Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dream

Podstarzała dziewica.

Polecane posty

1 godzinę temu, robięjaklubię napisał:

Ja też za takimi nie latam. Jak jest za przystojny to mnie jakoś odstrasza, nie mam zaufania id razu, głupie ale tak mam.

No właśnie :D ja tak samo. 

nie, chyba nie o wygląd. Wiec jest jeszcze gorzej. Dlatego dzisiaj ryczałam cały dzień.

ja jestem do dupy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Dream napisał:

No właśnie 😄 ja tak samo. 

nie, chyba nie o wygląd. Wiec jest jeszcze gorzej. Dlatego dzisiaj ryczałam cały dzień.

ja jestem do dupy i tyle.

Nie dołuj się. Zacznij codziennie od podziękowania sobie za jakąś dobrą rzecz co np. udało Ci się zrobić. To element terapii budowania swojego poczucia wartości. Zacznij uśmiechać się choćby tylko oczami, zobacz jak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zazdro napisał:

Który facet jak naokoło same pustaki? I kiedy? przed emeryturą? Ma 30stke a to znaczy że 75% najlepszych lat bezpowrotnie stracony.  Albo się weźmie w garść, albo następne 50 lat będzie gnić w samotności.

Tych porządnych jest mniej. Wydaje mi się że większość mezczyzn- jak się zakocha- to jednak chciałaby być tym pierwszym=) Nie chodzi mi o to, ż bycie dziewica to jakiś ogromy atut, ale myślę że to może być mile zaskoczenie 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Bolek napisał:

Bredzą ci tutaj o tańcach i uśmiechach, redukcji wagi itd. problem masz w głowie i to co najmniej od dekady, mogę sobie gdybać jaki ale po co. Faktyczny stan na dziś dla faceta jest nieciekawy. Ktoś kto nigdy nie był w związku (nawet miss Word) jest przyzwyczajony do samodzielnych decyzji, zanim nauczy się kompromisów i innych rzeczy naturalnych w związku minie kilka lat, dziewictwo - to samo, historie o niewyżytych dziewicach można włożyć między bajki, też trzeba uczyć i nadrabiać kilka lat, do tego dochodzi zegar biologiczny - w tym wieku chcesz mieć rodzinę i dzieci. Czego bym się obawiał poznając ciebie? Za 3 miesiące ockne się przy panience w ciąży z którą cały czas drę koty, do tego kiepskiej w łóżku i jak sama piszesz smutnej i mało urodziwej. Jedyna opcja szukaj podobnego sobie - starego prawiczka i stwórzcie związek z rozsądku, inaczej tylko kot zostaje.

Ej... Nie każda 30 chce rodzić małego potworka 😃

No ale z jednej strony masz rację-jak ktoś jest samotny to później trudno mu się przestawić do tego, że trzeba iść czasem na kompromis, a często po prostu odpuścić. No i trudno o jakiś dystans, jak ktoś tyle lat żył marzeniami o wspaniałym związku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mieć dzieci. Po 30 już nie ma życia i mlodości?.

Coś tam bede probowac robic, ale tez zdaje mi się, że za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dream napisał:

Nie chce mieć dzieci. Po 30 już nie ma życia i mlodości?.

Coś tam bede probowac robic, ale tez zdaje mi się, że za pozno

Spoko ja mam 41 lat i wcale nie jestem ładna a na powodzenie nie narzekam. Zrób analizę co możesz zrobić z wyglądem, może włosy zapuścić, może paznokcie pomalować, hennę brwi możesz zrobić sama. Jak chcesz mozesz mi na prv wysłać zdjęcie może coś Ci doradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dream napisał:

Nie chce mieć dzieci. Po 30 już nie ma życia i mlodości?.

Coś tam bede probowac robic, ale tez zdaje mi się, że za pozno

Pierdoły ...nawet i po 50 mozna być młodym i żyć:D 😄😄 nie jest wazna metryka ale kto jakim wiekiem psychicznie jest 1 50 latek moze czuc się jako 20 latek a 20 latka czuć się jak 70 latka 🙂 więc tu nie ma znaczenia .

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Rybka92 napisał:

Pierdoły ...nawet i po 50 mozna być młodym i żyć:D 😄😄 nie jest wazna metryka ale kto jakim wiekiem psychicznie jest 1 50 latek moze czuc się jako 20 latek a 20 latka czuć się jak 70 latka 🙂 więc tu nie ma znaczenia .

Na stare lata też można kogoś poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, robięjaklubię napisał:

Spoko ja mam 41 lat i wcale nie jestem ładna a na powodzenie nie narzekam. Zrób analizę co możesz zrobić z wyglądem, może włosy zapuścić, może paznokcie pomalować, hennę brwi możesz zrobić sama. Jak chcesz mozesz mi na prv wysłać zdjęcie może coś Ci doradzę.

Kobieta po 40stce też może być atrakcyjna nawet jak już sie nie ma baby face. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Sylwia1991 napisał:

Kobieta po 40stce też może być atrakcyjna nawet jak już sie nie ma baby face. 🙂

Za stara jestem na kompleksy i udaję, że nie widzę mankamentów.🙂 Łatwiej się żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, robięjaklubię napisał:

Spoko ja mam 41 lat i wcale nie jestem ładna a na powodzenie nie narzekam

oj nie pisz tak..... umieściłaś kiedyś zdjęcie w avku i brzydka nie jesteś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ddt60 napisał:

oj nie pisz tak..... umieściłaś kiedyś zdjęcie w avku i brzydka nie jesteś ...

Dziękuję jesteś miły, ale wiem że wygladam przeciętnie natomiast wygląd to nie wszystko.🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, LoveSexOrgasm napisał:

No tak 

"-wiedzialam!
-kochanie to dlaczego nic nie mowilaś
-No bo za nim powiedziałeś to nie wiedziałam"

 

I wszystko jasne.😉

cytat z Misia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, robięjaklubię napisał:

Dziękuję jesteś miły, ale wiem że wygladam przeciętnie natomiast wygląd to nie wszystko.🙂

z całą pewnością - liczy się wiele cech określanych u kobiet jako wdzięk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, ddt60 napisał:

z całą pewnością - liczy się wiele cech określanych u kobiet jako wdzięk

mężczyźni mają nawet szerszy wachlarz możliwych zalet. Kiedy kogoś lubimy od razu staje się piękniejszy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że w powinnaś znaleźć osobę z podobną historią życiową. Podesłałem Tobie też wiadomość na priv. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sylwia1991 napisał:

Na stare lata też można kogoś poznać

Wiadomka 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jan kowalski napisał:

Zacznij bywać w otpowidnim towarzystwie albo wibrator!?

Może jeszcze sprezentujesz jej ten wibrator?;P 

 

2 godziny temu, rebcio napisał:

Wydaje mi się że w powinnaś znaleźć osobę z podobną historią życiową. Podesłałem Tobie też wiadomość na priv. 

Malutko jest osób z podobna historia..nawet jak by znalazła się inna dziewica w jej wieku to każda jest inna i myślenie i podejście czy blokady ma inne i nie znaczy że się odrazu zrozumieją a jak już to się takimi rzeczami nie chwalą na forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rybka92 napisał:

Malutko jest osób z podobna historia..nawet jak by znalazła się inna dziewica w jej wieku to każda jest inna i myślenie i podejście czy blokady ma inne i nie znaczy że się odrazu zrozumieją a jak już to się takimi rzeczami nie chwalą na forum .

Dużo w tym masz też racji. Niestety czasy się nieco zmieniły. Szkoda tylko że ta malutka grupka nie jest przez to w stanie ułożyć sobie życia. Mówi się że nadzieja umiera ostatnia.  Ale w tym przypadku tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, rebcio napisał:

Dużo w tym masz też racji. Niestety czasy się nieco zmieniły. Szkoda tylko że ta malutka grupka nie jest przez to w stanie ułożyć sobie życia. Mówi się że nadzieja umiera ostatnia.  Ale w tym przypadku tak nie jest.

Wiesz samo to bycia dziewica nie jest na marne bo może sobie ułożyć życie czytalam I slyszalam o duzo takich przypadkach co po 30 po 40 nawet 1 po 50 stracila dziewictwo , najważniejsze jest w tym wszystkim co powoduje że do takiego wieku jest się dziewica?Heh znam taka 1 ale jej historie tez znam i mega duzo przeżyła na tle przemocy sexualnej ale tak to mi się wydaje nienormalne że przez tyle lat beż przemocy w czasie świetności gdy byla okazja beż blokad psychicznych jak i fizycznych po prostu nie spróbowała a każdy wie jak się było nastolatkiem jakie wtedy popędy są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seks to nie tylko penetracja, ale też oral, anal itp. Zależy czy autorka nie ma w ogóle żadnych doświadczeń, nawet się nie całowała, czy jednak coś tam było. 

30 lat to nie jest dużo jeszcze 😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym zaraz zgłaszał się w konkury, ale zaraz podstarzała. Jak tu piszę, Ona zupełnie niekuta czasem. Po oczach się poznajemy, serio. Tam nie widzisz kogoś dwadzieścia lat i nagle, pamiętam cię z podstawówki. 

Night nie zagadał, ale wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2021 o 23:21, robięjaklubię napisał:

Nie oceniam skarbie, zrobisz co zechcesz, przemyśl. Wobec Ciebie jestem stara i serio chcę dobrze.

Co do ciebie samej proszę nie rozśmieszaj mnie kumpli i przyjaciół mam o masę starszych od ciebie wiec nie bądź śmieszna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Nowy w mieście napisał:

Nie żebym zaraz zgłaszał się w konkury, ale zaraz podstarzała. Jak tu piszę, Ona zupełnie niekuta czasem. Po oczach się poznajemy, serio. Tam nie widzisz kogoś dwadzieścia lat i nagle, pamiętam cię z podstawówki. 

Night nie zagadał, ale wiadomo o co chodzi.

A po jakiej podstawie tak twierdzisz że niekuta czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rybka92 napisał:

A po jakiej podstawie tak twierdzisz że niekuta czasem?

Mam zamiar głębiej w temat. 

I dlatego, że nie dla psa kiełbasa. Poprzeć mogę i podziwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Rybka92 napisał:

ale tak to mi się wydaje nienormalne że przez tyle lat beż przemocy w czasie świetności gdy byla okazja beż blokad psychicznych jak i fizycznych po prostu nie spróbowała a każdy wie jak się było nastolatkiem jakie wtedy popędy są. 

Wystarczyło w nastoletnich latach mieć nieco inne priorytety niż szukanie "zaliczenia". Czasami też głęboka wiara jest tym głównym czynnikiem. Ale i niekiedy jakaś trauma, która nie musi być spowodowana przemocą seksualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×