Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dream

Podstarzała dziewica.

Polecane posty

Niedawno skończyłam 30 lat. Nigdy nie byłam w związku i nigdy nie uprawiałam seksu.

Jestem totalnie załamana. Dotychczas uważałam, że nie ma się czym przejmować - nie każdy musi się pieprzyć. Teraz rozumiem jak wiele straciłam, ostatnio dużo płacze z tego powodu, czuję gorsza jako kobieta.

Nawet siostra dogryza mi, że mój czas mija. Koleżanki uważają się za lepsze, bo są już 2, 3, 4 związkach, a mnie jak nikt nie chciał to dalej nie chce  :( :(

Jeszcze kilka lat temu bez obaw powiedziałabym facetowi o dziewictwie teraz się wstydzę i nawet gdybym kogoś znalazła to nie wiem czy bym nie uciekła. W realu nikt mnie nie chce jak rozmawiam przez neta to są zainteresowani, ale po wysłaniu zdjęcia kontakt się urywa. :( teraz mama kolejnego, ale już się wstydze wysłac zdjęcie. Mam brzydką twarz - smutna i dodatkowo fas, szeroka szyja jakbym cały czas miała problemy z tarczycą. Twarz jest mało kobieca.

Jestem juz tak zdesperowana, że zastanawiam się czy nie wynająć jakiegoś pana na noc. Może to doda mi trochę odwagi i pewności siebie. Wiem, że tak robią prawiczki i ponoć to pomaga.

Może przestane bać sie kontaktu  z męzczyznami? Może ktoś miał podobne przeżycia?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Dream napisał:

Może ktoś miał podobne przeżycia?

Nie.

W sumie można powiedzieć, że jesteś wyjątkowa - jedyna w swoim rodzaju. Czyli na plus 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, AlainDelon napisał:

Nie.

W sumie można powiedzieć, że jesteś wyjątkowa - jedyna w swoim rodzaju. Czyli na plus 🙂

Głupoty. Nia ma tu niczego wyjątkowego.

 

18 minut temu, marinero napisał:

Mysle ze zacznij od redukcji wagi:) zmniejsz o polowe to co konsumujesz dziennie.Po ok 1 mies bedzie widac zmiane  na lepsze .Zrob sobie wtedy pare fotek Poradz sie dietetyka jaka diete stosowac , potem wydaj troche kasy na wisarzystke a ona cie ubierzew kolorach  i  pokaze jaka fryzure dobrac aby byc atrakcyjna.Nie ma kobiet nieatrakcyjnych! Sa tylko zaniedbane ! 🙂 Potem zacznij studiowac jak uwodzic facetow 🙂 My jestesmy dosc nieskomplikowani ! Nasze oczy to okno na swiat! 🙂 

Naucz sie sluchac! i wyciagac wnioski ! Pozwol facetowi sie wygadac! bedziesz o nim wszystko wiedziala zanim sama otworzysz usta ! 

60 kg to dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek nie nakręcaj się tak ,zapamiętaj że problem jest głównie w twojej głowie. Płacąc facetowi za seks to już wogule glupota jak byś chciała to już jako nastolatka straciłabym cnotę.Według mnie zajmij sie sobą realizuj się, spełniaj marzenia ,wyjdz do ludzi a nie siedzisz w 4 ścianach i rozkminiasz .Ps pamiętaj iż istnieją starsze kobiety dziewice i jednak z tego powodu sie nie załamują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie powód do wstydu a tym bardziej nikt nie powinien ci z tego powodu umniejszać. Jesteś wyjątkowa i mężczyzna kiedyś to doceni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Dream napisał:

Może przestane bać sie kontaktu  z męzczyznami? Może ktoś miał podobne przeżycia?

Tak tylko z kobietami. 

Rozwiązałem swój problem zapisując się na zajęcia taneczne.

Polecam ci to samo. Na takich zajęciach co kilka minut jest rotacja i zmiana w parach. Co sprawi, że ciągu godziny będziesz tańczyła z kilkunastoma mężczyznami w różnym wieku i o różnej atrakcyjności. Pozwoli ci to oswoić się z mężczyznami i przełamać z nimi kontakt fizyczny. W większości szkół tanecznych nie trzeba przychodzić z partnerem, więc odpada wymówka, że nie mam z kim pójść.

To jest dużo lepsze rozwiązanie, niż zapłacenie komuś, by poszedł z tobą do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym radził Wam wszystkim, żebyście nie dawali Jej głupich rad. Taniec, kosmetyczka, fryzjer.. To nic nie da skoro sama napisała, że jest brzydka. A swoją drogą sam jestem ciekawy jak wygląda kobieta, która po wysłaniu zdjęcia facetowi zostaje olana. Ja mam już 40 + i powiem szczerze nie widziałem nigdy szpetnej kobiety, takiej na widok której chciałbym uciekać. W Warszawie na 100 facetów w wieku 18-44 lat przypada 116 kobiet w tej samej grupie wiekowej. A więc co ósma kobieta będzie starą panną. Takie są realia, że kobiety mają bardziej pod górke przy szukaniu partnera.

Edytowano przez Fidodido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, marinero napisał:

Mozesz z rezygnowac z redukcji wagi 🙂 a wisarzystka ?!

A czemu jak ma kompleksy z własnego wygladu juz musi oznaczać według ciebie ze musi redukować wage ?skąd takie przekonanie się wzięło?:D 

 

27 minut temu, Fidodido napisał:

Ja bym radził Wam wszystkim, żebyście nie dawali Jej głupich rad. Taniec, kosmetyczka, fryzjer.. To nic nie da skoro sama napisała, że jest brzydka. A swoją drogą sam jestem ciekawy jak wygląda kobieta, która po wysłaniu zdjęcia facetowi zostaje olana. Ja mam już 40 + i powiem szczerze nie widziałem nigdy szpetnej kobiety, takiej na widok której chciałbym uciekać. W Warszawie na 100 facetów w wieku 18-44 lat przypada 116 kobiet w tej samej grupie wiekowej. A więc co ósma kobieta będzie starą panną. Takie są realia, że kobiety mają bardziej pod górke przy szukaniu partnera.

Co do wysłania zdjęcia i będąc olana jest kwestia dojrzałości emocjonalnej i pewności siebie ,jak pisze na czacie i wyślę zdjęci i zostaje olana bo nie spodobałam się komuś...mam to przeważnie w dupie i nie robi to dla mnie znaczącej różnicy...co do tańca samego uważam że to słaby pomysł 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja będąc wysokim wysportowanym facetem nigdy nie doświadczyłem odrzucenia ze strony kobiet. Nawet nie wiem jak to uczucie smakuje. Nigdy też kobiet nie podrywałem bo uważałem to za zniewage dla siebie, żeby latać i nadskakiwać obcej kobiecie, która mogłaby spojrzeć na mnie nieprzychylnym okiem. Startowałem zawsze wtedy gdy wysyłała do mnie sygnały i była ewidentnie w moim typie. Zawsze pomagało. 😊

Edytowano przez Fidodido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sylwia1991 napisał:

To nie powód do wstydu a tym bardziej nikt nie powinien ci z tego powodu umniejszać. Jesteś wyjątkowa i mężczyzna kiedyś to doceni. 

W jaki sposób wyjatkowa? Bo nikt mnie nie chciał? Co facet miałby doceniać? Że jestem zahukana?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Dream napisał:

W jaki sposób wyjatkowa? Bo nikt mnie nie chciał? Co facet miałby doceniać? Że jestem zahukana?

 

 

Dlaczego uważasz że to powód do wstydu? 

No i przede wszystkim w jakich facetów celujesz. Jak chcesz chłopa z kratką na brzuchu to musisz zajebiscie wyglądać. Może obniż wymagania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, marinero napisał:

Moje doswiadaczenie mowi mi ze jesli facet po zapoznaniu sie ze zdjeciem   nie podtrzymuje znajomosci to w 95% problemem jest waga kobiety z czego one sobie nie zdaja sprawy! bo rozumowanie kobiet jest zupelnie inne niz facetowskie 🙂

 Wciaz na tym forum potykamy sie o brak znajomosci podstawowych cech drugiej plci !a to przeciez jest nauczane juz w gimnazjum Sprawdzilem podreczniki!!!! a wiec olewactwo wiedzy sie klania!!!!

A co jest złego w posiadaniu kilku kilogramów więcej prze kobietę. Nie wpędzaj Pań w kompleksy. Ja lubie krągłe kształty, są sexi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, marinero napisał:

Moje doswiadaczenie mowi mi ze jesli facet po zapoznaniu sie ze zdjeciem   nie podtrzymuje znajomosci to w 95% problemem jest waga kobiety z czego one sobie nie zdaja sprawy! bo rozumowanie kobiet jest zupelnie inne niz facetowskie 🙂

 Wciaz na tym forum potykamy sie o brak znajomosci podstawowych cech drugiej plci !a to przeciez jest nauczane juz w gimnazjum Sprawdzilem podreczniki!!!! a wiec olewactwo wiedzy sie klania!!!!

Jak faceci takie maja wymogi i mniemanie to sami powinni dbać o siebie i wyglądać jak panowie z okładek :)oczekując w zamian 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Sylwia1991 napisał:

Dlaczego uważasz że to powód do wstydu? 

No i przede wszystkim w jakich facetów celujesz. Jak chcesz chłopa z kratką na brzuchu to musisz zajebiscie wyglądać. Może obniż wymagania. 

Co do facetow z kratą akurat z nimi nie ma o czym porozmawiać .

 

21 minut temu, Dream napisał:

W jaki sposób wyjatkowa? Bo nikt mnie nie chciał? Co facet miałby doceniać? Że jestem zahukana?

 

 

Bo się przedewszystkim szanujesz ,nie bierzesz 1 lepszego , choćby ze bys byla ta 1 i miałby oczywiście myślący o zwiazku facet z toba satysfakcję z tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Rybka92 napisał:

Co do facetow z kratą akurat z nimi nie ma o czym porozmawiać .

 

Bo się przedewszystkim szanujesz ,nie bierzesz 1 lepszego , choćby ze bys byla ta 1 i miałby oczywiście myślący o zwiazku facet z toba satysfakcję z tego .

Wiesz a ja Ci dam prostą radę, która może okazać się trudna dla Ciebie ale do zrobienia, uwaga

ZACZNIJ SIĘ UŚMIECHAĆ, bądź otwarta, nie marudź, nie neguj wszystkiego, bądź na tak.

Ludzie zadowoleni przyciągają jak srebro, które się mieni. Nie muszą mieć wszystkiego by doceniać to co mają, każdy dzień, promyk słońca, uśmiech drugiej osoby, rzeźkie powietrze

Edytowano przez robięjaklubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Rybka92 napisał:

Co do facetow z kratą akurat z nimi nie ma o czym porozmawiać .

 

Bo się przedewszystkim szanujesz ,nie bierzesz 1 lepszego , choćby ze bys byla ta 1 i miałby oczywiście myślący o zwiazku facet z toba satysfakcję z tego .

Wiem że z tymi nie ma co rozmawiać, ale często zakompleksione kobiety właśnie do takich uderzają. Dostają kosza i tylko utwierdzaja się w tym że są brzydkie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę jak się ubierasz, w jaki sposób się wysławiasz, czy nie jesteś flegmatyczna, jaką masz fryzurę, cerę, oprawę brwi (może henna). Można dużo zrobić jeśli się chce.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marinero napisał:

 Pokazuje jak pracuje umysl faceta

Kobieta bez nadwagi to sygnal zdrowia  a to przemawia do podswiadomosci faceta,

My  mentalnie wciaz  tkwiny w czasach jaskiniowych choc sobie nie zdajemy z tego sprawy! 

Zmiana na poziomie srodowiskowym, aby zapisala sie w genach potrzebuje 5000 lat .W ciagu 3pokolen  zmiany nabyte cofaja sie  o ile nie sa stymulowane!  .To sa fakty   ewolucyjne ! 

Facet zas podswiadomie  poszukuje na matke swego potomka kobiete zdrowa a wiec szczupla  i z szerokimi biodrami i duzym "cycem" 🙂 Takie sa ogolne preferencje  na poziomie biologicznym .Kobieta wspolzcesna jesli chce znalezc partnera dla ojca swoich dzieci powinna te preferencje brac pod uwage 🙂 

Gowno... prawda. Mężczyźni są różni i mają różne preferencje tak jak kobiety. Ja np. nie lubię chudych mężczyzn a z moich obserwacji na matę dzieci mężczyźni wybierają kobiety ciepłe, opiekuńcze, uśmiechnięte nie koniecznie modelki. LOL 🙂

Edytowano przez robięjaklubię
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, robięjaklubię napisał:

Wiesz a ja Ci dam prostą radę, która może okazać się trudna dla Ciebie ale do zrobienia, uwaga

ZACZNIJ SIĘ UŚMIECHAĆ, bądź otwarta, nie marudź, nie neguj wszystkiego, bądź na tak.

Ludzie zadowoleni przyciągają jak srebro, które się mieni. Nie muszą mieć wszystkiego by doceniać to co mają, każdy dzień, promyk słońca, uśmiech drugiej osoby, rzeźkie powietrze

Skąd możesz wiedziec co dla mnje trudne jest?:D 

 

15 minut temu, Sylwia1991 napisał:

Wiem że z tymi nie ma co rozmawiać, ale często zakompleksione kobiety właśnie do takich uderzają. Dostają kosza i tylko utwierdzaja się w tym że są brzydkie. 

 

W sumie się zgadzam z tobą 😀

 

7 minut temu, marinero napisał:

Sluszna uwaga ! i ja sie z nia zgadzam ! Prawda jest jednak taka ze grubasy mysla ze sa  chudzielcami i stad tyle rozczarowan a tak niewiele potrzeba 🙂 aby zwabic wzrok :)!

 

Aa za dużo już sama widziałam i przeżyłam by jeszcze miec sile tłumaczyć że jej dziewictwo nie ma nic wspólnego z jej wagą a takie problemy są głębsze niż bo z wagi sie nie podobało kolesiom .Każdy ma własne lustro i uwaga grubas zdaje sobie sprawę że jest grubasem tak samo chudzielec że jest chudzielcem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rybka92 napisał:

Skąd możesz wiedziec co dla mnje trudne jest?:D 

 

W sumie się zgadzam z tobą 😀

 

Aa za dużo już sama widziałam i przeżyłam by jeszcze miec sile tłumaczyć że jej dziewictwo nie ma nic wspólnego z jej wagą a takie problemy są głębsze niż bo z wagi sie nie podobało kolesiom .Każdy ma własne lustro i uwaga grubas zdaje sobie sprawę że jest grubasem tak samo chudzielec że jest chudzielcem .

W sumie racja. Mężczyźni lubią wytykać kobiecie ze jest za gruba czy za chuda-tak jakby sama nie wiedziała=) 

Poza tym mężczyźni mają różne upododobania i osoby puszyste też mogą się podobać=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Rybka92 napisał:

Skąd możesz wiedziec co dla mnje trudne jest?:D 

Bo jęczysz i wszystko negujesz. Poznaje cię facet myśli kurna ale jęczy, ale może jest nadrobi wyglądem.

Nikt nie ma wszystkiego, trzeba wydobyć swoje atuty. Nie obrażaj się tylko rusz dupę i coś zmień, bo tyle lat minęło a ty nic.

Może kubeł wody da radę. 

Nikt nie lubi przebywać ze smutasami, którzy ciągle są niezadowoleni a jak się im coś proponuje to mają jedną odpowiedź NIE.

Nie piszę Ci to dla satysfakcji, bo mnie to nie jara, piszę to dla Ciebie, bo jestem stara i trochę mnie życie nauczyło. Zobacz jak amerykanie się uśmiechaja.

A poza tym nie musisz nic zmieniać, wisi mi to, pytałaś to Ci piszę, doceń chociaż to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sylwia1991 napisał:

W sumie racja. Mężczyźni lubią wytykać kobiecie ze jest za gruba czy za chuda-tak jakby sama nie wiedziała=) 

Poza tym mężczyźni mają różne upododobania i osoby puszyste też mogą się podobać=)

Jeżeli kobieta dobrze czuje się w swoim Ciele to powinna poszukać faceta, któremu to ciało będzie się podobało. Są osoby, które mają problemy zdrowotne i nie mogą schudnąć, znam takie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, robięjaklubię napisał:

Bo jęczysz i wszystko negujesz. Poznaje cię facet myśli kurna ale jęczy, ale może jest nadrobi wyglądem.

Nikt nie ma wszystkiego, trzeba wydobyć swoje atuty. Nie obrażaj się tylko rusz dupę i coś zmień, bo tyle lat minęło a ty nic.

Może kubeł wody da radę. 

Nikt nie lubi przebywać ze smutasami, którzy ciągle są niezadowoleni a jak się im coś proponuje to mają jedną odpowiedź NIE.

Nie piszę Ci to dla satysfakcji, bo mnie to nie jara, piszę to dla Ciebie, bo jestem stara i trochę mnie życie nauczyło. Zobacz jak amerykanie się uśmiechaja.

A poza tym nie musisz nic zmieniać, wisi mi to, pytałaś to Ci piszę, doceń chociaż to.

Ależ  dziękuję bardzo za złota radę...w życiu sama bym się nie domyśliła 🙂 😀😃a tak całkiem serio to tu tylko forum wiec nie znasz mnie to nie oceniaj ...bo nie masz żadnego prawa mnie oceniać po paru postach .PŚ dziękuję za uwagę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, robięjaklubię napisał:

Jeżeli kobieta dobrze czuje się w swoim Ciele to powinna poszukać faceta, któremu to ciało będzie się podobało. Są osoby, które mają problemy zdrowotne i nie mogą schudnąć, znam takie w pracy.

No i proste-po co sobie życie utrudniać=) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Sylwia1991 napisał:

No i proste-po co sobie życie utrudniać=) 

Czasem się nie dogodzi. Lepiej być z kimś komu pasujemy wtedy też bardziej chce się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Rybka92 napisał:

Ależ  dziękuję bardzo za złota radę...w życiu sama bym się nie domyśliła 🙂😀😃a tak całkiem serio to tu tylko forum wiec nie znasz mnie to nie oceniaj ...bo nie masz żadnego prawa mnie oceniać po paru postach .PŚ dziękuję za uwagę. 

Nie oceniam skarbie, zrobisz co zechcesz, przemyśl. Wobec Ciebie jestem stara i serio chcę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym nie startowała do kolesia z " kratą" ... chyba kratą piwa : D

z wyglądu jestem byle jaka. Znajoma wyglada gorzej od mnie i znalazła mega kolesia... to nie jest kwestia tylko wyglądu :(  na codzien jestem pracowitą pszczołką i nie mma czasu na jakies spa czy dyskoteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zalezy mi na jakis mega przystojniakach, chodzi mi raczej o fajnego, przyjemnego faceta. Czuły, opiekuńczy i takie tam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dream napisał:

W życiu bym nie startowała do kolesia z " kratą" ... chyba kratą piwa : D

z wyglądu jestem byle jaka. Znajoma wyglada gorzej od mnie i znalazła mega kolesia... to nie jest kwestia tylko wyglądu 😞  na codzien jestem pracowitą pszczołką i nie mma czasu na jakies spa czy dyskoteki

Widzisz, więc nie o wyglad chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dream napisał:

W życiu bym nie startowała do kolesia z " kratą" ... chyba kratą piwa : D

z wyglądu jestem byle jaka. Znajoma wyglada gorzej od mnie i znalazła mega kolesia... to nie jest kwestia tylko wyglądu 😞  na codzien jestem pracowitą pszczołką i nie mma czasu na jakies spa czy dyskoteki

Ja też za takimi nie latam. Jak jest za przystojny to mnie jakoś odstrasza, nie mam zaufania id razu, głupie ale tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×