Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kabanosy

U was też sąsiedzi używają wkrętarko-wiertarek o 5:00...

Polecane posty

Napisano (edytowany)

opukują ściany, sufity, podłogi, meble, kłapią dechami od kibla - 23:00, 3:00, 5:00... sumarycznie całą noc, nastawiają pranie o 2:00, rzucają wszystkim gdzie popadnie, stukają kranami aż uszy przytyka, zgrzytają tabołami i tłuką w podłogę ichnimi nóżkami, trzaskają drzwiami tak, że wam wasze drzwi trzeszczą i brzęczą, nawet łyżeczka w kubku, dudnią patelniami o 3:00, siusiają i pierdzą na kiblu na tyle dobitnie, że to wszystko słyszycie w stoperach, też tak macie?😕 pomijam dziedzi dudniące swoimi małymi niewinnym nóżkami w podłogę 10 x dziennie😔

Edytowano przez kabanosy
  • Sad 2

4 minuty temu, kabanosy napisał:

opukują ściany, sufity, podłogi, meble, kłapią dechami od kibla - 23:00, 3:00, 5:00... sumarycznie całą noc, nastawiają pranie o 2:00, rzucają wszystkim gdzie popadnie, stukają kranami aż uszy przytyka, zgrzytają tabołami i tłuką w podłogę ichnimi nóżkami, trzaskają drzwiami tak, że wam wasze drzwi trzeszczą i brzęczą, nawet łyżeczka w kubku, dudnią patelniami o 3:00, siusiają i pierdzą na kiblu na tyle dobitnie, że to wszystko słyszycie w stoperach, też tak macie?😕 pomijam dziedzi dudniące swoimi małymi niewinnym nóżkami w podłogę 10 x dziennie😔

hahaha jazgot i zgielk jak na times square😂

• Haha 1

tak walą tymi tobołami w płytki aż im miski czy inne metalowe naczynia brzęczą, a wszystko zaczęło się 2 lata temu od sąsiada, który tak walił w nocy drzwiami aż raz mu klamka odpadła w kiblu 😂, wybudzał dzieci o 1:00 w nocy i ganiał z nimi po domu, no a teraz mam nieodparte wrażenie jakby cały czas ktoś nocował w ubikacji, ilekroć tam nie wejdę zawsze coś pierdyknie 😕 jak spuszczają wodę w kiblu to jakby kamienie spuszczali, to nie ironia do kamicy, takiej choroby, tylko autentyczny fakt😔

• Sad 1

Napisano (edytowany)

jest tak: 

zasypiam, odpływam, odpływa....Zzz, PIER/DOLUT!!!

x

o  5 udaje mi się zasnąć, to i se śpie dlużej 🙂 

ale ogółem męczące to 😔

Edytowano przez kabanosy

6 minut temu, kabanosy napisał:

jest tak: 

x

o  5 udaje mi się zasnąć, to i se śpie dlużej 🙂 

ale ogółem męczące to 😔

No to mowie idź do nich albo zgłoś na psy

6 godzin temu, kabanosy napisał:

nie bardzo. czasami jak nowy sie wprowadza to robi remont i udaje, ze nie wie co to cisza nocna.

Na szczęście nie mieszkam w bloku bo byłaby awantura 😕

• Like 1

13 minut temu, Leżасzеk napisał:

Nie ale zdarza mi się włączyć wibrator siostry podobnie halasuje.

wtf

• Haha 2

kabanosy, albo policja, albo uprzejme wnioski o uciszenie d'u'py, albo może jakaś izolacja akustyczna?

2 minuty temu, Leżасzеk napisał:

Cześć tygrysku 🙂

😮 Cześć Leżaczku, gdzie się podziałeś 😮

32 minuty temu, Leżасzеk napisał:

Nie ale zdarza mi się włączyć wibrator siostry podobnie halasuje.

A może to wibrator do betonu jest? 🤣

Napisano (edytowany)
8 godzin temu, kabanosy napisał:

Być może moi sąsiedzi podejmują wymienione przez Ciebie aktywności, niektóre nawet na pewno, ale ich domy są na tyle oddalone od mojego, że musiałbym używać szpiegowskiego sprzętu podsłuchowego aby to wszystko słyszeć 😄

Edytowano przez Doktor Siurek Comeback

1 godzinę temu, brokencat87 napisał:

kabanosy, albo policja, albo uprzejme wnioski o uciszenie d'u'py, albo może jakaś izolacja akustyczna?

podsłu...ą i wykorzystują co usłyszą, to jest pospolite nękanie 😞 nawet to czytają.. i tu zwracam się z uprzejmą prośbą: no, śmiało, rozłącz mnie 😎

2 godziny temu, brokencat87 napisał:

mnie już wszystko jedno i nie zależy mi, słyszałem tyle inwektyw, że mnie to koło pupy lata, i oni i ich gebelsowskie metody, zmarnowali mi zdrowie, i wiedzą o tym, taki ich obraz, i robią to specjalnie, a policja była na samym początku, i miała być, bo o tym mówili, na tyle dyskretnie, że było słychać 🙄

• Sad 1

10 minut temu, kabanosy napisał:

mnie już wszystko jedno i nie zależy mi, słyszałem tyle inwektyw, że mnie to koło pupy lata, i oni i ich gebelsowskie metody, zmarnowali mi zdrowie, i wiedzą o tym, taki ich obraz, i robią to specjalnie, a policja była na samym początku, i miała być, bo o tym mówili, na tyle dyskretnie, że było słychać 🙄

😮 trzeba kabanoskom jakoś koniecznie pomóc

• Like 1

4 minuty temu, brokencat87 napisał:

😮 trzeba kabanoskom jakoś koniecznie pomóc

i tak w koło macieju, pier/dyknie czymś celowo, i tekst "patrz jak dycha" (to normalne, że człowiek słucha jak coś głośno walnie), "nie umie oddychać", "ma problemy z sercem", a jak kiedyś mnie serce bolało naprawdę i biło jak oszalałe, "zaraz mu serce pęknie" i sobie pikać zaczęli gdzieś o 2:00 lub 3:00 w nocy, żeby mnie zdołować bardziej 😕

1 minutę temu, brokencat87 napisał:

kabanosku, a jest opcja na wyprowadzkę?

tygrysku ale ja lubię mój kraj, jestem przywiązany, nawet jestem patriotą i mógłbym krew przelać za ojczyznę, gdyby tylko znalazł się ów ktoś kto byłby się zgodził 😐

Przed chwilą, kabanosy napisał:

tygrysku ale ja lubię mój kraj, jestem przywiązany, nawet jestem patriotą i mógłbym krew przelać za ojczyznę, gdyby tylko znalazł się ów ktoś kto byłby się zgodził 😐

A Ty nie masz czasem paranoi, bo skoro cały czas słyszysz, jak sąsiedzi tylko o Tobie gadają i jeszcze podglądają co na kompie piszesz to to się raczej do psychiatry nadaje 😉

2 minuty temu, kabanosy napisał:

nie miałam na myśli żadnej odległej destynacji 😮

1 minutę temu, Doktor Siurek Comeback napisał:

A Ty nie masz czasem paranoi, bo skoro cały czas słyszysz, jak sąsiedzi tylko o Tobie gadają i jeszcze podglądają co na kompie piszesz to to się raczej do psychiatry nadaje 😉

o tym nie wspomniał. że się wstydzi p'o'r'n'o

1 minutę temu, Doktor Siurek Comeback napisał:

i tu jest klu tej bajki, gdybym nie znał w szczegółach tej powiastki i metod od samego początku i tej ich "kontynuacji tego" (mówią, że nie ma sensu dalej tego kontynuować, wiedzą, że się ich nie boje, co napawa mnie optymizmem 🙂 choć wciąż tak się nie dzieje  ) jak o tym mówią, sam bym tak pomyślał ( już dwa razy pierdyknęło, wiem że nie śpią, i słyszę jak gadają ), przesadzam może co do częstotliwości jakieś 65% z tego, ale jednak to wszystko się dzieje naprawdę, są chwile oddechu, jednak zmęczenie tym wszystkim wymusza koloryzowanie, nie obwiniam ich o całe zło tego świata, bynajmniej 😔

Napisano (edytowany)

a tak w ogóle, to kardynalnie się mylą, bo w całej tej historii jest szkopuł jeden mały, ich uszy słyszą to co ja chcę, oczy widzą tak jak ja chcę, wszystkie zmysły ich kreują rzeczywistość taką jaką chcę 😈 ... smutne to, bo jestem romantykiem 😕

Edytowano przez kabanosy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się