Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Lilonowa

Co myślicie o seksie z dwoma facetami

Polecane posty

Witajcie. Co myślicie o seksie z dwoma facetami? Pytanie do kobiet.  

I panowie co myślicie o seksie w trójkącie 1K2M?

1 minutę temu, Sylwia1991 napisał:

Nigdy w życiu. 

Dlaczego?

Gość ZOSIA SAMOSIA
Napisano (edytowany)

mysle ze jak by bylo fajnie z tym jednym to z tym drugim by mi sie juz nie chcialo a jak by z tym jednym byloby nie fajnie to ten drugi by sie przydal 

Edytowano przez ZOSIA SAMOSIA

Gość ZOSIA SAMOSIA

phihi pier to lenie kotka przy pomocy mlotka 

Myślę, że jeśli kogoś to kręci to może być całkiem fajnie. 😉

Gość ZOSIA SAMOSIA

nie wiem ale mnie nie kreci to jest meczace .... mialam kiedys sex z dwoma i do kitu 

7 minut temu, Lilonowa napisał:

Dlaczego?

Każdy ma jakieś granicę- ta jest moja=) 

Ale każdy robi co kto lubi.

Witam ,drogie panie, żeby coś pisać o seksie  z dwoma facetami najpierw trzeba by było tego spróbować.Wszystko zależy od tego ,co to za panowie i co oni potrafią.Z jednymi możecie przeżyć coś niesamowitego, ale inni mogą wszystko zepsuć. Dużo zależy od tego czego oczekujesz, i na co im pozwolisz...

• Like 1

Dokładnie, wielokrotnie byłem w takim układzie. Ważne jest podejście do tematu. Najważniejsza jest przyjemność Kobiety.

14 godzin temu, Lilonowa napisał:

I panowie co myślicie o seksie w trójkącie 1K2M?

Nie przemawia do mnie. Kobietą się nie dzielę. 😋

14 godzin temu, robięjaklubię napisał:

Myślę, że ch.ujowo

podwójnie ch.u.jowo zwłaszcza jak jeden w p,ipę a drugi w pupę.... Ja mógłbym w pupkę ..., aż się oblizuję.

• Haha 3

9 minut temu, ddt60 napisał:

podwójnie ch.u.jowo zwłaszcza jak jeden w p,ipę a drugi w pupę.... Ja mógłbym w pupkę ..., aż się oblizuję.

a 3 do buzi🤣:classic_wink:

1 godzinę temu, Joann napisał:

a 3 do buzi🤣:classic_wink:

to mamy wstępnie ustalone 🤣

16 godzin temu, robięjaklubię napisał:

Myślę, że ch.ujowo

Jest fatalnie. Czułam się jak jakaś zabawka 😞 

Założyłam nick tylko na potrzeby tego tematu, mam tu inny dość znany i jeśli chodzi o takie sprawy wolę o pełną anonimizacje. Poznałam Go właśnie tu, na tym forum, ale będę lojalna i nicka nie zdradzę. Okazało się że mieszkamy dosyć blisko siebie, zaczęły się spotkania, szybko poszliśmy do łóżka, bardzo się zakochałam, potem On wyjawił fantazje że chciałby w większym gronie. Ja nie byłam przekonana, ale on nalegał, byłam zauroczona i zgodziłam się. Było mi fatalnie, ale cieszyłam się że spełniam jego marzenia. Po kilku takich spotkaniach z różnymi facetami powiedziałam że mam dosyć, On się wkurzył i się rozstaliśmy. Do dziś mam traumę i na wspomnienie tamtych spotkań kiepsko reaguje. 

• Sad 2

2 minuty temu, Taka_Jedna napisał:

Jest fatalnie. Czułam się jak jakaś zabawka 😞 

Założyłam nick tylko na potrzeby tego tematu, mam tu inny dość znany i jeśli chodzi o takie sprawy wolę o pełną anonimizacje. Poznałam Go właśnie tu, na tym forum, ale będę lojalna i nicka nie zdradzę. Okazało się że mieszkamy dosyć blisko siebie, zaczęły się spotkania, szybko poszliśmy do łóżka, bardzo się zakochałam, potem On wyjawił fantazje że chciałby w większym gronie. Ja nie byłam przekonana, ale on nalegał, byłam zauroczona i zgodziłam się. Było mi fatalnie, ale cieszyłam się że spełniam jego marzenia. Po kilku takich spotkaniach z różnymi facetami powiedziałam że mam dosyć, On się wkurzył i się rozstaliśmy. Do dziś mam traumę i na wspomnienie tamtych spotkań kiepsko reaguje. 

Bardzo mi przykro, że Cię to spotkało. Ja nie próbowałam, ale wiem że nie nadaję się do takich zabaw i raczej nie zgodziłabym się ze wzg. na mojego mężczyznę.

15 minut temu, Bardzo_fajny_facet napisał:

I pięknie jak wszystko ustalone.

tak, ja będę miał najgorzej bo przed penetracją będę musiał wylizać jej dupkę - chyba, że będzie pod ręką jakiś lubrykant 🤣

• Haha 1

3 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Bardzo mi przykro, że Cię to spotkało. Ja nie próbowałam, ale wiem że nie nadaję się do takich zabaw i raczej nie zgodziłabym się ze wzg. na mojego mężczyznę.

kolejny dowód, że nie należy godzić się "pod presją" na taki seks. Widocznie i pewnie tak jest (ja nie próbowałem) do seksu grupowego trzeba mieć odpowiednie predyspozycje a u tych, którzy ich nie mają kończy się to traumą

1 minutę temu, ddt60 napisał:

kolejny dowód, że nie należy godzić się "pod presją" na taki seks. Widocznie i pewnie tak jest (ja nie próbowałem) do seksu grupowego trzeba mieć odpowiednie predyspozycje a u tych, którzy ich nie mają kończy się to traumą

Racja trzeba być w zgodzie ze swoimi uczuciami.

17 godzin temu, Lilonowa napisał:

Witajcie. Co myślicie o seksie z dwoma facetami? Pytanie do kobiet. 

To nie dla mnie.

15 minut temu, ddt60 napisał:

tak, ja będę miał najgorzej bo przed penetracją będę musiał wylizać jej dupkę - chyba, że będzie pod ręką jakiś lubrykant 🤣

Najgorzej ? Wydaje mi się że trochę przesadzasz.

16 minut temu, robięjaklubię napisał:

Ja też się nie nadaje. Seks z nim tylko we dwoje to było coś niesamowitego. Będę szczera, ale nie miałam nikogo lepszego w łóżku! Niestety potem on wyjawił swoje fantazje i mnie wciągnął w te rzeczy. Było mi źle, ale byłam bardzo zapatrzona i zakochana, więc się godziłam, ale niestety odbiło mi się to traumą, a on ma się do dziś świetnie. Czasem tu pisuje, ale jak pisałam, będę lojalna i nicka nie zdradzę. Choć czasem mnie rozbraja jak pisze o tym że brzydzi się zdradą, a w realu nie brzydził się seksem w kilka osób.

1 minutę temu, redaktorFuckt napisał:

Niee? Jestem rozczarowany 😲😁

Zapewne nie Ty jeden 😂

1 minutę temu, redaktorFuckt napisał:

A tak serio układ 2m+k może nie istnieć aleeee 2k+m uuu

Układ 2k+m jest... yyymmm 

2 minuty temu, Taka_Jedna napisał:

Ja też się nie nadaje. Seks z nim tylko we dwoje to było coś niesamowitego. Będę szczera, ale nie miałam nikogo lepszego w łóżku! Niestety potem on wyjawił swoje fantazje i mnie wciągnął w te rzeczy. Było mi źle, ale byłam bardzo zapatrzona i zakochana, więc się godziłam, ale niestety odbiło mi się to traumą, a on ma się do dziś świetnie. Czasem tu pisuje, ale jak pisałam, będę lojalna i nicka nie zdradzę. Choć czasem mnie rozbraja jak pisze o tym że brzydzi się zdradą, a w realu nie brzydził się seksem w kilka osób.

Już dużo powiedziane zaraz historycy forume wciągną dane. Hehe co nie Widmo hehe

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się