Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Lilonowa

Co myślicie o seksie z dwoma facetami

Polecane posty

1 minutę temu, Merkana napisał:

Układ 2k+m jest... yyymmm 

Okazuje się że dużo zależy od intonacji yyymmm czy długo zalotnie czy krótko yyy a dłużej mmmm co mogło by świadczyć o pewnej niewiedzy i rozważaniu odpowiedzi...

1 minutę temu, redaktorFuckt napisał:

Już dużo powiedziane zaraz historycy forume wciągną dane. Hehe co nie Widmo hehe

Ani mnie Widmo nie rozpozna ani nikt. No chyba że On, ale wątpię aby się chciał afiszować. 

1 minutę temu, Taka_Jedna napisał:

Ani mnie Widmo nie rozpozna ani nikt. No chyba że On, ale wątpię aby się chciał afiszować. 

A czy my się kontaktowaliśmy na forum? Pliss ☺️

Okazuje się że dużo zależy od intonacji yyymmm czy długo zalotnie czy krótko yyy a dłużej mmmm co mogło by świadczyć o pewnej niewiedzy i rozważaniu odpowiedzi...

Wyobraź sobie że długo i zalotnie 

17 godzin temu, Lilonowa napisał:

Co myślicie o seksie z dwoma facetami

Nie chciałbym seksu z jednym facetem a co dopiero z dwoma 😄

• Thanks 1

2 minuty temu, redaktorFuckt napisał:

A czy my się kontaktowaliśmy na forum? Pliss ☺️

Im więcej takich detali to będę łatwiejsza do namierzenia, więc wybacz, zamilcze.

Przed chwilą, Merkana napisał:

Wyobraź sobie że długo i zalotnie 

Mmmmm praaawda. Trzeba jednak się uwijać z tematem..

9 minut temu, Merkana napisał:

Układ 2k+m jest... yyymmm 

a może 3k+m ... jak już to już

Przed chwilą, ddt60 napisał:

a może 3k+m ... jak już to już

A to już tłok 

Przed chwilą, Taka_Jedna napisał:

Im więcej takich detali to będę łatwiejsza do namierzenia, więc wybacz, zamilcze.

zamilcze

może masz tendencję do nie pisania ę i to dla badaczy będzie istotny szczegół, życzę zatem oczywiście miłej zabawy incognito , 

A to już tłok 

no i trzeba zainwestować w duży samochód i duże łóżko

Przed chwilą, redaktorFuckt napisał:

A tłok tylko w jednej. 😁

Może być ręka w drugiej a w trzeciej język. Spróbuj to sobie wyobrazić 😂

zamilcze

może masz tendencję do nie pisania ę i to dla badaczy będzie istotny szczegół, życzę zatem oczywiście miłej zabawy incognito , 

Nieistotnie jakie mam tendencje 😉 

Lubie to forum i lubie tu pisywać, ale jakbym napisała to co napisałam pod swoim oficjalnym nickiem, to wiem jak jest tutaj i wiem że nie miałabym czego szukać. 

PS. Na komunikator niech też nikt nie uderza, nie odpisze 🙂 

Może być ręka w drugiej a w trzeciej język. Spróbuj to sobie wyobrazić 😂

Ja mam wyśmienitą wyobraźnię mam jeszcze drugi palec w drugiej dłoni więc wychodzi nawet 4. Ale to technicznie robi się nieciekawe. Za mechaniczne bo facet przeciśnięty czterema nabuzowanymi kobietami byłby nieco przytłoczony szczęściem a pole manewru w sztuce ars amanci skąpe. Jak chwycić za pierś gdy  dojeżdżają obie dłonie ☺️

5 minut temu, Taka_Jedna napisał:

Nieistotnie jakie mam tendencje 😉 

Lubie to forum i lubie tu pisywać, ale jakbym napisała to co napisałam pod swoim oficjalnym nickiem, to wiem jak jest tutaj i wiem że nie miałabym czego szukać. 

PS. Na komunikator niech też nikt nie uderza, nie odpisze 🙂 

Spoko nie uderzam co najwyżej tryskam. 😁

7 minut temu, redaktorFuckt napisał:

Spoko nie uderzam co najwyżej tryskam. 😁

Czy Ty się z Leżaczkiem macałeś przez ścianę działów forum? 

21 minut temu, redaktorFuckt napisał:

Jak chwycić za pierś gdy  dojeżdżają obie dłonie ☺️

Jakie chwycić? Ty miałbyś tylko jedno zadanie - LEŻEĆ 🤭 i wykonywać polecenia 

48 minut temu, Taka_Jedna napisał:

Ja też się nie nadaje. Seks z nim tylko we dwoje to było coś niesamowitego. Będę szczera, ale nie miałam nikogo lepszego w łóżku! Niestety potem on wyjawił swoje fantazje i mnie wciągnął w te rzeczy. Było mi źle, ale byłam bardzo zapatrzona i zakochana, więc się godziłam, ale niestety odbiło mi się to traumą, a on ma się do dziś świetnie. Czasem tu pisuje, ale jak pisałam, będę lojalna i nicka nie zdradzę. Choć czasem mnie rozbraja jak pisze o tym że brzydzi się zdradą, a w realu nie brzydził się seksem w kilka osób.

Nie ma co wyjawiać jego niku. Macie inne preferencje. Dobrze, że to urwałaś i jesteś w zgodzie ze sobą. Nie można za cenę uczucia stać się czyjąś zabawką. Stało się i tyle, nie myśl o tym, każdy czasem zrobi coś co jest nie w zgodzie z nim samym lub coś czego się wstydzi, ale to tylko świadczy o naszej wrażliwości, jesteśmy ludźmi. Co było a nie jest nie pisze się w rejestr.

• Like 1

22 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Nie ma co wyjawiać jego niku. Macie inne preferencje. Dobrze, że to urwałaś i jesteś w zgodzie ze sobą. Nie można za cenę uczucia stać się czyjąś zabawką. Stało się i tyle, nie myśl o tym, każdy czasem zrobi coś co jest nie w zgodzie z nim samym lub coś czego się wstydzi, ale to tylko świadczy o naszej wrażliwości, jesteśmy ludźmi. Co było a nie jest nie pisze się w rejestr.

Dziękuję Ci za ten wpis. Jesteś naprawdę dobrą i empatyczną osobą. Nie zamierzam wyjawiać  ani jego nicka ani swojego stałego, nie o to w tym chodzi. Chciałam tylko ostrzec żeby ludzie mimo zakochania czy zauroczenia nie godzili się na wszystkie fantazje partnera. Potem może mieć to fatalne skutki.

28 minut temu, Taka_Jedna napisał:

Dziękuję Ci za ten wpis. Jesteś naprawdę dobrą i empatyczną osobą. Nie zamierzam wyjawiać  ani jego nicka ani swojego stałego, nie o to w tym chodzi. Chciałam tylko ostrzec żeby ludzie mimo zakochania czy zauroczenia nie godzili się na wszystkie fantazje partnera. Potem może mieć to fatalne skutki.

To bardzo ważny wpis, dobrze że go napisałaś.

• Like 1

2 godziny temu, Taka_Jedna napisał:

Jest fatalnie. Czułam się jak jakaś zabawka 😞 

Założyłam nick tylko na potrzeby tego tematu, mam tu inny dość znany i jeśli chodzi o takie sprawy wolę o pełną anonimizacje. Poznałam Go właśnie tu, na tym forum, ale będę lojalna i nicka nie zdradzę. Okazało się że mieszkamy dosyć blisko siebie, zaczęły się spotkania, szybko poszliśmy do łóżka, bardzo się zakochałam, potem On wyjawił fantazje że chciałby w większym gronie. Ja nie byłam przekonana, ale on nalegał, byłam zauroczona i zgodziłam się. Było mi fatalnie, ale cieszyłam się że spełniam jego marzenia. Po kilku takich spotkaniach z różnymi facetami powiedziałam że mam dosyć, On się wkurzył i się rozstaliśmy. Do dziś mam traumę i na wspomnienie tamtych spotkań kiepsko reaguje. 

Ty tak na poważnie? Masz 17 lat? Rozumiem zauroczenie, zakochanie, nawet rozumiem spróbowanie na dwa baty dla eksperymentu... ale kilka razy z różnymi facetami jak cię to nie kreci a wręcz po pierwszej próbie obrzydza... Dobrze że scat-a nie lubił bo byś z miłości wcinała aż miło... Niby dorosła kobieta a sama sobie robi krzywdę na własne życzenie ehh. Takie coś jest super przyjemne ale dla ludzi których to rajcuje....

• Like 1

41 minut temu, Taka_Jedna napisał:

Mądry polak po szkodzie... Dobrze że teraz to rozumiesz i postrzegasz innych.

13 minut temu, robięjaklubię napisał:

To bardzo ważny wpis, dobrze że go napisałaś.

Dziękuję. Inaczej nie mogłam napisać. 

12 minut temu, Bolek napisał:

Ty tak na poważnie? Masz 17 lat? Rozumiem zauroczenie, zakochanie, nawet rozumiem spróbowanie na dwa baty dla eksperymentu... ale kilka razy z różnymi facetami jak cię to nie kreci a wręcz po pierwszej próbie obrzydza... Dobrze że scat-a nie lubił bo byś z miłości wcinała aż miło... Niby dorosła kobieta a sama sobie robi krzywdę na własne życzenie ehh. Takie coś jest super przyjemne ale dla ludzi których to rajcuje....

A możesz zrozumieć że jak się jest zakochanym po uszy w facecie, to ślepo godzi się na jego fantazje. Ja dopiero po czasie zrozumiałam jak błądzę i że to co jego kręci to mi się nie podoba.

• Haha 1

1 minutę temu, Taka_Jedna napisał:

A możesz zrozumieć że jak się jest zakochanym po uszy w facecie, to ślepo godzi się na jego fantazje. Ja dopiero po czasie zrozumiałam jak błądzę i że to co jego kręci to mi się nie podoba.

Kiedy ktoś czegoś od nas chce czasem mimo naszej niechęci możemy pomyśleć, że jesteśmy nie na czasie, że teraz wszyscy tak robią i chcemy się przełamać a potem wychodzi, że przełamać się nie da. Czasem za bardzo nam zależy. Nie przejmuj się co kto myśli, czy jak Cię ocenia, bo każdy jest inny i ma do tego prawo.

8 minut temu, Taka_Jedna napisał:

Właśnie tego nie mogę zrozumieć, tak jak pisałem raz ok, może to jest fajne... Ale jak fajne nie jest to drugi raz się tego nie robi. Czasem nie zakładaj randkowych profili bo na 100% weźmiesz kredyt i wyślesz kase amerykańskiemu żołnierzowi na misji ....

• Haha 1

20 godzin temu, Lilonowa napisał:

Witajcie. Co myślicie o seksie z dwoma facetami? Pytanie do kobiet.  

I panowie co myślicie o seksie w trójkącie 1K2M?

Sam nie wiem. Z jednej strony lubię oglądać filmy, gdzie dwóch lub więcej panów dogadza jednej kobiecie, ale jeśli miałbym sam to zrobić, to chyba nie. Za bardzo to dla mnie perwersyjne. To musiałaby być dziewczyna, z którą nie chciałbym być, a spotkanie byłoby tylko dla seksu. Poza tym nie wiem jak czułbym się w towarzystwie obcego, nagiego faceta. O ile obecność nagiej kobiety mnie podnieca, o tyle nagi facet nie. To zderzenie dwóch przeciwstawnych sił.

39 minut temu, Taka_Jedna napisał:

Niestety zgodzę się z Bolkiem. Nie robi się czegoś na co nie masz ochoty. Widać,że koleś traktował Cię jedynie jako zabawkę do seksu. Poczuł,że jesteś zakochana i wiele dla niego zrobisz. Miał ochotę Cię wykorzystać i to zrobił. Współczuję Ci. Masz nauczkę do końca życia. Co się stało ,to się nie odstanie. Potraktuj to jako doświadczenie, którego już pewnie nigdy nie powtórzysz.

Tak jak napisałem wcześniej- ja bym się tak hipotetycznie zabawiał tylko z kobietą, do której nic nie czuję. Może on miał tak samo, bo naciskanie i wywieranie presji na takie zabawy nie jest ok, jeśli się kogoś kocha i szanuje.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się