogadać, bo my nie siedzimy mu w głowie.

a co Ciebie ponosi ?

1 godzinę temu, andro668 napisał:

Cześć. Przychodzę z dość nietypową rzeczą. Mam 28 lat, mój facet 32. Jesteśmy prawie rok w związku. Mianowicie podczas igraszek z moim usłyszałam: "Zróbmy sobie dziecko". Dalej nie zakodowałam co do mnie mówi, było to coś w stylu moglibyśmy mieć itd. Zaskoczona przerwałam i zapytałam skąd takie teraz jego wywody i wyznanie. Dlaczego takie coś powiedział. Nie zareagował, nie odpowiedział. Pragnę zaznaczyć, że jesteśmy ludźmi na poziomie, mamy pewne doświadczenia życiowe. Partner wcześniej sam powiedział niejednokrotnie, że nie spieszy mu się do ślubu, dziecko itd. Wyznał nawet, że nie wie czy chce w przyszłości mieć dziecko. Ja sama również nie jestem tego pewna czy chce. Na razie nie mieszkamy razem. Planowaliśmy lecz zdecydowaliśmy, że może za rok gdyż mamy parę rzeczy do zakończenia prywatnie, więc na chwilę obecną to nie jest dobry pomysł. Ja głównie pomieszkuje u niego, mam kluczei i swobodny dostęp do domu. Co sądzić o tym wyznaniu. Wiem powinnam spytać go wprost lecz nie mam odwagi i chyba na obecną chwilę nie chcę tego drążyć. Co byście myślały o tym. Owszem byliśmy po kilku drobnych drinkach ale nie pijani. Co sądzić?

Po pierwsze, to był komplement. Po drugie, właśnie zdradził swój fetysz. 

To emoc ja chwili uniesienia! Odloz wiec miedzy "bajki" .Niektorzy faceci wykazuja cechy kobiece  a taka cecha jest poddawanie sie emocjom w chwili ubiesienia! 🙂

To  nie jest samiec alfa! na pewno! ale ja bym na twoim miejscu wzmozyl srodki antykoncepcyjne czy przypadkiem w jego durnej glowie nie zaswitala mysl o "ojcostwie" z przypadku!!!! bez liczenmia sie z twoja opinia . Niektorzy faceci sa jak kobiety ...nieobliczalni! Wiec nalezy wzmoc srodki ostroznosci! PO co ci taki dawca nasienia ktory cie do tego zmusza ?!  bo ma kaprys ?! 

Facet może się bać stracić ciebie i dziecko jest niejako pieczątką która pozwoli zatrzymać ciebie przy nim . Fakt, że czas na bycie tatą też mu dzwoni - chce być tatą aktywnym -zobacz ,że gdy dzieciak będzie miał z 10 lat to on będzie po 40 , a chce uczestniczyć mocno w życiu tego dzieciaka i może następnych? Czas pogadać z nim ,bez naskakiwania-ot czas na ....rodzinę 🙂

1 godzinę temu, Bargain store napisał:

Po pierwsze, to był komplement. Po drugie, właśnie zdradził swój fetysz. 

fetysz posiadania dziecka? 😉 eheheheh no faktycznie musiał być trochę podniecony. ja bym chyba uciekła nie czekając aż skończy. przed stosunkiem musiałby podpisać umowę, że się nie będzie odzywał przed, w trakcie i po stosunku oprócz jęków rossskoszy ehehehehe

może som na świecie faceci którzy nike chcą zapylić każdą kobietę z którą mają stosunek ? najlepei stukać taką po 60 - tce - te już nie jajeczkują ale mają potrzeby kochania. warto pomagać 🙂

• Haha 1

1 minutę temu, portki. napisał:

może som na świecie faceci którzy nike chcą zapylić każdą kobietę z którą mają stosunek ? najlepei stukać taką po 60 - tce - te już nie jajeczkują ale mają potrzeby kochania. warto pomagać 🙂

Przecież to obrzydliwe

Wiecie niektórych kręcą takie klimaty jak robienie dzieci na niby. Słowem można podkręcić atmosferę w sypialni, trzeba się tylko wczuc. 

• Haha 1

Przed chwilą, Sylwia1991 napisał:

Wiecie niektórych kręcą takie klimaty jak robienie dzieci na niby. Słowem można podkręcić atmosferę w sypialni, trzeba się tylko wczuc. 

no fakt. seks wymaga dobrego węchu... wczuć...ta... do tego trzeba anturażu, klimatu i sypialni skąpanej w duszczu z widokiem na Manhattan 😉 ooooo.... wtedy tobym nawet z tydzień leżała odłogie z rozdziawioną gębą, a wokól niech się dziej co chce...ehehehe

4 minuty temu, Sylwia1991 napisał:

Jak się robi dzieci na niby :classic_blink: spróbuje się wczuć.

Przed chwilą, Czarna Pantera napisał:

Jak się robi dzieci na niby :classic_blink: spróbuje się wczuć.

Tak że bierzesz tabletki i mówisz do swojego kochanie aby zrobił ci dziecko. A później to zdziwienie że jednak nie ma dwóch kresek=) 

Przed chwilą, Sylwia1991 napisał:

Tak że bierzesz tabletki i mówisz do swojego kochanie aby zrobił ci dziecko. A później to zdziwienie że jednak nie ma dwóch kresek=) 

Aha dzięki dobre te tabletki chociaż. Udajesz jesteś w ciąży, masz na to ochotę i na tamto, jesteś zmęczona i się położysz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się